606 141 330 ms@maxisport.com.pl

Tropical Islands (DE)

ZAPRASZAMY DO TROPICAL ISLANDS

TROPICAL ISLANDS

Tropical Islands to niepowtarzalny aquapark i park rozrywki w jednym. Położony w miejscowości Krausnick, 70 km od Berlina i 700 km od Rzeszowa. Czas spędzony w parku to bardzo ciekawe doświadczenie, a także miła odskocznia od codzienności, możliwość wspaniałej zabawy w gronie rodziny czy znajomych.

Powierzchnia hali to 66 tys. m2, czyli około 9 boisk do piłki nożnej. Spacerując po całym kompleksie można się trochę zmęczyć. Hala basenowa ma liczne wzniesienia i różnorakie przejścia.

Temperatura – nawet 26°C przez 366 dni w roku sprawia, że Wyspa Tropikalna (Tropical Islands) to idealny cel weekendowego wyjazdu! Największy zadaszony las tropikalny świata, największa w Europie strefa saun, Morze Południowe z 200 m piaszczystej plaży i wiele innych atrakcji czekają na turystów w każdym wieku!

Tropical Islands to przygoda, odpoczynek i relaks, to gorący wypoczynek w samym sercu Europy. Na wyspie szybować można balonem aż 55 metrów nad lasem tropikalnym, obserwować żółwie i bagno mangrowe, unosić się na falach Laguny Bali lub poszaleć zjeżdżając z najwyższej w Niemczech zjeżdżalni wieżowej. To wszystko jest możliwe tylko w Tropical Islands!

INFORMACJE

RAMOWY PROGRAM WYJAZDU:

 • Wyjazd możemy zrealizować w dowolnym terminie dla min. 6-ciu uczestników
 • Wyjazd z Rzeszowa o godz. 22.00 (Parking dolny przy Hali Podpromie)
 • Nocny przejazd busem lub autokarem do Niemiec (ok.8-9h),
 • Całodzienny pobyt w Tropical Islands
 • Wyjazd powrotny do Rzeszowa ok. godz. 21:00
 • Przyjazd do Rzeszowa w godzinach porannych

 

*czas przejazdu uzależniony od warunków atmosferycznych, drogowych.

REGULAMIN WYJAZDÓW NA BASENY/TERMY
1. Organizator
Organizatorem wyjazdów jest: MAXISPORT SZKOŁA AKTYWNEGO WYPOCZYNKU z siedzibą w Rzeszowie, ul. Stojałowskiego 8/54, NIP: 813-330-77-47, tel. 600-749-340
2. Uczestnicy
a) Uczestnikami wyjazdów mogą być wszyscy chętni sympatycy kąpieli wodnych.
b) W przypadku osób niepełnoletnich za zgodą rodziców/opiekunów prawnych.
3. Bezpieczeństwo i ochrona
a) Wszyscy uczestnicy naszych wyjazdów, wyrażając zgodę na wyjazd potwierdzają tym samym, że są zdrowi i nie posiadają przeciwwskazań do korzystania z atrakcji jakie oferują baseny/termy.
b) Organizator dodatkowo ubezpiecza wszystkich uczestników wyjazdu od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków (NNW) do wysokości 10 000 zł na wyjazdach krajowych oraz na wyjazdach zagranicznych KL do 10.000 Euro, NNW do 2.000 Euro, bagaż do 200 Euro w UNIQA.

c) Wszyscy uczestnicy naszych wyjazdów, rodzice lub opiekunowie prawni uczestników niepełnoletnich, ponoszą wszelką odpowiedzialność, w tym również finansową za celowe lub z ich winy wyrządzone szkody na rzecz organizatora bądź innych uczestników wyjazdu oraz użytkowników basenów i zobowiązani są do ich naprawienia.
d) Podczas korzystania z basenów/term obowiązują wewnętrzne regulaminy i zalecenia w danym obiekcie.
4. W ramach wyjazdu na baseny/termy organizator zapewnia
a) opiekę pilota na czas przejazdu,
b) transport autokarem/busem w obie strony,
c) ubezpieczenie,
d) pomoc w zakupie biletów.
5. Odpowiedni strój na basen:
a) każdy uczestnik wyjazdu zobowiązany jest do zapewnienia sobie odpowiedniego stroju i przyborów na basen.
6. Obowiązki i prawa organizatora
Obowiązki:
a) Organizator ma obowiązek zabezpieczyć odpowiedni transport dla pasażerów.
Prawa:
a) Organizator ma prawo odwołać wyjazd w przypadku zbyt małej liczby uczestników.
7. Zapisy i płatności
a) Zgłoszenia uczestnictwa w wyjeździe można dokonać za pomocą formularza dostępnego na stronie internetowej www.maxisport.com.pl lub w inny sposób uzgodniony z organizatorem.
b) Dokonując zgłoszenia, osoba zgłaszająca potwierdza tym samym fakt, iż zapoznała się z ofertą dotyczącą wyjazdu na baseny/termy, regulaminem, warunkami ubezpieczenia oraz opłatami.
c) Wpłaty za wyjazdy należy dokonać u organizatora przelewem na konto minimum 3 dni przed wyjazdem.
d) W przypadku rezygnacji uczestnika z wyjazdu, zwracana jest kwota uprzednio wpłacona, pomniejszona o faktycznie poniesione koszty przez organizatora.
e) Jeżeli wyjazd nie dojdzie do skutku z winy organizatora, zwracana jest uprzednio wpłacona cała kwota.
f) Cała kwota jest zwracana również jeżeli wyjazd nie odbędzie się ze względu na zbyt małą ilość zgłoszonych uczestników.
8. Dane osobowe
Osoby zgłaszające oraz uczestnicy wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Maxisport Szkoła Aktywnego Wypoczynku (art 23 ust 1 i 2 ustawy z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych) w celach realizacji oferty.

Informujemy, że wszyscy nasi klienci są ubezpieczeni przez UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. zgodnie z zawartymi umowami generalnymi. Poniższe ubezpieczenia zawarte są w cenie organizowanych przez nas wyjazdów. Sumy i zakresy podane są w ofertach i na umowach.

Wyjazdy w Polsce: NNW 10 000 zł

Wyjazdy na Słowację/do Niemiec: NNW 10 000 zł / KL 2000 Euro

Cena ustalana jest indywidualnie – (dla min. 6 osób). Możliwość wyjazdu w dowolnym terminie – zainteresowanych prosimy o kontakt.

świadczenia wliczone w cenę:

 • transport busem lub autokarem,
 • opieka pilota,
 • ubezpieczenie.

CENA nie zawiera:

biletów na baseny (całodniowy):

 • posiłków
 • noclegu

Uczestników wyjazdu obowiązuje aktualny CENNIK

Istnieje możliwość wykupienia pakietów rozszerzonych o dodatkowe atrakcje na terenie term za dodatkową opłatą.

TROPIKALNA WIOSKA

Wioska Tropikalna to wyjątkowa kolekcja oryginalnych, tradycyjnych budynków. Jest imponująca nie tylko ze względu na dużą liczbę oryginalnych budynków z odległych krajów, które zostały tradycyjnie przebudowane. Mieści się w nim również większość przysmaków gastronomicznych Tropical Islands.

 

AMAZONIA

AMAZONIA, teren zewnętrzny Tropical Islands, jest otwarty przez cały rok: 35 000 metrów kwadratowych, liczne atrakcje wodne, rozległe tereny do opalania i uprawiania sportów, a także wellness, sport i rekreacja dla całej rodziny. Głównymi atrakcjami są, oprócz basenu, rzeka Whitewater, najdłuższy kanał górski w Niemczech oraz: Pororoca, symulator surfowania.

WODNE ŚWIATY

Zrelaksuj się na 200-metrowej plaży i zanurz stopy w piasku – raj jest praktycznie na wyciągnięcie ręki. Jezioro Südsee jest wielkości trzech basenów olimpijskich. Laguna ze skałami Gibraltaru, grotą i wodospadem zanurzy Cię w mistyczną atmosferę. 27 metrowa zjeżdżalnia jest najwyższa w Niemczech.

 

GALERIA ZDJĘĆ

*Zdjęcia pochodzą ze strony: www.tropical-islands.de

ZOBACZ GDZIE JEDZIEMY

TROPICAL ISLANDS

OFERTA DLA GRUP

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani przygotowaniem specjalnej oferty dla grupy, rodziny, znajomych, firmy, szkoły, zakładu pracy – chętnie przygotujemy propozycję wyjazdu z programem dostosowanym do Państwa oczekiwań. Wystarczy wysłać do nas zapytanie przez formularz.

WYŚLIJ ZAPYTANIE