606 141 330 ms@maxisport.com.pl

Kończymy sezon zimowy 2022/2023

Kończymy sezon zimowy 2022/2023
20 marca 2023 Marcin
In Bez kategorii

Kolejny sezon zimowy za nami. Staraliśmy się konsekwentnie realizować nasze założenia, jednak czasem byliśmy bezsilni wobec niesprzyjającej aury i braku śniegu – musieliśmy odwołać nasze zaplanowane półkolonie zimowe. Śniegu natomiast nie brakowało na Podhalu i w Alpach gdzie podczas ferii nasze grupy dzieci, młodzieży i dorosłych uczyły się i doskonaliły umiejętności jazdy na nartach pod okiem instruktorów Maxisport.

Weekendowe wyjazdy narciarskie

W tym sezonie udało się nam pojechać sześć razy do zaprzyjaźnionych stacji narciarskich. Były to: Tylicz SKi, Arena Słotwiny, Tylicz Master, Jaworzyna Krynicka i tradycyjnie ostatni wyjazd w sezonie – Chopok na Słowacji.

Obozy narciarskie na Podhalu

Jak co roku na Podhalu gościliśmy dwukrotnie. W pierwszym tygodniu ferii – obóz dla dzieci a w drugim tygodniu obóz dla młodzieży + dorośli. To były wspaniałe dwa tygodnie, które wykorzystaliśmy w 100% na naukę, szkolenie i doskonalenie umiejętności narciarskich naszych młodych adeptów narciarstwa.

Wyjazd narciarski do Włoch (Bormio-Livigno)

To już tradycja, że co roku jeden z naszych wyjazdów narciarskich to Alpy – tym razem padło na Włoskie Bormio-Livigno.

Szkolenie narciarskie dzieci

To kolejna forma naszych zimowych działań w zakresie nauczania narciarstwa najmłodszych. Mamy nadzieję, że uzyskane umiejetności – potwierdzone wpisami do indeksów zaprocentują w przyszłości i kontynuacja tego co już zostało osiągnięte nastąpi na naszych obozach zimowych na które już teraz gorąco zapraszamy.

 

Dziękujemy

Maxisport Team