606 141 330 ms@maxisport.com.pl

Obóz narciarski we Włoszech – Cortina ‘D Ampezzo

Instruktor Maxisport

TERMIN I CENA OBOZU

29.01-07.02.2021 CENA: 2200 zł wiek uczestników: 13 – 18 lat

COVID-19 / BEZPIECZNE REZERWACJE

Informacje oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące zasad jakie będą obowiązywać podczas rezerwacji naszych zimowych obozów, wczasów czy półkolonii !

Młodzieżowy obóz narciarski we Włoszech, Cortina D’Ampezzo (10 dni) – aktywne ferie zimowe 2021!

Z myślą o młodych miłośnikach sportów zimowych przygotowaliśmy specjalną ofertę na ferie zimowe 2021 – młodzieżowy obóz narciarski w samym sercu Alp, we włoskim Cortina D’Ampezzo. Zapierający dech w piersiach krajobraz, odpowiednio przygotowane i zabezpieczone trasy narciarskie, świetna atmosfera wśród rówieśników – wszystko to czeka na Państwa dziecko podczas obozu narciarskiego we Włoszech!

Cortina D’Ampezzo -„Królowa włoskich Dolomitów”

to jeden z najpopularniejszych regionów narciarskich, położony w północno-wschodniej części Włoch, przy granicy z Austrią. Znajdziemy tu aż trzy znane ośrodki narciarskie: Tofane, Faloria oraz Cristallo, gdzie sezon narciarski trwa od grudnia aż do późnej wiosny. Podczas dziesięciodniowego obozu narciarskiego każdy z uczestników będzie doskonalić swoje umiejętności narciarskie pod czujnym okiem profesjonalnych instruktorów SITN PZN, którzy przygotowali dla nich także szkolenie teoretyczne oraz video analizę techniki jazdy.

Program obozu narciarskiego

przewiduje także liczne atrakcje dla młodzieży, w tym m.in. zajęcia integracyjne, różnego rodzaju gry i konkursy, a także możliwość skorzystania z basenu znajdującego się na terenie hotelu.

Maxisport – Licencjonowana Szkoła Narciarska Rzeszów

Od sezonu 2020/2021 jesteśmy trzecią szkołą narciarską w Rzeszowie, która posiada licencję oraz uprawnienia do prowadzenia szkolenia narciarskiego, zgodnie z wytycznymi i programem nauczania narciarstwa zjazdowego SITN PZN (Stowarzyszenie Trenerów i Instruktorów Narciarstwa Polskiego Związku Narciarskiego).

Dlaczego warto nam zaufać ?

Naszą Szkołę Narciarską Maxisport prowadzą instruktorzy narciarstwa z wieloletnim doświadczeniem, uprawnieniami oraz odpowiednim przeszkoleniem, również w zakresie programu nauczania narciarstwa dzieci. Dzięki temu mają Państwo pewność, że oddając nam w opiekę swoje pociechy, zapewnimy im maksimum bezpieczeństwa, a zajęcia będą prowadzone przez nas najwyższym poziomie, zgodnie z wytycznymi SITN PZN. Jesteśmy przekonani, że jakość oferowanych przez nas usług przyniesie wymierną korzyść dla uczestników naszych szkoleń, półkolonii, a także obozów narciarskich.

Kadra MAXISPORT

Kadra instruktorów narciarstwa Maxisport cały czas podnosi swoje kwalifikacje, aby móc sprostać najwyższym standardom usług świadczonych zarówno w zakresie nauki, jak i doskonalenia jazdy na nartach. Jesteśmy dumni, że zaufało nam tak wielu miłośników sportów zimowych, za co z tego miejsca z całego serca dziękujemy. A tych, którzy dopiero planują rozpocząć swoja przygodę z narciarstwem, serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług i liczymy na owocną współpracę.

Zakwaterowanie

Park Hotel Bellavista***

To zdecydowanie jeden z najważniejszych powodów, dla których warto postawić na zimowy wypoczynek we włoskiej miejscowości Calalzo di Cadore. Bajkowa lokalizacja łącząca w sobie malowniczy krajobraz gór i jeziora, a także rodzinna tradycja prowadzenia hotelu już od kilku pokoleń sprawia, że jest to miejsce, do którego chce się wracać ponownie. Nasza szkoła narciarska Maxisport po raz kolejny wybrała ten właśnie hotel i… nie zanosi się na to, żebyśmy w najbliższej przyszłości mieli zmieniać nasz wybór!

Tu poczujesz się częścią prawdziwej, włoskiej rodziny

Park Hotel Bellavista już na dzień dobry wita nas ciepłem, niezwykłą gościnnością gospodarzy i radosnym skrzekiem papugi Bruno. Ten przyjacielski, otwarty na nowych gości ptak zaskarbił sobie sympatię zarówno dzieci, jak i dorosłych, którzy mogą tu korzystać z wszelkich dobrodziejstw tego magicznego miejsca. Przepyszna kuchnia, duży basen, klimatyczne wieczory z muzyką na żywo, a nade wszystko przyjemna, rodzinna atmosfera – każdy tu z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Raj na ziemi dla każdego narciarza i snowboardzisty

Hotel położony jest w odległości zaledwie 28 km od Cortiny D’Ampezzo, gdzie nasi obozowicze i wczasowicze mają do dyspozycji liczne wyciągi narciarskie i aż 120 km tras narciarskich o zróżnicowanym stopniu trudności. W 2010 roku Park Hotel Bellavista został rozbudowany, a w 2015 roku przeszedł kolejny remont, co sprawia, że dziś jest wspaniałym miejscem do wypoczynku i relaksu.

 

Wyżywienie

Śniadanie: (bufet szwedzki),

Obiadokolacja: dwa dania, bar sałatkowy, deser, woda do posiłków

 

Dokumenty do pobrania

Pobierz dokumenty, z którymi należy się zapoznać przed wyjazdem na obóz.

karta kwalifikacyjna

wzór umowy

regulamin obozu

ogólne warunki uczestnictwa (OWU)

Informacje dotyczące ubezpieczenia można sprawdzić TUTAJ

Więcej informacji

program imprezy

1 dzień: Wyjazd z Rzeszowa w godzinach wieczornych. Przejazd przez Czechy, Austrię do Włoch.

2 dzień: Przyjazd na miejsce do miejscowości Calalzo di Cadore w godzinach wieczornych, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

3-8 dzień: Realizacja programu – doskonalenie jazdy na nartach w grupach wraz z instruktorami.

9 dzień: Śniadanie, wykwaterowanie z obiektu, wyjazd w drogę powrotną do Polski.

10 dzień: Przyjazd do Polski we wczesnych godzinach rannych

 

zniżki

Zniżka za dojazd własny:

 • 250 zł / osoba

cena zawiera

 • transport autokarem klasy LUX (WC, dvd, barek)
 • 7 noclegów w Park Hotel Bellavista*** w miejscowości Calalzo di Cadore
 • wyżywienie 2 razy dziennie (kuchnia włoska) śniadanie w formie bufetu. Obiadokolacja: 2 dania + bar sałatkowy (kuchnia włoska), deser. Pierwszym posiłkiem jest obiadokolacja w dniu przyjazdu, a ostatnim śniadanie w dniu wyjazdu.
 • codzienny dowóz autokarem do stoków
 • opiekę pilota podczas przejazdu, rezydenta podczas pobytu
 • opiekę doświadczonej kadry instruktorskiej
 • szkolenie narciarskie
 • Ubezpieczenie KL 30.000 EUR, NNW 4.000 EUR, bagaż 400 EUR, OC sport 20.000 EUR w AXA Ubezpieczenia TUiR S.A.
 • składkę Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego w wysokości 10 zł/os.
 • podatek VAT

cena nie zawiera

Dodatkowych napojów do obiadu:

Herbata – 2 Euro, Cappucino – 2 Euro

Możliwość wykupienia dodatkowych ubezpieczeń:

 • od chorób przewlekłych (CP) 2,5 % wartości imprezy : 55,00 zł,
 • kosztów rezygnacji (KR) 2,5 % wartości imprezy: 55,00 zł
 • (KR+CP) 5,0 % wartości imprezy : 110,00 zł,
 • 6-dniowych karnetów narciarskich CORTINA d’AMPEZZO/S. VITO DI C./AURONZO-MISURINA – płatne w autokarze

ubezpiecznie

Wszyscy uczestnicy objęci są ubezpieczeniem przez AXA TUiR S.A.

 • ubezpieczenie KL do 30.000 Euro
 • NNW do 4.000 Euro
 • bagaż do 400 Euro
 • OC sport 20.000 EUR

Dodatkowa możliwość ubezpieczenia (należy zgłosić!):

 • od chorób przewlekłych (CP) 2,5 % wartości imprezy : 55,00 zł,
 • koszty rezygnacji (KR) 2,5 % wartości imprezy: 55,00 zł
 • (KR+CP) 5,0 % wartości imprezy : 110,00 zł,

“Umowa ubezpieczenia kosztów rezygnacji z imprezy turystycznej lub jej przerwania oraz kosztów rezygnacji z biletu może być za­warta w terminie najpóźniej 5 dni od daty zawarcia umowy uczest­nictwa w imprezie turystycznej lub wpłaty całości lub części zalicz­ki, o ile ma to miejsce później niż zawarcie umowy uczestnictwa albo daty zakupu biletu.     W przypadku gdy do rozpoczęcia imprezy turystycznej lub wylotu jest mniej niż 30 dni umowę ubezpiecze­nia można zawrzeć jedynie w dniu zawarcia umowy uczestnictwa w imprezie turystycznej lub kupna biletu.”

ceny karnetów

Rodzaj karnetu
sezon
31.01.2021 - 20.03.2021
Dorośli
301 Euro
Junior
211 Euro
Senior
271 Euro
Dziecko
0 Euro
Junior - ur. po 28.11.2004
Dziecko - ur. po 28.11.2012
Senior - ur. przed 28.11.1955

pytania i odpowiedzi

Dla kogo jest ten obóz ?

Zapraszamy dzieci i młodzież, mające już solidne podstawy jazdy na nartach

(wiek uczestników to 13 – 18 lat)

Kto będzie opiekował się uczestnikami obozu ?

Stawiamy na doświadczoną i sprawdzoną kadrę, która od wielu lat wyjeżdża z nami na obozy zimowe. Wszyscy opiekunowie i instruktorzy posiadają niezbędne dokumenty i uprawnienia aby móc pełnić powierzone funkcje.

Rzeczy do zabrania:

 • dowód osobisty lub paszport
 • narty + buty + kije + KASK !!!
 • gogle narciarskie, okulary przeciwsłoneczne
 • bielizna termoaktywna
 • długie skarpety (pod kolano)
 • rękawice narciarskie – 2 pary !
 • czapka lub buff
 • spodnie i kurtka narciarska
 • ręcznik, przybory toaletowe
 • bluza z długim rękawem, polar, dres
 • buty typu adidasy, klapki, strój kąpielowy
 • krem z filtrem UV

Jak wygląda plan dnia ?

Codziennie zaczynamy od śniadania a następnie udajemy się naszym autokarem do wybranej stacji narciarskiej. W ciągu dnia grupa obozowa jeździ ze swoimi instruktorami, na stoku przewidziane są przerwy na odpoczynek, przekąski, gorącą herbatę czy czekoladę. Wracamy do hotelu na obiadokolację około godziny 17:00. Po posiłku integrujemy się (gry, zabawy, filmy, dyskoteki, konkursy). Nie zabraknie też zajęć o tematyce narciarskiej. Cisza nocna od godziny 22:00.

Jak duże kieszonkowe dać dziecku ?

Z doświadczenia wiemy, że nie należy dawać dzieciom zbyt dużych kwot pieniędzy. Codziennie na stoku za kilka-kilkanaście Euro można kupić przekąski, napoje, ciepły posiłek. Będzie również możliwość zrobienia zakupów w sklepie spożywczym w drodze powrotnej do hotelu.

ZAREZERWUJ

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

NAPISZ DO NAS

  ZADZWOŃ

  zapytaj o szczegóły dotyczące wyjazdu

  600 710 397

   

   

  Dokonanie zgłoszenia jest równoznaczne z akceptacją warunków uczestnictwa, zobowiązaniem się do ich przestrzegania oraz wyrażeniem zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych przez MAXISPORT SZKOŁA AKTYWNEGO WYPOCZYNKU, zgodnie z przepisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 r.

  000

  ZAREZERWUJ