606 141 330 ms@maxisport.com.pl

Termy Chochołowskie

Zapraszamy do Term Chochołowskich

TERMY CHOCHOŁOWSKIE

To największy kompleks basenów termalnych na Podhalu. Chochołowskie Termy to prawie 3 tysiące m2 lustra wody i 30 niecek basenowych. Wiedząc, że wody termalne są bogate w wiele mikroskładników gwarantujemy przypływ sił witalnych i pełną regenerację organizmu. Oprócz basenów i jacuzzi z wodą termalną, zapraszamy do strefy leczniczej z wodą siarczkową i solankową.

Część sucha obejmuje kasy, kawiarnię, siłownię i fitness, bistro, saunarium oraz SPA. Szczególnie rozbudowana jest strefa saun, obejmująca saunę fińską (widok na panoramę Tatr!), BIO, suchą z młynem wodnym, suchą na tarasie widokowym a także oferującą różne możliwości schładzania ciała.

Pozostała część obiektu to strefa mokra, która zawiera wszystkie atrakcje związane z rekreacją wodną. Wstęp do tej strefy umożliwiony jest po uprzednim zakupie biletu wstępu.

Termy Chochołowskie posiadają rozwinięte zaplecze gastronomiczne, do którego zaliczają się restauracja bistro, kawiarnia, bary przy basenach zewnętrznych (w strefie mokrej) oraz bar Lobby i Restauracja Chochołowska (w strefie suchej).

INFORMACJE

RAMOWY PROGRAM WYJAZDU:

  • Wyjazd z Rzeszowa o godz. 6.00 (Parking dolny przy Hali Podpromie)
  • Przejazd busem lub autokarem do Chochołowa k. Zakopanego
  • Pobyt w Termach Chochołowskiech (ok. 6 godzin)
  • Powrót do Rzeszowa na godz. 21:00 – 22:00*

 

*czas przejazdu uzależniony od warunków atmosferycznych, drogowych.

REGULAMIN WYJAZDÓW NA BASENY/TERMY
1. Organizator
Organizatorem wyjazdów jest: MAXISPORT SZKOŁA AKTYWNEGO WYPOCZYNKU z siedzibą w Rzeszowie, ul. Stojałowskiego 8/54, NIP: 813-330-77-47, tel. 600-749-340
2. Uczestnicy
a) Uczestnikami wyjazdów mogą być wszyscy chętni sympatycy kąpieli wodnych.
b) W przypadku osób niepełnoletnich za zgodą rodziców/opiekunów prawnych.
3. Bezpieczeństwo i ochrona
a) Wszyscy uczestnicy naszych wyjazdów, wyrażając zgodę na wyjazd potwierdzają tym samym, że są zdrowi i nie posiadają przeciwwskazań do korzystania z atrakcji jakie oferują baseny/termy.
b) Organizator dodatkowo ubezpiecza wszystkich uczestników wyjazdu od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków (NNW) do wysokości 10 000 zł na wyjazdach krajowych oraz na wyjazdach zagranicznych KL do 10.000 Euro, NNW do 2.000 Euro, bagaż do 200 Euro w UNIQA.

c) Wszyscy uczestnicy naszych wyjazdów, rodzice lub opiekunowie prawni uczestników niepełnoletnich, ponoszą wszelką odpowiedzialność, w tym również finansową za celowe lub z ich winy wyrządzone szkody na rzecz organizatora bądź innych uczestników wyjazdu oraz użytkowników basenów i zobowiązani są do ich naprawienia.
d) Podczas korzystania z basenów/term obowiązują wewnętrzne regulaminy i zalecenia w danym obiekcie.
4. W ramach wyjazdu na baseny/termy organizator zapewnia
a) opiekę pilota na czas przejazdu,
b) transport autokarem/busem w obie strony,
c) ubezpieczenie,
d) pomoc w zakupie biletów.
5. Odpowiedni strój na basen:
a) każdy uczestnik wyjazdu zobowiązany jest do zapewnienia sobie odpowiedniego stroju i przyborów na basen.
6. Obowiązki i prawa organizatora
Obowiązki:
a) Organizator ma obowiązek zabezpieczyć odpowiedni transport dla pasażerów.
Prawa:
a) Organizator ma prawo odwołać wyjazd w przypadku zbyt małej liczby uczestników.
7. Zapisy i płatności
a) Zgłoszenia uczestnictwa w wyjeździe można dokonać za pomocą formularza dostępnego na stronie internetowej www.maxisport.com.pl lub w inny sposób uzgodniony z organizatorem.
b) Dokonując zgłoszenia, osoba zgłaszająca potwierdza tym samym fakt, iż zapoznała się z ofertą dotyczącą wyjazdu na baseny/termy, regulaminem, warunkami ubezpieczenia oraz opłatami.
c) Wpłaty za wyjazdy należy dokonać u organizatora przelewem na konto minimum 3 dni przed wyjazdem.
d) W przypadku rezygnacji uczestnika z wyjazdu, zwracana jest kwota uprzednio wpłacona, pomniejszona o faktycznie poniesione koszty przez organizatora.
e) Jeżeli weekendowy wyjazd nie dojdzie do skutku z winy organizatora, zwracana jest uprzednio wpłacona cała kwota.
f) Cała kwota jest zwracana również jeżeli wyjazd nie odbędzie się ze względu na zbyt małą ilość zgłoszonych uczestników.
8. Dane osobowe
Osoby zgłaszające oraz uczestnicy wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Maxisport Szkoła Aktywnego Wypoczynku (art 23 ust 1 i 2 ustawy z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych) w celach realizacji oferty.

Informujemy, że wszyscy nasi klienci są ubezpieczeni przez UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. zgodnie z zawartymi umowami generalnymi. Poniższe ubezpieczenia zawarte są w cenie organizowanych przez nas wyjazdów. Sumy i zakresy podane są w ofertach i na umowach.

Wyjazdy w Polsce: NNW 10 000 zł

Wyjazdy na Słowację: NNW 10 000 zł / KL 2000 Euro

CENA za wyjazd: 170 zł

świadczenia wliczone w cenę:

  • transport autokarem lub busem,
  • opieka pilota,
  • ubezpieczenie NNW (10 000 zł)

CENA nie zawiera:

  • biletów na baseny (ok. 6 godz.)
  • posiłków

Uczestników wyjazdu obowiązuje aktualny CENNIK

Istnieje możliwość wykupienia pakietów rozszerzonych o dodatkowe atrakcje na terenie term za dodatkową opłatą.

STREFA BASENOWA

W Chochołowskich Termach każdy znajdzie moc atrakcji: gejzery, rwącą rzekę, sztuczną falę, stanowiska do hydromasażu oraz piaszczystą plażę i wodny plac zabaw na zewnątrz, w sezonie letnim. Ci, którzy wolą aktywny wypoczynek mogą zagrać w siatkówkę i koszykówkę wodną lub popływać w basenie sportowym. Na poszukiwaczy mocnych wrażeń czekają zjeżdżalnia z zapadnią oraz dwie zjeżdżalnie pontonowe. Na dzieci czeka plac zabaw w strefie malucha, zjeżdżalnie, brodziki, a nawet dziecięcą łaźnię. Dbamy o to, aby każdy poczuł się u nas komfortowo.

STREFA LECZNICZA

Woda siarkowa i solankowo jodowana korzystnie wpływają na skórę, układ krwionośny oraz na stawy, a także pomagają w leczeniu miażdżycy, cukrzycy i problemów reumatycznych! Do dyspozycji Gości: beczki termalne z surową, siarkową wodą termalną o temperaturze 36 °C, basen termalny z wodą solankową jodowaną o temperaturze 32 °C. Kwaśny odczyn wody (pH 6,7) powoduje zmiękczenie naskórka oraz jego przebudowę i wspomaga m.in. leczenie łuszczycy, wyprysków łojotokowych, nadmiernego rogowacenia skóry czy atopowego zapalenie skóry.

CHOCHOŁOWSKIE SPA

U podnóża Tatr, w Chochołowskim Saunarium & SPA spotkają Państwa wyjątkowe doznania dla ciała i ducha. Ukojenie dla zszarganych nerwów i regenerację dla zmęczonego organizmu zapewnia wyczuwalna tu pierwotna natura gór. Przygotowana została dla Państwa bogata oferta zabiegów relaksacyjnych, leczniczych i fizjoterapeutycznych. W czasie klimatycznych, czerpiących z naturalnych bogactw regionu rytuałów, zaznać można wyjątkowej przyjemności i relaksu. W ofercie są również zabiegi fizjoterapeutyczne i rehabilitacyjne.

NORMOBARIA CHOCHOŁOWSKA

Jest to innowacyjna terapia w nowoczesnej komorze ciśnieniowej. Jej głównym zadaniem jest zapewnienie jak najlepszych parametrów powietrza wspomagających zdrowie i długowieczność.
Jedyne co należy zrobić to wejść do środka, wygodnie się rozsiąść oraz zająć spokojnym i komfortowym oddychaniem. Normobaria m.in. spowalnia starzenie się organizmu, poprawia kondycję fizyczną–zwiększa wydolność organizmu, przyspiesza powrót do zdrowia po wysiłku i urazach, poprawia dostarczanie składników odżywczych do komórek ciała…

GALERIA ZDJĘĆ

*Zdjęcia pochodzą ze strony: www.chocholowskietermy.pl

ZOBACZ GDZIE JEDZIEMY

TERMY CHOCHOŁOWSKIE

OFERTA DLA GRUP

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani przygotowaniem specjalnej oferty dla grupy, rodziny, znajomych, firmy, szkoły, zakładu pracy – chętnie przygotujemy propozycję wyjazdu z programem dostosowanym do Państwa oczekiwań. Wystarczy wysłać do nas zapytanie przez formularz.

WYŚLIJ ZAPYTANIE