606 141 330 ms@maxisport.com.pl

Thermal Park Vrbov (SK)

Zapraszamy do VRBOVA na Słowacji

VRBOV BASENY TERMALNE

Basen termalny Vrbov to miejsce, w którym można zregenerować organizm po ciężkim dniu. Wzmocnij swoją odporność w basenach termalnych z wodą geotermalną, zawierającą ważne dla organizmu minerały. W kompleksie znajduje się dziesięć basenów, w tym trzy dla dzieci. W sezonie zimowym można pływać w czterech basenach z wodą geotermalną i czystą. Temperatura wody w basenach waha się od 26°C do 38°C.

Organizm ludzki, jak każdy organizm na ziemi, potrzebuje regeneracji swoich funkcji życiowych. Skorzystać można w tym celu m.in. z dwóch basenów siedzących ze strumieniami bieżącej wody i przyjemnej temperaturze do 38°C lub z basenu kanałowego z dyszami masującymi o temperaturze 32°C, które doskonale masują sztywne mięśnie. Pływacy docenią 35-metrowy basen o temperaturze 28°C. W barze i restauracji w parku termalnym Vrbov można również skorzystać z tajskich masaży i smacznych przekąsek.

INFORMACJE

RAMOWY PROGRAM WYJAZDU:

 • Wyjazd możemy zrealizować w dowolnym terminie dla min. 6-ciu uczestników
 • Wyjazd z Rzeszowa o godz. 6.00 (Parking dolny przy Hali Podpromie)
 • Przejazd busem lub autokarem do miejscowości Vrbov na Słowacji
 • Pobyt na basenach termalnych (ok. 4 godziny)
 • Powrót do Rzeszowa na godz. 19:00 – 20:00*

 

*czas przejazdu uzależniony od warunków atmosferycznych, drogowych.

REGULAMIN  WYJAZDÓW NA BASENY/TERMY

1. Organizator
Organizatorem wyjazdów jest: MAXISPORT SZKOŁA AKTYWNEGO WYPOCZYNKU z siedzibą w Rzeszowie, ul. Stojałowskiego 8/54, NIP: 813-330-77-47, tel. 600-749-340
2. Uczestnicy
a) Uczestnikami wyjazdów mogą być wszyscy chętni sympatycy kąpieli wodnych.
b) W przypadku osób niepełnoletnich (14 – 17 lat) za zgodą rodziców/opiekunów prawnych.
c) Dzieci poniżej 14 roku życia mogą uczestniczyć w wyjeździe tylko pod opieką osoby dorosłej.

3. Bezpieczeństwo i ochrona
a) Wszyscy uczestnicy naszych wyjazdów, wyrażając zgodę na wyjazd potwierdzają tym samym, że są zdrowi i nie posiadają przeciwwskazań do korzystania z atrakcji jakie oferują baseny/termy.
b) Organizator dodatkowo ubezpiecza wszystkich uczestników wyjazdu od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków (NNW) do wysokości 10 000 zł na wyjazdach krajowych oraz na wyjazdach zagranicznych KL do 10.000 Euro, NNW do 2.000 Euro, bagaż do 200 Euro w UNIQA.

c) Wszyscy uczestnicy naszych wyjazdów, rodzice lub opiekunowie prawni uczestników niepełnoletnich, ponoszą wszelką odpowiedzialność, w tym również finansową za celowe lub z ich winy wyrządzone szkody na rzecz organizatora bądź innych uczestników wyjazdu oraz użytkowników basenów i zobowiązani są do ich naprawienia.
d) Podczas korzystania z basenów/term obowiązują wewnętrzne regulaminy i zalecenia w danym obiekcie.
4. W ramach  wyjazdu na baseny/termy organizator zapewnia
a) opiekę pilota na czas przejazdu,
b) transport autokarem/busem w obie strony,
c) ubezpieczenie,
d) pomoc w zakupie biletów.
5. Odpowiedni strój na basen:
a) każdy uczestnik wyjazdu zobowiązany jest do zapewnienia sobie odpowiedniego stroju i przyborów na basen.
6. Obowiązki i prawa organizatora
Obowiązki:
a) Organizator ma obowiązek zabezpieczyć odpowiedni transport  dla pasażerów.
Prawa:
a) Organizator ma prawo odwołać wyjazd w przypadku zbyt małej liczby uczestników.
7. Zapisy i płatności
a) Zgłoszenia uczestnictwa w wyjeździe można dokonać za pomocą formularza dostępnego na stronie internetowej www.maxisport.com.pl lub w inny sposób uzgodniony z organizatorem.
b) Dokonując zgłoszenia, osoba zgłaszająca potwierdza tym samym fakt, iż zapoznała się z ofertą dotyczącą wyjazdu na baseny/termy, regulaminem, warunkami ubezpieczenia oraz opłatami.
c) Wpłaty za wyjazdy  należy dokonać u organizatora przelewem na konto,   minimum 3 dni przed wyjazdem.
d) W przypadku rezygnacji uczestnika z wyjazdu, zwracana jest kwota uprzednio wpłacona, pomniejszona o faktycznie poniesione koszty przez organizatora.
e) Jeżeli wyjazd nie dojdzie do skutku z winy organizatora, zwracana jest uprzednio wpłacona cała kwota.
f) Cała kwota jest zwracana również jeżeli wyjazd nie odbędzie się ze względu na zbyt małą ilość zgłoszonych uczestników.
8. Dane osobowe
Osoby zgłaszające oraz uczestnicy wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Maxisport Szkoła Aktywnego Wypoczynku (art 23 ust 1 i 2 ustawy z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych) w celach realizacji oferty.

Informujemy, że wszyscy nasi klienci są ubezpieczeni przez UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. zgodnie z zawartymi umowami generalnymi. Poniższe ubezpieczenia zawarte są w cenie organizowanych przez nas wyjazdów. Sumy i zakresy podane są w ofertach i na umowach.

Wyjazdy w Polsce:

NNW 10 000 zł

Wyjazdy zagraniczne:

KL do 10.000 Euro, NNW do 2.000 Euro, bagaż do 200 Euro

w UNIQA.

CENA za wyjazd: 160 zł

*dzieci do lat 13140 zł

świadczenia wliczone w cenę:

 • transport busem lub autokarem,
 • opieka pilota,
 • ubezpieczenie.

CENA nie zawiera:

biletów na baseny (4 godz.):

 • 10,5 Euro – dorośli
 • 8,5  Euro – dzieci (3-15 lat), seniorzy (+60lat)
 • posiłków

Uczestników wyjazdu obowiązuje aktualny CENNIK

 

 

Istnieje możliwość wykupienia pakietów rozszerzonych o dodatkowe atrakcje na terenie term za dodatkową opłatą.

WODA

Woda geotermalna jest pozyskiwana z dwóch otworów wiertniczych z głębokości 1742 m. otwór wiertniczy nr 1 i 2502 m. otwór wiertniczy nr 2. Na powierzchni ziemi woda geotermalna z otworu wiertniczego nr 1 osiąga 56°C i z otworu wiertniczego nr 2 osiąga 59°C. Skład chemiczny wody geotermalnej jest wapniowo-magnezowy, wodorowęglanowy, siarczanowy, gorący, hipotoniczny. Wartość całkowitej mineralizacji to 3,7-3,9g/l dla otworu wiertniczego nr 1 i 3,9-4,1g/l dla otworu wiertniczego nr 2.

BASENY

Kąpielisko zaprasza przez cały rok, zarówno najmłodszych jak i tych starszych miłośników geotermalnych szaleństw. Oprócz przyjemności, można poczuć na własnej skórze zbawienne działanie wody. Pozytywnie wpływa ona na układ ruchu, układ nerwowy, oddechowy i sercowo-naczyniowy. Na ternie obiektu znajdują się niemal wyłącznie baseny zewnętrzne, jest ich aż 9! Jeden basen jest wewnętrzno – zewnętrzny: przepływowy. Ponadto na terenie kompleksu – catering, noclegi  kilka kroków od basenów, masaże.

GALERIA ZDJĘĆ

*Zdjęcia pochodzą ze strony: www.termalnekupalisko.com

ZOBACZ GDZIE JEDZIEMY

THERMAL PARK VRBOV

UWAGA ! Płatność za wyjazd prosimy dokonać przelewem dopiero wtedy, kiedy potwierdzimy że wyjazd się odbędzie (zazwyczaj 2-3 dni przed terminem wyjazdu)

OFERTA DLA GRUP

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani przygotowaniem specjalnej oferty  dla grupy, rodziny, znajomych, firmy, szkoły, zakładu pracy – chętnie przygotujemy propozycję  wyjazdu z programem dostosowanym do Państwa oczekiwań. Wystarczy wysłać do nas zapytanie przez formularz.

WYŚLIJ ZAPYTANIE