606 141 330 ms@maxisport.com.pl

O nas

Założyciele Maxisport

Marcin Sobczak

 • instruktor narciarstwa
 • instruktor pływania
 • instruktor turystyki rowerowej
 • instruktor piłki nożnej
 • stopień żeglarza jachtowego
 • stopień ratownika WOPR
 • pilot wycieczek

Uprawnienia kierownika i wychowawcy na placówkach wypoczynku dzieci i młodzieży. Koordynator obozów letnich i zimowych. Nauczyciel w IV Liceum Ogólnokształcącym w Rzeszowie (wychowanie fizyczne).

Marcin Posiak

 • instruktor narciarstwa
 • instruktor pływania
 • instruktor tenisa
 • instruktor piłki siatkowej
 • instruktor kolarstwa
 • stopień ratownika WOPR
 • pilot wycieczek

Uprawnienia kierownika i wychowawcy na placówkach wypoczynku dzieci i młodzieży. Koordynator obozów letnich i zimowych. Nauczyciel w LO JP II w Rzeszowie (wychowanie fizyczne).

Szkoła Aktywnego Wypoczynku – na czym to właściwie polega?

Naszą misją jest zapewnienie każdemu dobrej zabawy, połączonej z aktywnością fizyczną, atrakcjami związanymi z odwiedzanym miejscem, a przede wszystkim zadbanie o bezpieczeństwo naszych podopiecznych.

Przygotowujemy różne oferty obozów sportowych, obozów letnich, półkolonii wakacyjnych dla dzieci i młodzieży w różnym wieku.  Propozycje, które kierujemy do Państwa oparte są na zdroworozsądkowym podejściu oraz na zachęceniu do aktywnej formy spędzenia czasu wolnego.

Przygotowanie merytoryczne, które oferujemy z naszej strony i odpowiednia wiedza nabyta wraz z wieloletnim doświadczeniem, sprawi, że zarówno młodzież, jak i dzieci odnajdą się w naszej Szkole Aktywnego Wypoczynku.

Zapewniamy bezpieczeństwo, pozytywne emocje, podniesiony poziom adrenaliny, a przede wszystkim dbamy o doskonały sposób na to, by osoby, które nam zaufają, przeżyły niezapomnianą przygodę.

Szkoła Aktywnego Wypoczynku w Rzeszowie

Sport i wszelka aktywność fizyczna uczą samodzielności, radzenia sobie ze słabościami, a przede wszystkim dają niesamowitą radość. Nowe osiągnięcia, najmniejsze postępy poczynione na tym gruncie, czy nawet drobne zwycięstwa, poprawiają samopoczucie i motywują do dalszego działania i samorozwoju.

W naszej ofercie obozów letnich, wszelkich obozów sportowych, półkolonii, staramy się pokazać także to, iż nawet najmniejszy sukces daje dużą radość. Dyscyplina związana z pracą w grupie rówieśniczej, umiejętność wzajemnej pomocy i współpracy to tylko niektóre elementy, będące częściami składowymi zajęć i obozów przez nas prowadzonych.

Dodatkowo wszelka aktywność fizyczna dba nie tylko o zdrowie, lecz także wpływa pozytywnie na poczucie wartości i akceptacji w grupie, co jest niezwykle ważne zwłaszcza w przypadku dzieci i młodzieży.

Sport uczy – aktywne wakacje w Rzeszowie

Jak głosi powiedzenie – sport to zdrowie i wszyscy wiedzą, że warto go uprawiać. To idealny sposób na spędzanie wolnego czasu i integrację w grupie rówieśniczej.

Aktywność fizyczna to doskonały sposób na poznanie samego siebie i swoich możliwości. Samozaparcie, dyscyplina i współpraca, to tylko niektóre cechy nabywane podczas uprawiania sportu. Spędzanie czasu w grupie rówieśniczej uczy także tolerancji i niesienia pomocy słabszym.

Sport to także adrenalina. Poprawia ona wszystkie cechy motoryczne – począwszy od szybkości, poprzez siłę, kończąc na wytrzymałości fizycznej i psychicznej.

Dodatkowo ćwiczenia ruchowe pozwalają zneutralizować powstały stres.

Szkoła Aktywnego Wypoczynku w Rzeszowie – na co stawiamy?

Celem dla nas jest zadowolenie naszych klientów w różnym wieku i fakt, że chętnie do nas wracają. Nasze zaangażowanie docenione poprzez zaufanie i serdeczność, którą darzą nasz projekt, to dla nas największy sukces!

Bezpiecznie z Maxisportem

Za realizację naszych obozów, półkolonii i wyjazdów w zakresie turystycznym odpowiadają Maxisport Szkoła Aktywnego Wypoczynku Marcin Sobczak oraz Maxisport Obozy Sportowe Marcin Posiak – wpisani do Rejestru Organizatorów Turystyki Marszałka Województwa Podkarpackiego. Nasza stała współpraca, potwierdzona gwarancjami turystycznymi i odpowiednimi wpisami, zapewnia bezpieczeństwo i rzetelność naszych działań w zakresie organizacji wypoczynku dla dzieci i młodzieży. Dzięki temu nasi klienci mogą czuć się bezpieczni a my dołożymy wszelkich starań aby byli również zadowoleni.