606 141 330 ms@maxisport.com.pl

Aqua City Poprad (SK)

Zapraszamy do AQUA CITY POPRAD

AQUA CITY POPRAD

AquaCity Poprad to świat zabawy, relaksu i odpoczynku. W Aquaparku znajduje się 13 basenów krytych i odkrytych z wodą termalną o temperaturze od 28°C do 38°C, zjeżdżalnie i ponad 350 atrakcji wodnych. Woda w AquaCity pochodzi z naturalnego podziemnego źródła i jest doprowadzana do kompleksu, a następnie w procesach technologicznych schładzana z temperatury 50°C do 36 – 38°C. Baseny mają nierdzewną powłokę, co minimalizuje konieczność używania chloru. Do dezynfekcji wykorzystuje się promieniowanie UV, dzięki czemu woda nie podrażnia skóry i oczu. Woda w basenach termalnych pochodzi z głębokości 1300 m i zawiera ponad 20 minerałów, które mają dobroczynny wpływ na zdrowie. Pomaga w dolegliwościach związanych z układami ruchu, oddechowym, krążenia i nerwowym oraz ma korzystny wpływ na skórę.

INFORMACJE

RAMOWY PROGRAM WYJAZDU:

  • Wyjazd możemy zrealizować w dowolnym terminie dla min. 6-ciu uczestników
  • Wyjazd z Rzeszowa o godz. 6.00 (Parking dolny przy Hali Podpromie)
  • Przejazd busem/autokarem do Popradu na Słowacji
  • Pobyt w Aquaparku ok. 6 godzin
  • Powrót do Rzeszowa na godz. 21:00 – 22:00*

 

*czas przejazdu uzależniony od warunków atmosferycznych, drogowych.

REGULAMIN  WYJAZDÓW NA BASENY/TERMY
1. Organizator
Organizatorem wyjazdów jest: MAXISPORT SZKOŁA AKTYWNEGO WYPOCZYNKU z siedzibą w Rzeszowie, ul. Stojałowskiego 8/54, NIP: 813-330-77-47, tel. 600-749-340
2. Uczestnicy
a) Uczestnikami wyjazdów mogą być wszyscy chętni sympatycy kąpieli wodnych.
b) W przypadku osób niepełnoletnich za zgodą rodziców/opiekunów prawnych.
3. Bezpieczeństwo i ochrona
a) Wszyscy uczestnicy naszych wyjazdów, wyrażając zgodę na wyjazd potwierdzają tym samym, że są zdrowi i nie posiadają przeciwwskazań do korzystania z atrakcji jakie oferują baseny/termy.
b) Organizator dodatkowo ubezpiecza wszystkich uczestników wyjazdu od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków (NNW) do wysokości 10 000 zł na wyjazdach krajowych oraz na wyjazdach zagranicznych KL do 10.000 Euro, NNW do 2.000 Euro, bagaż do 200 Euro w UNIQA.

c) Wszyscy uczestnicy naszych wyjazdów, rodzice lub opiekunowie prawni uczestników niepełnoletnich, ponoszą wszelką odpowiedzialność, w tym również finansową za celowe lub z ich winy wyrządzone szkody na rzecz organizatora bądź innych uczestników wyjazdu oraz użytkowników basenów i zobowiązani są do ich naprawienia.
d) Podczas korzystania z basenów/term obowiązują wewnętrzne regulaminy i zalecenia w danym obiekcie.
4. W ramach  wyjazdu na baseny/termy organizator zapewnia
a) opiekę pilota na czas przejazdu,
b) transport autokarem/busem w obie strony,
c) ubezpieczenie,
d) pomoc w zakupie biletów.
5. Odpowiedni strój na basen:
a) każdy uczestnik wyjazdu zobowiązany jest do zapewnienia sobie odpowiedniego stroju i przyborów na basen.
6. Obowiązki i prawa organizatora
Obowiązki:
a) Organizator ma obowiązek zabezpieczyć odpowiedni transport  dla pasażerów.
Prawa:
a) Organizator ma prawo odwołać wyjazd w przypadku zbyt małej liczby uczestników.
7. Zapisy i płatności
a) Zgłoszenia uczestnictwa w wyjeździe można dokonać za pomocą formularza dostępnego na stronie internetowej www.maxisport.com.pl lub w inny sposób uzgodniony z organizatorem.
b) Dokonując zgłoszenia, osoba zgłaszająca potwierdza tym samym fakt, iż zapoznała się z ofertą dotyczącą wyjazdu na baseny/termy, regulaminem, warunkami ubezpieczenia oraz opłatami.
c) Wpłaty za wyjazdy  należy dokonać u organizatora przelewem na konto  minimum 3 dni przed wyjazdem.
d) W przypadku rezygnacji uczestnika z wyjazdu, zwracana jest kwota uprzednio wpłacona, pomniejszona o faktycznie poniesione koszty przez organizatora.
e) Jeżeli weekendowy wyjazd nie dojdzie do skutku z winy organizatora, zwracana jest uprzednio wpłacona cała kwota.
f) Cała kwota jest zwracana również jeżeli wyjazd nie odbędzie się ze względu na zbyt małą ilość zgłoszonych uczestników.
8. Dane osobowe
Osoby zgłaszające oraz uczestnicy wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Maxisport Szkoła Aktywnego Wypoczynku (art 23 ust 1 i 2 ustawy z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych) w celach realizacji oferty.

Informujemy, że wszyscy nasi klienci są ubezpieczeni przez UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. zgodnie z zawartymi umowami generalnymi. Poniższe ubezpieczenia zawarte są w cenie organizowanych przez nas wyjazdów. Sumy i zakresy podane są w ofertach i na umowach.

Wyjazdy w Polsce: NNW 10 000 zł

Wyjazdy na Słowację: NNW 10 000 zł / KL 2000 Euro

CENA za wyjazd: 160 zł

świadczenia wliczone w cenę:

  • transport busem lub autokarem,
  • opieka pilota,
  • ubezpieczenie.

CENA nie zawiera:

  • biletów na baseny (ok. 6 godz.)
  • posiłków

Uczestników wyjazdu obowiązuje aktualny CENNIK

W przypadku większej grupy uczestników możliwe rabaty!

Istnieje możliwość wykupienia pakietów rozszerzonych o dodatkowe atrakcje na terenie term za dodatkową opłatą.

AQUAPARK

AquaCity Poprad to świat zabawy, relaksu i odpoczynku. W Aquaparku znajduje się 13 krytych i odkrytych basenów z wodą termalną o temperaturze od 28°C do 38°C, zjeżdżalnie i ponad 350 atrakcji wodnych. Woda w basenach termalnych pochodzi z głębokości 1300 m i zawiera ponad 20 minerałów, które mają dobroczynny wpływ na nasze zdrowie i dzięki którym poprawimy nasze samopoczucie.

WELLNES

Największe dwupiętrowe centrum wellness na Słowacji Fire & Water Wellness & Spa oczaruje Cię szeroką gamą wyjątkowych zabiegów wellness. Znajdziesz tu różnego rodzaju sauny i pomieszczenia inhalacyjne, saunę ceremonialną w której odbywają się pokazy saunowe, pomieszczenia relaksacyjne, jaskinię lodową, basen relaksacyjny, zatokę miłości i jacuzzi oraz wiele innych.

WODA TERMALNA

Woda termalna jest głównym źródłem energii elektrycznej oraz prawdziwym sercem AquaCity. Woda w AquaCity jest przyjazna dla skóry i ma działanie lecznicze. Jest jednym z najważniejszych źródeł naturalnych na świecie. W AquaCity woda jest jednocześnie podstawą zabawy i wypoczynku. Pompowana jest z naturalnego źródła geotermalnego i dociera do ośrodka mając około 49°C

CENTRUM PŁYWACKIE

Jeśli uwielbiasz pływanie, zafunduj je sobie w nowym basenie pływackim, który jest idealnym miejscem nie tylko do uprawiania sportów, ale także na upragniony relaks. Miłośnicy pływania mogą korzystać z 8 torów pływackich. Temperatura wody w basenie wynosi przyjemnych 28°C. Dno basenu zostało zaprojektowane ze spadkiem głębokością od 1,35 m do 1,8

GALERIA ZDJĘĆ

*Zdjęcia pochodzą ze strony: www.aquacity.sk

ZOBACZ GDZIE JEDZIEMY

AQUA CITY POPRAD