606 141 330 ms@maxisport.com.pl

Weekendowe wyjazdy narciarskie z Rzeszowa

Zima 2023 / 2024

Od początku naszej działalności, zimą skupiamy się na organizacji wyjazdów narciarskich dla każdego. Niezależnie od wieku, każdy znajdzie miejsce dla siebie. Charakterystyka wyjazdów opiera się na spędzeniu weekendu na nartach, zazwyczaj jest to sobota lub sobota–niedziela. W gronie znajomych, rówieśników, miłośników i pasjonatów sportów zimowych, każdy uczestnik może wybrać formę jaka najbardziej mu odpowiada. Nasze weekendowe wyjazdy dają możliwość szkolenia się pod okiem instruktora Licencjonowanej Szkoły Narciarskiej MAXISPORT lub spędzania czasu na pełnej rekreacji, ciesząc się wspólnymi zjazdami po przygotowanych trasach odwiedzanych stacji narciarskich.

REGULAMIN WEEKENDOWYCH WYJAZDÓW NARCIARSKICH

 

1. Organizator

Organizatorem wyjazdów jest: MAXISPORT OBOZY SPORTOWE z siedzibą w Rzeszowie, ul. Króla Bolesława Chrobrego 22/21, 35-077 Rzeszów, NIP: 794-174-91-07, tel. 600-710-397 wpisany do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Podkarpackiego pod nr 330/22.

lub

MAXISPORT SZKOŁA AKTYWNEGO WYPOCZYNKU z siedzibą w Rzeszowie, ul. Stojałowskiego 8/54, 35-120 Rzeszów, NIP: 813-296-02-09, tel. 606-141-330 wpisany do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Podkarpackiego pod nr 254/17.

2. Uczestnicy

a) Uczestnikami wyjazdów mogą być wszyscy chętni sympatycy narciarstwa.
b) W przypadku osób niepełnoletnich za zgodą rodziców/opiekunów prawnych.
c) Pierwszeństwo w zapisach na wyjazd mają osoby, korzystające ze szkolenia z instruktorami.

3. Bezpieczeństwo i ochrona

a) Wszyscy uczestnicy weekendowych wyjazdów narciarskich, wyrażając zgodę na wyjazd potwierdzają tym samym, że są zdrowi i nie posiadają przeciwwskazań do uprawiania sportów zimowych – w szczególności jazdy na nartach i snowboardzie.
b) Organizator dodatkowo ubezpiecza wszystkich uczestników wyjazdu od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków (NNW) do wysokości 10 000 zł na wyjazdach krajowych oraz na wyjazdach zagranicznych KL do 10.000 Euro, NNW do 2.000 Euro, bagaż do 200 Euro w UNIQA.
c) Wszyscy uczestnicy weekendowych wyjazdów narciarskich, rodzice lub opiekunowie prawni uczestników niepełnoletnich, ponoszą wszelką odpowiedzialność, w tym również finansową za celowe lub z ich winy wyrządzone szkody na rzecz Organizatora bądź innych uczestników wyjazdu oraz użytkowników stoków narciarskich i zobowiązani są do ich naprawienia.
d) Podczas jazdy na stoku wszystkich obowiązuje tzw. „Dekalog narciarski”

4. W ramach weekendowego wyjazdu narciarskiego Organizator zapewnia:

a) opiekę pilota na czas przejazdu,
b) transport autokarem/busem w obie strony,
c) ubezpieczenie,
d) szkolenie narciarskie z instruktorem – dla zainteresowanych – dodatkowo płatne.

5. Sprzęt narciarski:

a) każdy uczestnik odpowiada za przygotowanie własnego sprzętu narciarskiego.
b) zaleca się używanie kasku ochronnego na głowę, dzieci i młodzież do lat 16 OBOWIĄZKOWO !

6. Obowiązki i prawa Organizatora

Obowiązki:

a) Organizator ma obowiązek zabezpieczyć odpowiedni transport zarówno dla pasażerów jak i sprzętu narciarskiego.
b) Kadra instruktorska zatrudniona przez organizatora musi posiadać niezbędne uprawnienia i kwalifikacje do prowadzenia szkolenia narciarskiego.
Prawa:
a) Organizator ma prawo odwołać wyjazd w przypadku zbyt małej liczby uczestników.
b) W przypadku złych warunków atmosferycznych Organizator ma prawo zmienić miejsce docelowe wyjazdu na takie, które będzie spełniać oczekiwania uczestników.

7. Zapisy i płatności

a) Zgłoszenia uczestnictwa w wyjeździe można dokonać za pomocą formularza dostępnego na stronie internetowej www.maxisport.com.pl lub w inny sposób uzgodniony z Organizatorem.
b) Zgłoszenia można dokonać najpóźniej na 48 godzin przed terminem wyjazdu.
b) Dokonując zgłoszenia, osoba zgłaszająca potwierdza tym samym fakt, iż zapoznała się z ofertą dotyczącą wyjazdu weekendowego, regulaminem, warunkami ubezpieczenia oraz opłatami.
c) Opłatę za wyjazd należy dokonać przelewem w dniu rezerwacji. Brak wpłaty będzie równoznaczny z anulowaniem zgłoszenia.

8. Rezygnacja z wyjazdu

a) W przypadku rezygnacji uczestnika z wyjazdu należy zgłosić Organizatorowi ten fakt wysyłając wiadomość mailową na adres: zgloszenia@maxisport.com.pl lub wysyłając wiadomości sms na numer 600-749-340 / 606-141-330, podając imię i nazwisko osoby oraz termin wyjazdu, którego dotyczy rezygnacja.
b) W przypadku zgłoszenia rezygnacji do 72h przed wyjazdem – zwracana jest cała wpłacona kwota za wyjazd.
c) W przypadku zgłoszenia rezygnacji do 48h przed wyjazdem – zwracane jest 50% wpłaconej kwoty.
d) W przypadku zgłoszenia rezygnacji w dniu wyjazdu lub w przypadku braku zgłoszenia rezygnacji – wpłacona kwota za wyjazd nie jest zwracana!
e) Jeżeli weekendowy wyjazd narciarski nie dojdzie do skutku z winy Organizatora, zwracana jest uprzednio wpłacona cała kwota.
f) Cała kwota jest zwracana również jeżeli weekendowy wyjazd narciarski nie odbędzie się ze względu na zbyt małą ilość zgłoszonych uczestników.

9. Dane osobowe

Osoby zgłaszające oraz uczestnicy wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Maxisport Obozy Sportowe Marcin Posiak / Maxisport Szkoła Aktywnego Wypoczynku Marcin Sobczak (art 23 ust 1 i 2 ustawy z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych) w celach realizacji oferty.

Regulamin wchodzi w życie z dniem 15.01.2024r.

Dostępne formy płatności:

  • bramka płatności Imoje ING (link otrzymacie Państwo tuż po dokonaniu zgłoszenia przez formularz oraz w mailu potwierdzającym zgłoszenie.)
  • przelewem na konto Organizatora:

Nr rachunku w Banku ING: 51 1050 1562 1000 0097 5155 9692

w opisie proszę podać: wyjazd narciarski oraz imię i nazwisko uczestnika/uczestników

Wpłatę należy dokonać w dniu zgłoszenia !

Brak wpłaty będzie równoznaczny z anulowaniem zgłoszenia !

Potwierdzenie wyjazdu zostanie wysłane przez nas w wiadomości sms – w dniu poprzedzającym dzień wyjazdu.

W przypadku kiedy wjazd zostanie odwołany przez nas (ze względu na złe warunki pogodowe/warunki śniegowe, brak wymaganej liczby uczestników) – zwracamy całą wpłaconą kwotę!

 

AKTUALNOŚCI

Światowy Dzień Śniegu 2024 z Maxisport & Chyrowa Ski

Światowy Dzień Śniegu 2024 z Maxisport & Chyrowa Ski

Tak wyglądało lato 2023 z Maxisportem!

Tak wyglądało lato 2023 z Maxisportem!

Kończymy sezon zimowy 2022/2023

Kończymy sezon zimowy 2022/2023

Relacja – Światowy Dzień Śniegu 2023

Relacja – Światowy Dzień Śniegu 2023

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

NAPISZ DO NAS

    ZADZWOŃ

    zapytaj o szczegóły dotyczące wyjazdów

    600 710 397

    606 141 330