606 141 330 ms@maxisport.com.pl

Terma Bania (PL)

Zapraszamy na termy do Białki Tatrzańskiej

TERMA BANIA

To jeden z najnowocześniejszych kompleksów rekreacyjno-geotermalnych położony w sercu tatrzańskiej rzeki Białki, którego lokalizacja pozwala na podziwianie panoramy Tatr.

Specyfiką obiektu jest jego podział na: Strefę Zabawy (zabawy i rozrywki), Strefę Cichą (relaksu i wypoczynku) oraz Saunarium. Podział ten umożliwia wypoczynek i rekreację osobom z każdej grupy wiekowej. Uzupełnieniem szeroko rozumianego relaksu i odprężenia jest instytut Aqua Spa, który zapewnia szeroki wachlarz zabiegów kosmetycznych i odnowy biologicznej. W obiekcie znajduje się również strefa VIP, będąca rozszerzeniem oferty wellness, która jest propozycją dla grup zorganizowanych i biznesu.

Wraz z budową Termy Bania powstała bogata baza hotelowa i gastronomiczna. Odbywają się tutaj również imprezy tematyczne m.in. kino wodne, koncerty.

INFORMACJE

RAMOWY PROGRAM WYJAZDU:

  • Wyjazd możemy zrealizować w dowolnym terminie dla min. 6-ciu uczestników
  • Wyjazd z Rzeszowa o godz. 7.00 (Parking dolny przy Hali Podpromie)
  • Przejazd busem/autokarem do Białki Tatrzańskiej na baseny termalne – TERMA BANIA
  • Pobyt na basenach termalnych ok. 4,5 godziny.
  • Powrót do Rzeszowa na godz. 19:00 – 20:00*

 

*czas przejazdu uzależniony od warunków atmosferycznych, drogowych.

REGULAMIN  WYJAZDÓW NA BASENY/TERMY
1. Organizator
Organizatorem wyjazdów jest: MAXISPORT SZKOŁA AKTYWNEGO WYPOCZYNKU z siedzibą w Rzeszowie, ul. Stojałowskiego 8/54, NIP: 813-330-77-47, tel. 600-749-340
2. Uczestnicy
a) Uczestnikami wyjazdów mogą być wszyscy chętni sympatycy kąpieli wodnych.
b) W przypadku osób niepełnoletnich za zgodą rodziców/opiekunów prawnych.
3. Bezpieczeństwo i ochrona
a) Wszyscy uczestnicy naszych wyjazdów, wyrażając zgodę na wyjazd potwierdzają tym samym, że są zdrowi i nie posiadają przeciwwskazań do korzystania z atrakcji jakie oferują baseny/termy.
b) Organizator dodatkowo ubezpiecza wszystkich uczestników wyjazdu od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków (NNW) do wysokości 10 000 zł na wyjazdach krajowych oraz na wyjazdach zagranicznych KL do 10.000 Euro, NNW do 2.000 Euro, bagaż do 200 Euro w UNIQA.

c) Wszyscy uczestnicy naszych wyjazdów, rodzice lub opiekunowie prawni uczestników niepełnoletnich, ponoszą wszelką odpowiedzialność, w tym również finansową za celowe lub z ich winy wyrządzone szkody na rzecz organizatora bądź innych uczestników wyjazdu oraz użytkowników basenów i zobowiązani są do ich naprawienia.
d) Podczas korzystania z basenów/term obowiązują wewnętrzne regulaminy i zalecenia w danym obiekcie.
4. W ramach  wyjazdu na baseny/termy organizator zapewnia
a) opiekę pilota na czas przejazdu,
b) transport autokarem/busem w obie strony,
c) ubezpieczenie,
d) pomoc w zakupie biletów.
5. Odpowiedni strój na basen:
a) każdy uczestnik wyjazdu zobowiązany jest do zapewnienia sobie odpowiedniego stroju i przyborów na basen.
6. Obowiązki i prawa organizatora
Obowiązki:
a) Organizator ma obowiązek zabezpieczyć odpowiedni transport  dla pasażerów.
Prawa:
a) Organizator ma prawo odwołać wyjazd w przypadku zbyt małej liczby uczestników.
7. Zapisy i płatności
a) Zgłoszenia uczestnictwa w wyjeździe można dokonać za pomocą formularza dostępnego na stronie internetowej www.maxisport.com.pl lub w inny sposób uzgodniony z organizatorem.
b) Dokonując zgłoszenia, osoba zgłaszająca potwierdza tym samym fakt, iż zapoznała się z ofertą dotyczącą wyjazdu na baseny/termy, regulaminem, warunkami ubezpieczenia oraz opłatami.
c) Wpłaty za wyjazdy  należy dokonać u organizatora przelewem na konto organizatora na minimum 3 dni przed wyjazdem.
d) W przypadku rezygnacji uczestnika z wyjazdu, zwracana jest kwota uprzednio wpłacona, pomniejszona o faktycznie poniesione koszty przez organizatora.
e) Jeżeli weekendowy wyjazd narciarski nie dojdzie do skutku z winy organizatora, zwracana jest uprzednio wpłacona cała kwota.
f) Cała kwota jest zwracana również jeżeli wyjazd nie odbędzie się ze względu na zbyt małą ilość zgłoszonych uczestników.
8. Dane osobowe
Osoby zgłaszające oraz uczestnicy wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Maxisport Szkoła Aktywnego Wypoczynku (art 23 ust 1 i 2 ustawy z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych) w celach realizacji oferty.

Informujemy, że wszyscy nasi klienci są ubezpieczeni przez UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. zgodnie z zawartymi umowami generalnymi. Poniższe ubezpieczenia zawarte są w cenie organizowanych przez nas wyjazdów. Sumy i zakresy podane są w ofertach i na umowach.

Wyjazdy w Polsce: NNW 10 000 zł

Wyjazdy na Słowację: NNW 10 000 zł / KL 2000 Euro

CENA za wyjazd: 160 zł

świadczenia wliczone w cenę:

  • transport autokarem lub busem,
  • opieka pilota,
  • ubezpieczenie NNW (10 000 zł)

CENA nie zawiera:

  • biletów na baseny (4,5 godz.)
  • posiłków

Uczestników wyjazdu obowiązuje aktualny CENNIK

W przypadku większej grupy – możliwe rabaty !

Istnieje możliwość wykupienia pakietów rozszerzonych o dodatkowe atrakcje na terenie term za dodatkową opłatą.

STREFA RELAKSU

To miejsce dla osób, które pragną wypocząć w wyjątkowym górskim otoczeniu, z widokiem na przepiękną panoramę Tatr Wysokich. Znajdziemy tutaj 2 baseny wewnętrzne, mające swoją kontynuację na zewnątrz, z wodą termalną o temperaturze od 34°C do 38°C.

STREFA ZABAWY

Dzieciaki mogą tu razem z rodzicami szaleć do woli, a miejsc do tego przeznaczonych nie brakuje. Uśmiechy nie znikają ani na chwilę z buź naszych najmłodszych gości, a rodzice wypoczywają o wiele lepiej wiedząc, że ich pociechy bawią się naprawdę doskonale.

SAUNARIUM

W saunach Termy Bania odzyskasz wewnętrzną harmonię i zbudujesz odporność. Skorzystaj z seansów i nocy saunowych – wyjątkowych wydarzeń przygotowanych i realizowanych z myślą o pełnym wykorzystaniu dobrodziejstw, jakie oferuje sauna.

SPA

Bania Fizjo & Med to kwintesencja filozofii sanitas per aquam, czyli zdrowie przez wodę, miejsce relaksu dla ciała i duszy. W naszym SPA zadbaliśmy o wyjątkowo szeroką ofertę zabiegów z wykorzystaniem dobrodziejstw wody termalnej i najwyższej jakości kosmetyków.

GALERIA ZDJĘĆ

*Zdjęcia pochodzą ze strony: www.termabania.pl

ZOBACZ GDZIE JEDZIEMY

TERMA BANIA