606 141 330 ms@maxisport.com.pl

Licencjonowana Szkoła Narciarska Maxisport Rzeszów

Licencjonowana Szkoła Narciarska Maxisport Rzeszów
31 października 2020 Marcin
In Bez kategorii
Maxisport Rzeszów Licencjonowana szkoła narciarska

MAXISPORT – Licencjonowana Szkoła Narciarska Rzeszów

Drodzy klienci! Niezmiernie miło nam Państwa poinformować, że począwszy od sezonu 2020/2021 Maxisport jest trzecią rzeszowską szkołą narciarską, której udało się uzyskać licencję oraz uprawnienia do prowadzenia podstawowego szkolenia narciarskiego, zgodnie z wytycznymi i programem nauczania narciarstwa zjazdowego SITN PZN (Stowarzyszenie Trenerów i Instruktorów Narciarstwa Polskiego Związku Narciarskiego).

Podnosimy dla Was swoje kompetencje

Jest to dla nas szczególnie ważne wyróżnienie, które potwierdza nasze wieloletnie doświadczenie, zaangażowanie i miłość do sportów zimowych. Pragniemy zauważyć, że Szkołę Narciarską Maxisport prowadzą instruktorzy narciarstwa z wieloletnim doświadczeniem, mogący się poszczycić licznymi uprawnieniami oraz odpowiednim przeszkoleniem, również w zakresie programu nauczania narciarstwa dzieci. Powierzając nam w opiekę swoje pociechy, możecie mieć Państwo pewność, że otoczymy je należytą troską i zapewnimy najwyższy poziom zajęć, zgodnie z wytycznymi SITN PZN. Głęboko wierzymy, iż jakość usług oferowanych przez szkołę narciarską Maxisport przyniesie naszym kursantom wymierne korzyści – zarówno podczas szkoleń, jak i półkolonii oraz obozów narciarskich.

Dziękujemy za zaufanie

Kadra instruktorów narciarstwa Maxisport stara się nieustannie podnosić swoje kwalifikacje, aby móc sprostać rosnącym standardom usług, świadczonych zarówno w zakresie nauki, jak i doskonalenia jazdy na nartach. Jesteśmy dumni, że zaufało nam już tak wielu miłośników sportów zimowych, za co z tego miejsca z całego serca dziękujemy. A tych, którzy dopiero planują rozpocząć swoja przygodę z narciarstwem, serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług i liczymy na owocną współpracę.

Maxisport Rzeszów Licencjonowana szkoła narciarska

 

Maxisport Team