606 141 330 ms@maxisport.com.pl

Weekendowe wyjazdy narciarskie z Rzeszowa

Zima 2021 / 2022

Od początku naszej działalności, zimą skupiamy się na organizacji wyjazdów narciarskich dla każdego. Niezależnie od wieku, każdy znajdzie miejsce dla siebie. Charakterystyka wyjazdów opiera się na spędzeniu weekendu na nartach, zazwyczaj jest to sobota lub sobota–niedziela. W gronie znajomych, rówieśników, miłośników i pasjonatów sportów zimowych, każdy uczestnik może wybrać formę jaka najbardziej mu odpowiada. Nasze weekendowe wyjazdy dają możliwość szkolenia się pod okiem instruktora MAXISPORTu lub spędzania czasu na pełnej rekreacji, ciesząc się wspólnymi zjazdami po przygotowanych trasach odwiedzanych stacji narciarskich.

Aktualna sytuacja pozwala nam na organizację kolejnych wyjazdów narciarskich zgodnie z przepisami obowiązującymi na terenie poszczególnych stacji. Zapraszamy…

Sprawdź szczegóły dotyczące wyjazdu na Kasprowy Wierch

  18-20.03.2022 (piątek/sobota/niedziela)

  17:00

  parking dolny przy Hali Podpromie w Rzeszowie

PROSIMY NIE DOKONYWAĆ WPŁAT ONLINE !

ROZLICZENIE GOTÓWKĄ W DNIU WYJAZDU !


 

Zakończenie sezonu – ZAKOPANE

Nocleg – Willa GUTOWA Zakopane

Cena zawiera :

 • 2x nocleg,
 • 2x śniadanie,
 • 1x obiadokolację,
 • transport,
 • ubezpieczenie

Cena nie zawiera:

 • skipassów (można zakupić online –> TUTAJ),
 • dojazdu do Kuźnic (bus),
 • biletów wstępu na termy

Plan wyjazdu

Piątek

17:00 – wyjazd z Rzeszowa – parking dolny Podpromie

21:00 – przyjazd do Zakopanego – nocleg

Sobota

7:00 – śniadanie

8:00 – wyjazd busami do Kuźnic

9:00 – wyjazd kolejką na Kasprowy Wierch

16:00 – zjazd do Kuźnic

18:00 – obiadokolacja

20:00 – podsumowanie sezonu z muzyką i poczęstunkiem

Niedziela  

8:00 – śniadanie

9:00 – wyjazd na termy lub stok GrappaSKI

Ok 17:00 odjazd w kierunku Rzeszowa

Ok. 21:00 przyjazd do Rzeszowa

REGULAMIN WEEKENDOWYCH WYJAZDÓW NARCIARSKICH
1. Organizator
Organizatorem wyjazdów jest: MAXISPORT SZKOŁA AKTYWNEGO WYPOCZYNKU z siedzibą w Rzeszowie, ul. Stojałowskiego 8/54, NIP: 813-296-02-09, tel. 606-141-330
2. Uczestnicy
a) Uczestnikami wyjazdów mogą być wszyscy chętni sympatycy narciarstwa.
b) W przypadku osób niepełnoletnich za zgodą rodziców/opiekunów prawnych.
c) Pierwszeństwo w zapisach na wyjazd mają osoby, korzystające ze szkolenia z instruktorami.
3. Bezpieczeństwo i ochrona
a) Wszyscy uczestnicy weekendowych wyjazdów narciarskich, wyrażając zgodę na wyjazd potwierdzają tym samym, że są zdrowi i nie posiadają przeciwwskazań do uprawiania sportów zimowych – w szczególności jazdy na nartach i snowboardzie.
b) Organizator dodatkowo ubezpiecza wszystkich uczestników wyjazdu od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków (NNW) do wysokości 10 000 zł na wyjazdach krajowych oraz na wyjazdach zagranicznych KL do 10.000 Euro, NNW do 2.000 Euro, bagaż do 200 Euro w UNIQA.

c) Wszyscy uczestnicy weekendowych wyjazdów, rodzice lub opiekunowie prawni uczestników niepełnoletnich, ponoszą wszelką odpowiedzialność, w tym również finansową za celowe lub z ich winy wyrządzone szkody na rzecz organizatora bądź innych uczestników wyjazdu oraz użytkowników stoków narciarskich i zobowiązani są do ich naprawienia.
d) Podczas jazdy na stoku wszystkich obowiązuje tzw. „dekalog narciarski”
4. W ramach weekendowego wyjazdu narciarskiego organizator zapewnia
a) opiekę pilota na czas przejazdu,
b) transport autokarem/busem w obie strony
c) ubezpieczenie
d) szkolenie narciarskie z instruktorem – dla zainteresowanych – dodatkowo płatne.
5. Sprzęt narciarski:
a) każdy uczestnik odpowiada za przygotowanie własnego sprzętu narciarskiego
b) zaleca się używanie kasku ochronnego na głowę, dzieci i młodzież do lat 16 OBOWIĄZKOWO !
6. Obowiązki i prawa organizatora
Obowiązki:
a) Organizator ma obowiązek zabezpieczyć odpowiedni transport zarówno dla pasażerów jak i sprzętu narciarskiego.
b) Kadra instruktorska zatrudniona przez organizatora musi posiadać niezbędne uprawnienia i kwalifikacje do prowadzenia szkolenia narciarskiego.
Prawa:
a) Organizator ma prawo odwołać wyjazd w przypadku zbyt małej liczby uczestników.
b) W przypadku złych warunków atmosferycznych organizator ma prawo zmienić miejsce docelowe wyjazdu na takie, które będzie spełniać oczekiwania uczestników.
7. Zapisy i płatności
a) Zgłoszenia uczestnictwa w wyjeździe można dokonać za pomocą formularza dostępnego na stronie internetowej www.maxisport.com.pl lub w inny sposób uzgodniony z organizatorem.
b) Dokonując zgłoszenia, osoba zgłaszająca potwierdza tym samym fakt, iż zapoznała się z ofertą dotyczącą wyjazdu weekendowego, warunkami uczestnictwa, regulaminem oraz opłatami.
c) Wpłaty za wyjazdy jednodniowe należy dokonać u organizatora w dniu wyjazdu, a za wyjazdy kilkudniowe – przelewem na konto organizatora na minimum 3 dni przed wyjazdem.
d) W przypadku rezygnacji uczestnika z wyjazdu, zwracana jest kwota uprzednio wpłacona, pomniejszona o faktycznie poniesione koszty przez organizatora.
e) Jeżeli weekendowy wyjazd narciarski nie dojdzie do skutku z winy organizatora, zwracana jest uprzednio wpłacona cała kwota.
f) Cała kwota jest zwracana również jeżeli weekendowy wyjazd narciarski nie odbędzie się ze względu na zbyt małą ilość zgłoszonych uczestników.
8. Dane osobowe
Osoby zgłaszające oraz uczestnicy wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Maxisport Szkoła Aktywnego Wypoczynku (art 23 ust 1 i 2 ustawy z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych) w celach realizacji oferty.

INFORMACJE DOTYCZĄCE COVID-19

W związku z obostrzeniami i aktualnymi przepisami a także w trosce o bezpieczeństwo Państwa jak i nasze, prosimy wszystkich uczestników naszych wyjazdów o przestrzeganie podstawowych zasad sanitarnych:

 • na zbiórkę w autokarze przychodzimy w maseczkach zakrywających usta i nos,
 • przed wejściem do autokaru dezynfekujemy ręce (płyn będzie znajdował się w autokarze),
 • miejsca siedzące prosimy zajmować tak, aby każdy uczestnik miał obok siebie wolne siedzenie (nie dotyczy osób spokrewnionych)
 • w momencie rezerwacji, do każdego uczestnika zostanie wysłane mailem oświadczenie o stanie zdrowia, które należy wydrukować i dostarczyć do nas w dniu wyjazdu uzupełnione i podpisane (z datą wyjazdu).

 

Jeśli masz podejrzenie zarażenia lub jeśli zauważysz u siebie następujące objawy: gorączka, kaszel, trudności w oddychaniu i w ciągu ostatnich 14 dni wróciłeś z kraju, w którym występuje koronawirus lub miałeś kontakt z osobą, u której potwierdzono zakażenie – ZREZYGNUJ Z WYJAZDU ! Bądźmy odpowiedzialni, dbajmy o zdrowie swoje oraz innych !

 

 

 

 

 

Sty23
Relacja – Światowy Dzień Śniegu 2022
Gru05
Światowy Dzień Śniegu 2022 z Maxisport & Chyrowa Ski
Lis10
HEAD oficjalnym partnerem Licencjonowanej Szkoły Narciarskiej Maxisport!
HEAD oficjalnym partnerem Licencjonowanej Szkoły Narciarskiej Maxisport!

HEAD PARTNEREM TECHNICZNYM SZKOŁY NARCIARSKIEJ MAXISPORT Z radością informujemy o podjęciu współpracy partnerskiej z jednym z największych producentów sprzętu i…

Paź10
Licencjonowana Szkoła Narciarska Maxisport
Licencjonowana Szkoła Narciarska Maxisport

MAXISPORT – Licencjonowana Szkoła Narciarska Rzeszów Kochani! 2021/2022 to kolejny sezon, w którym otrzymaliśmy licencję oraz uprawnienia do prowadzenia podstawowego…

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

NAPISZ DO NAS

  ZADZWOŃ

  zapytaj o szczegóły dotyczące wyjazdów

  606 141 330

   

   

  Dokonanie zgłoszenia jest równoznaczne z akceptacją warunków uczestnictwa, zobowiązaniem się do ich przestrzegania oraz wyrażeniem zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych przez MAXISPORT SZKOŁA AKTYWNEGO WYPOCZYNKU, zgodnie z przepisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 r.

  000