606 141 330 ms@maxisport.com.pl

Park Wodny Kraków

Zapraszamy do Parku Wodnego w Krakowie

PARK WODNY KRAKÓW

Park Wodny w Krakowie, to jedna z największych hal basenowych w Polsce. Wewnątrz czeka szereg atrakcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych wraz z SAUNARIUM, klubem treningowym FitPark oraz Restauracja Rodzinna Siesta.

Aquapark zapewnia dla wszystkich kompleksowe usługi o charakterze rekreacyjno-zdrowotnym. Atrakcją dla dzieci będzie brodzik i czekające, plujące wodą zwierzaki noszące wdzięczne imiona – Ptak Cudak i AquaDino. Podobać się będzie też Wyspa Piratów, czy Magiczny Grzybek i mini-zjeżdżalnie, odpowiednie dla najmłodszych miłośników wodnego szaleństwa.

Dużo radości może dostarczyć Tęczowa Ścieżka – czyli pływające wysepki, po których trzeba przejść tak, aby nie wpaść do wody. W hali basenowej działa też Barek Wodny a temperatura wody to 29 – 32 st.C. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

To wspaniałe miejsce, gdzie na łącznej powierzchni 400 metrów kwadratowych powstała wyjątkowa strefa odpoczynku i regeneracji o wielu walorach prozdrowotnych; miejsce, gdzie możemy wzmocnić organizm, nabrać sił witalnych a przede wszystkim odpocząć.

INFORMACJE

RAMOWY PROGRAM WYJAZDU:

  • Wyjazd możemy zrealizować w dowolnym terminie dla min. 6-ciu uczestników
  • Wyjazd z Rzeszowa o godz. 8.00 (Parking dolny przy Hali Podpromie)
  • Przejazd autokarem do Krakowa do Parku Wodnego
  • Pobyt w Aquaparku ok. 3-4 godziny.
  • Powrót do Rzeszowa na godz. 17:00 – 18:00*

 

*czas przejazdu uzależniony od warunków atmosferycznych, drogowych.

REGULAMIN WYJAZDÓW NA BASENY/TERMY
1. Organizator
Organizatorem wyjazdów jest: MAXISPORT SZKOŁA AKTYWNEGO WYPOCZYNKU z siedzibą w Rzeszowie, ul. Stojałowskiego 8/54, NIP: 813-330-77-47, tel. 600-749-340
2. Uczestnicy
a) Uczestnikami wyjazdów mogą być wszyscy chętni sympatycy kąpieli wodnych.
b) W przypadku osób niepełnoletnich za zgodą rodziców/opiekunów prawnych.
3. Bezpieczeństwo i ochrona
a) Wszyscy uczestnicy naszych wyjazdów, wyrażając zgodę na wyjazd potwierdzają tym samym, że są zdrowi i nie posiadają przeciwwskazań do korzystania z atrakcji jakie oferują baseny/termy.
b) Organizator dodatkowo ubezpiecza wszystkich uczestników wyjazdu od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków (NNW) do wysokości 10 000 zł na wyjazdach krajowych oraz na wyjazdach zagranicznych KL do 10.000 Euro, NNW do 2.000 Euro, bagaż do 200 Euro w UNIQA.

c) Wszyscy uczestnicy naszych wyjazdów, rodzice lub opiekunowie prawni uczestników niepełnoletnich, ponoszą wszelką odpowiedzialność, w tym również finansową za celowe lub z ich winy wyrządzone szkody na rzecz organizatora bądź innych uczestników wyjazdu oraz użytkowników basenów i zobowiązani są do ich naprawienia.
d) Podczas korzystania z basenów/term obowiązują wewnętrzne regulaminy i zalecenia w danym obiekcie.
4. W ramach wyjazdu na baseny/termy organizator zapewnia
a) opiekę pilota na czas przejazdu,
b) transport autokarem/busem w obie strony,
c) ubezpieczenie,
d) pomoc w zakupie biletów.
5. Odpowiedni strój na basen:
a) każdy uczestnik wyjazdu zobowiązany jest do zapewnienia sobie odpowiedniego stroju i przyborów na basen.
6. Obowiązki i prawa organizatora
Obowiązki:
a) Organizator ma obowiązek zabezpieczyć odpowiedni transport dla pasażerów.
Prawa:
a) Organizator ma prawo odwołać wyjazd w przypadku zbyt małej liczby uczestników.
7. Zapisy i płatności
a) Zgłoszenia uczestnictwa w wyjeździe można dokonać za pomocą formularza dostępnego na stronie internetowej www.maxisport.com.pl lub w inny sposób uzgodniony z organizatorem.
b) Dokonując zgłoszenia, osoba zgłaszająca potwierdza tym samym fakt, iż zapoznała się z ofertą dotyczącą wyjazdu na baseny/termy, regulaminem, warunkami ubezpieczenia oraz opłatami.
c) Wpłaty za wyjazdy należy dokonać u organizatora przelewem na konto minimum 3 dni przed wyjazdem.
d) W przypadku rezygnacji uczestnika z wyjazdu, zwracana jest kwota uprzednio wpłacona, pomniejszona o faktycznie poniesione koszty przez organizatora.
e) Jeżeli wyjazd nie dojdzie do skutku z winy organizatora, zwracana jest uprzednio wpłacona cała kwota.
f) Cała kwota jest zwracana również jeżeli wyjazd nie odbędzie się ze względu na zbyt małą ilość zgłoszonych uczestników.
8. Dane osobowe
Osoby zgłaszające oraz uczestnicy wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Maxisport Szkoła Aktywnego Wypoczynku (art 23 ust 1 i 2 ustawy z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych) w celach realizacji oferty.

Informujemy, że wszyscy nasi klienci są ubezpieczeni przez UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. zgodnie z zawartymi umowami generalnymi. Poniższe ubezpieczenia zawarte są w cenie organizowanych przez nas wyjazdów. Sumy i zakresy podane są w ofertach i na umowach.

Wyjazdy w Polsce: NNW 10 000 zł

Wyjazdy na Słowację: NNW 10 000 zł / KL 2000 Euro

CENA za wyjazd: 100 zł

świadczenia wliczone w cenę:

  • transport autokarem lub busem,
  • opieka pilota,
  • ubezpieczenie NNW (10 000 zł)

CENA nie zawiera:

  • biletów na baseny (ok. 4 godz.)
  • posiłków

Uczestników wyjazdu obowiązuje aktualny CENNIK

Istnieje możliwość wykupienia pakietów rozszerzonych o dodatkowe atrakcje na terenie term za dodatkową opłatą.

STREFA RELAKSU

Jeśli szukasz recepty na stres i przemęczenie, chcesz równocześnie zadbać o zdrowie ? A może po prostu lubisz błogie lenistwo?
Polecamy wypoczynek w hali basenowej! Bicze wodne, hydromasaże denne i boczne, leżanki do masaży wodnych, 8 wanien jacuzzi z wodą solankową. Tutaj każdy może się zrelaksować i odpocząć. To świetny sposób aby zadbać o zdrowie.

STREFA ZABAWY

Zapraszamy na zjeżdżalnie zewnętrzne (pontonowa KONGO, ekstremalnie szybka NITRO, TWISTER i SPEED FIRE) oraz pontonowa zjeżdżalnia wewnętrzna MAMBA! Ponadto: Rwąca Rzeka, ścianki wspinaczkowe, Tęczowa Ścieżka i wiele innych, gwarantujących świetną zabawę i to nie tylko dla najmłodszych. To doskonała okazja do świetnej zabawy.

GASTRONOMIA

Po wodnych szaleństwach i wysiłku fizycznym zapraszamy do skorzystania z usług Restauracji i Kawiarni Rodzinna Siesta. Menu Restauracji trafia w gust każdego Klienta, który postanowi uzupełnić spalone kalorie czy elektrolity. Potrawy przyrządzane od podstaw w oparciu o naturalne i świeże produkty zaspokoją każde podniebienie.

SAUNARIUM

Sauna widowiskowa z ceremoniami tematycznymi, łaźnia morska, bania, sauna ognista, sauna ziołowa, infrared solny, strefa relaksu z tężnią oraz wanna z zimną wodą do schładzania. Pamietajcie, że sauna to: redukcja stresu i zmęczenia, poprawa odporności organizmu, jędrna skóra i właściwy jej koloryt, zmniejszenie dolegliwości bólowych w stawach.

GALERIA ZDJĘĆ

*Zdjęcia pochodzą ze strony: www.parkwodny.pl

ZOBACZ GDZIE JEDZIEMY

PARK WODNY KRAKÓW

OFERTA DLA GRUP

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani przygotowaniem specjalnej oferty dla grupy, rodziny, znajomych, firmy, szkoły, zakładu pracy – chętnie przygotujemy propozycję wyjazdu z programem dostosowanym do Państwa oczekiwań. Wystarczy wysłać do nas zapytanie przez formularz.

WYŚLIJ ZAPYTANIE