606 141 330 ms@maxisport.com.pl

Obóz tenisowo-sportowy w Muszynie

Termin

Termin

21.07 – 31.07.2019

Cena obozu

Cena obozu

1800 zł

wiek uczestników

wiek uczestników

10 – 18 lat

INFORMACJE O OBOZIE TENISOWO-SPORTOWYM

Polska | ALPINA Sport MUSZYNA | 10 dni

Zapraszamy na nasz coroczny obóz tenisowo – sportowy w MUSZYNIE.

Miejsce naszego treningu, odpoczynku i regeneracji to Ośrodek Sportu i Rekreacji ALPINA SPORT. Podstawą naszych zajęć są codzienne treningi z tenisa ziemnego, których poziom dostosowany jest zarówno dla początkujących jak i doświadczonych graczy. Podczas 10’cio dniowego turnusu poza zajęciami na korcie odbywać będą się regularne zajęcia sportowo rekreacyjne tj. quady, rowery, paintball, rafting. Nasi podopieczni mogą również korzystać z basenu znajdującego się przy ośrodku. Wszelkie zabawy, animacje i  zajęcia odbywają się pod czujnym okiem instruktorów, animatorów i opiekunów.

Tradycją naszych wyjazdów są tenisowe zawody obozowe, które zwieńczają pracę treningową turnusu. Zapewniamy atrakcyjne nagrody i dyplomy uczestnictwa dla wszystkich graczy.

INFRASTRUKTURA

Ośrodek Sportu i Rekreacji ALPINA SPORT to miejsce, w którym odpoczniesz i zregenerujesz siły do dalszej  nauki i pracy. Na terenie prawie 3000 m2 zlokalizowane są korty tenisowe (w sumie 12!), bieżnia lekkoatletyczna, boiska wielofunkcyjne ze sztucznej trawy, boisko do siatkówki plażowej, strzelnica, tor do jazdy na quadach, pole paintaballowe, wieża do zjazdu na linie, most tybetański oraz wiele innych atrakcji. Uczestników wyposażamy w niezbędny sprzęt: rowery górskie, quady dla dorosłych i dla dzieci, mundur i sprzęt do paintballa oraz Air Soft Gun; kaski, karabinki, łuki, piłki itp.

ZAKWATEROWANIE

Zakwaterowanie w pokojach 2,3,4 osobowych z łazienką (w warunkach spełniających wymagania określone dla placówek wypoczynku dzieci i młodzieży, zgłoszenie w bazie organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży).

WYŻYWIENIE

Zapewniamy pełne wyżywienie, na które składają się 3 główne posiłki: śniadanie, obiad i kolacja. Śniadania i kolacje serwowane są w postaci bufetu, co daje możliwość wyboru najbardziej lubianych produktów.

DOKUMENTY DO POBRANIA

Pobierz dokumenty, z którymi należy się zapoznać przed wyjazdem na obóz tenisowy.

UMOWA

KARTA

REGULAMIN

OWU

WIĘCEJ INFORMACJI

Program obozu

1 dzień:

Wyjazd z Rzeszowa w godzinach porannych – przyjazd na miejsce do Muszyny, zakwaterowanie, obiad, spotkanie organizacyjne – zapoznanie z programem oraz regulaminem obozu,

2-10 dzień:

Realizacja programu obozu:

 • nauka i doskonalenie gry w tenisa pod opieką kadry pedagogiczno-instruktorskiej, zajęcia survivalowe: budowa wieży, most tybetański, tyrolka, wspinanie po specjalnie przygotowanym drzewie;
 • zajęcia ogólnorozwojowe
 • rowery górskie
 • strzelanie: strzelanie z broni pneumatycznej na strzelnicy polowej (karabin i pistolet) do tarczy
 • pierwsza pomoc: strzelanie z broni pneumatycznej na strzelnicy polowej (karabin i pistolet) do tarczy
 • tracking i orientering: wyprawa na skałki korytem rzeki, nauka czytania mapy, posługiwanie się kompasem, bieg na orientacje, podchody
 • zajęcia przy muzyce na wesoło
 • paintball/ quady
 • korzystanie z basenów kąpielowych
 • turnieje i zabawy rekreacyjne

11 dzień:

śniadanie, wykwaterowanie, wyjazd do Rzeszowa – przyjazd na miejsce w godzinach popołudniowych.

Warunki

CENA ZAWIERA:

 • Ubezpieczenie – NNW (10 000 zł)
 • Wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja)
 • Transport Rzeszów – Muszyna – Rzeszów
 • Zakwaterowanie  – 10 noclegów
 • Opieka kadry instruktorskiej
 • Szkolenie tenisowe 4 h dziennie
 • Korzystanie z wszelkich dostępnych atrakcji ośrodka: bilard, ping-pong, piłkarzyki stołowe, lotki – dart;

Ubezpiecznie

Ubezpieczenie podstawowe

W trakcie obozu uczestnicy objęci są ubezpieczeniem od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków (NNW) – do 10 000 PLN

Ubezpieczenie dodatkowe

Istnieje możliwość ubezpieczenia się na wypadek rezygnacji z obozu – Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji (KR) w wysokości 2,5 % ceny obozu

Ogólne Warunki Ubezpieczenia (OWU) – SPRAWDŹ

Pytania i odpowiedzi

Nigdy wcześniej nie grałeś w tenisa ?

Podstawą naszych zajęć są codzienne treningi z tenisa ziemnego, których poziom dostosowany jest zarówno dla graczy doświadczonych jak i tych, którzy po raz pierwszy mają do czynienia z kortem tenisowym i dopiero zaczynają swoją przygodę z tą dyscypliną.

Jaki sprzęt powinienem zabrać ?

Każdy z uczestników powinien mieć swoją rakietę tenisową (proszę zwrócić uwagę aby była ona dostosowana do wieku, wzrostu i umiejętności uczestnika. W razie wątpliwości dobrze jest dopytać sprzedawców, lub naszych instruktorów o szczegóły), obuwie i strój sportowy (wygodne nieograniczające ruchów koszulki sportowe, spodenki, czapka, daszek lub inne nakrycie głowy). Obowiązkowo do walizek pakujemy dużą dawkę uśmiechu i pozytywnej energii.

Jak wygląda plan dnia ?

Cały dzień podzielony jest na bloki zajęć. Tenis oraz inne zajęcia sportowe wypełniają czas na obozie co do minuty. Bezpieczeństwo zapewniają instruktorzy od każdej dyscypliny sportowej.

Co jeśli dziecko zgłodnieje pomiędzy posiłkami ?

Na terenie ośrodka znajduje się sklepik w którym można zakupić drobne przekąski. Na prośbę uczestników organizujemy również wyjścia do większego marketu znajdującego się nieopodal.

Jakie są pokoje ?

Zapewniamy zakwaterowanie w pokojach 3,4,5,6 osobowych z łazienką. Warunki spełniają wymagania określone dla placówek wypoczynku dzieci i młodzieży, zgłoszone w bazie organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży.

Kiedy mogę odwiedzić moje dziecko podczas obozu ?

W razie konieczności, nagłej sytuacji czy obozowej tęsknoty w żaden sposób nie ograniczamy wizyt rodziców. Zwracamy się jednak z uprzejmą prośbą o to aby takie odwiedziny w miarę możliwości zaplanować na niedzielę. Taki schemat proponujemy ze względu na dużą ilość zajęć tenisowych i sportowo-rekreacyjnych w pozostałe dni tygodnia, które odbywają się wg. ściśle określonego planu i odwiedziny rodzin na przestrzeni całego tygodnia reorganizowałyby naszą pracę i odbierały Państwa pociechom możliwość uczestnictwa w zajęciach.

ZAREZERWUJ

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

NAPISZ DO NAS

 

ZADZWOŃ

 

+48 600 710 397

ZAREZERWUJ

Po dokonaniu rezerwacji przez nasz formularz prześlemy mailem na wskazany adres niezbędne dokumenty oraz informacje dotyczące obozu.

Od momentu otrzymania od nas potwierdzenia rezerwacji oraz niezbędnych dokumentów, do trzech dni należy wpłacić zaliczkę w wysokości 500 zł. Brak wpłaty zaliczki w wymaganym terminie skutkować będzie wykreśleniem z listy. Pozostałą kwotę należy wpłacać w następujących transzach: 1000 zł do 15.06300 zł do 15.07

Nr rachunku w Banku Millennium:

Maxisport Szkoła Aktywnego Wypoczynku
67 1160 2202 0000 0002 1410 4303