606 141 330 ms@maxisport.com.pl

Tatralandia (SK)

Zapraszamy do TATRALANDII

TATRALANDIA

Tatralandia to park rozrywki wodnej z zakwaterowaniem a jednocześnie jedyny park wodny, w którym można spróbować surfowania na dzikich falach Surf Waves Tatralandia. Usytuowany w regionie Liptów – z dużą ilością zabytków, swoistą kulturą ludową i folklorem, który otaczają największe słowackie góry – Tatry Wysokie i Niskie, Wielka i Mała Fatra, Góry Choczańskie.

10 basenów, 6 rur i zjeżdżalni, atrakcje rozrywkowe, restauracje, Wellness & Spa, tropikalny raj i wiele innych. To idealne miejsce na letni i zimowy wypoczynek dla osób w każdym wieku.

W zimie, pod przejrzystym dachem całorocznego kompleksu Tropical Paradise, temperatura wody i powietrza nie spada poniżej 30 °C.

 

INFORMACJE

RAMOWY PROGRAM WYJAZDU:

  • Wyjazd możemy zrealizować w dowolnym terminie dla min. 6-ciu uczestników
  • Wyjazd z Rzeszowa o godz. 6.00 (Parking dolny przy Hali Podpromie)
  • Przejazd autokarem do miejscowości Liptovský Mikuláš na Słowacji
  • Pobyt w Tatralandii ok. 6 godzin.
  • Powrót do Rzeszowa na godz. 21:00 – 22:00*

 

*czas przejazdu uzależniony od warunków atmosferycznych, drogowych.

REGULAMIN  WYJAZDÓW NA BASENY/TERMY
1. Organizator
Organizatorem wyjazdów jest: MAXISPORT SZKOŁA AKTYWNEGO WYPOCZYNKU z siedzibą w Rzeszowie, ul. Stojałowskiego 8/54, NIP: 813-330-77-47, tel. 600-749-340
2. Uczestnicy
a) Uczestnikami wyjazdów mogą być wszyscy chętni sympatycy kąpieli wodnych.
b) W przypadku osób niepełnoletnich za zgodą rodziców/opiekunów prawnych.
3. Bezpieczeństwo i ochrona
a) Wszyscy uczestnicy naszych wyjazdów, wyrażając zgodę na wyjazd potwierdzają tym samym, że są zdrowi i nie posiadają przeciwwskazań do korzystania z atrakcji jakie oferują baseny/termy.
b) Organizator dodatkowo ubezpiecza wszystkich uczestników wyjazdu od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków (NNW) do wysokości 10 000 zł na wyjazdach krajowych oraz na wyjazdach zagranicznych KL do 10.000 Euro, NNW do 2.000 Euro, bagaż do 200 Euro w UNIQA.

c) Wszyscy uczestnicy naszych wyjazdów, rodzice lub opiekunowie prawni uczestników niepełnoletnich, ponoszą wszelką odpowiedzialność, w tym również finansową za celowe lub z ich winy wyrządzone szkody na rzecz organizatora bądź innych uczestników wyjazdu oraz użytkowników basenów i zobowiązani są do ich naprawienia.
d) Podczas korzystania z basenów/term obowiązują wewnętrzne regulaminy i zalecenia w danym obiekcie.
4. W ramach  wyjazdu na baseny/termy organizator zapewnia
a) opiekę pilota na czas przejazdu,
b) transport autokarem/busem w obie strony,
c) ubezpieczenie,
d) pomoc w zakupie biletów.
5. Odpowiedni strój na basen:
a) każdy uczestnik wyjazdu zobowiązany jest do zapewnienia sobie odpowiedniego stroju i przyborów na basen.
6. Obowiązki i prawa organizatora
Obowiązki:
a) Organizator ma obowiązek zabezpieczyć odpowiedni transport  dla pasażerów.
Prawa:
a) Organizator ma prawo odwołać wyjazd w przypadku zbyt małej liczby uczestników.
7. Zapisy i płatności
a) Zgłoszenia uczestnictwa w wyjeździe można dokonać za pomocą formularza dostępnego na stronie internetowej www.maxisport.com.pl lub w inny sposób uzgodniony z organizatorem.
b) Dokonując zgłoszenia, osoba zgłaszająca potwierdza tym samym fakt, iż zapoznała się z ofertą dotyczącą wyjazdu na baseny/termy, regulaminem, warunkami ubezpieczenia oraz opłatami.
c) Wpłaty za wyjazdy  należy dokonać u organizatora przelewem na konto minimum 3 dni przed wyjazdem.
d) W przypadku rezygnacji uczestnika z wyjazdu, zwracana jest kwota uprzednio wpłacona, pomniejszona o faktycznie poniesione koszty przez organizatora.
e) Jeżeli wyjazd nie dojdzie do skutku z winy organizatora, zwracana jest uprzednio wpłacona cała kwota.
f) Cała kwota jest zwracana również jeżeli wyjazd nie odbędzie się ze względu na zbyt małą ilość zgłoszonych uczestników.
8. Dane osobowe
Osoby zgłaszające oraz uczestnicy wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Maxisport Szkoła Aktywnego Wypoczynku (art 23 ust 1 i 2 ustawy z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych) w celach realizacji oferty.

Informujemy, że wszyscy nasi klienci są ubezpieczeni przez UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. zgodnie z zawartymi umowami generalnymi. Poniższe ubezpieczenia zawarte są w cenie organizowanych przez nas wyjazdów. Sumy i zakresy podane są w ofertach i na umowach.

Wyjazdy w Polsce: NNW 10 000 zł

Wyjazdy na Słowację: NNW 10 000 zł / KL 2000 Euro

CENA za wyjazd: 200 zł

świadczenia wliczone w cenę:

  • transport busem lub autokarem,
  • opieka pilota,
  • ubezpieczenie.

CENA nie zawiera:

  • biletów na baseny (ok.6 godz.)
  • posiłków

Uczestników wyjazdu obowiązuje aktualny CENNIK

Zachęcamy do zakupu biletów online, na stronie: www.gopass.travel.pl (cena niższa o kilka Euro)

Istnieje możliwość wykupienia pakietów rozszerzonych o dodatkowe atrakcje na terenie term za dodatkową opłatą.

BASENY

Baw się w słonych, termalnych i czystych wodach Tatralandii. Do dyspozycji 13 basenów (latem), z których 9 czynnych jest przez cały rok. W basenach z wodą morską w Tropical Paradise można nieprzerwanie korzystać z pozytywnych efektów terapii thallasso (leczenie morzem). Nabierz nowych sił i baw się dobrze z rodziną oraz przyjaciółmi. Spróbuj również szybkiej i szalonej jazdy na naszych zjeżdżalniach.

WELLNES & SPA

Odkryj źródło harmonii i wybierz coś dla siebie z bogatej oferty masaży, okładów i innych zabiegów relaksacyjnych i leczniczych w Wellness Centre w Tropical Paradise Tatralandia. Szybko odzyskasz energię i w pełni wypoczniesz. Wykorzystaj każdą wolną chwilę – Saunowy Świat Celtów to wyjątkowy kompleks z 21 saunami parowymi, wodnymi oraz kąpielami połączonymi z masażem i zabiegami.

TROPICAL PARADISE

Wstąp do tropikalnego raju, w którym dzięki unikalnej folii dachowej nad halą Tropical Paradise i stałej temperaturze 30 °C możesz się opalać nie tylko latem, ale nawet w środku zimy. Wokół łodzi piratów znajdują się 4 baseny ze słoną i krystalicznie czystą wodą o temperaturze 34 – 36 °C. W basenach znajdują się leżaki i dysze masujące, grzybki wodne i różnego rodzaju natryski wodne.

SURF WAVES

Marzysz o oceanie, falach i surfowaniu? Dzięki wyjątkowemu kompleksowi Tatralandia – nie musisz już jechać nad ocean. Surf Waves Tatralandia to niesamowite przeżycia, których musisz zakosztować! Surfowanie na falach Tatralandii pozwoli Ci się przenieść na słynną plażę Waikiki lub wyspę Maui, gdzie prawdziwej adrenaliny mogą doświadczyć nie tylko zawodowcy, lecz również początkujący i najmłodsi.

GALERIA ZDJĘĆ

*Zdjęcia pochodzą ze strony: www.tatralandia.sk

ZOBACZ GDZIE JEDZIEMY

TATRALANDIA (SK)

OFERTA DLA GRUP

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani przygotowaniem specjalnej oferty  dla grupy, rodziny, znajomych, firmy, szkoły, zakładu pracy – chętnie przygotujemy propozycję  wyjazdu z programem dostosowanym do Państwa oczekiwań. Wystarczy wysłać do nas zapytanie na adres: zgloszenia@maxisport.com.pl Zapraszamy.