606 141 330 ms@maxisport.com.pl

Lato 2022 już za nami

Lato 2022 już za nami
29 sierpnia 2022 Marcin
In Bez kategorii

Kolejny sezon letni za nami. Był to intensywny i długi sezon. Zrealizowaliśmy sporo nowych pomysłów i założeń. Podczas tegorocznych wakacji zorganizowaliśmy między innymi: półkolonie stacjonarne w Rzeszowie, obozy żeglarskie nad Soliną, obóz rekreacyjny dla dzieci w Harasiukach, obóz rekreacyjny dla dzieci w Czorsztynie, obóz tenisowy w Muszynie, wędrowny obóz rowerowy nad Bałtykiem, odbyły się także weekendowe wyjazdy rowerowe.

Półkolonie w Rzeszowie

To już nasz stały punkt w ofercie letniej. Z roku na rok wprowadzamy pewne udogodnienia i nowości aby nasze półkolonie były bezpieczne, ciekawe i dawały możliwość dobrej zabawy wszystkim uczestnikom. Podczas każdego turnusu na dzieci czekało wiele atrakcji, które były realizowane pod czujnym okiem naszej doświadczonej kadry. Wyjścia do kina, na basen, wizyta w Muzeum Regionalnym czy Muzeum Dobranocek, warsztaty garncarskie w Medyni Łańcuckiej, treningi rugby, karate, piłki nożnej to jedne z atrakcji, na które mogą liczyć uczestnicy półkolonii Maxisport. Odwiedziliśmy również Fly Park oraz Fly Wall, które cieszą się dużą popularnością na naszych półkoloniach, podobnie jak zajęcia kreatywne i plastyczne. Jak co roku przeszliśmy bez zastrzeżeń kontrole z sanepidu, co świadczy o właściwym i rzetelnym podejściu przez nas do organizacji wypoczynku dla dzieci.

 

 

Obozy żeglarskie nad Soliną

W tym roku nad Soliną gościliśmy na trzech turnusach. To kolejny sezon gdzie realizowaliśmy podstawowe szkolenie żeglarskie dla dzieci i młodzieży w weku 9-17 lat. Z sezonu na sezon przybywa nam młodych adeptów żeglarstwa – co bardzo nas cieszy. Oprócz samego pływania na łodziach, na uczestników obozów czekały dodatkowe, atrakcyjne zajęcia, dzięki którym na nudę nie było czasu. Piesze wędrówki po górach, wizyta na zaporze w Solinie, Basen w Lesku, gry terenowe, ognisko/szanty, Wiejskie ZOO w Berezce, nauka węzłów i przede wszystkim sporo zajęć praktycznych na wodzie. Z nami nie ma czasu na nudę.

Obóz tenisowy w Muszynie

To kolejny sezon w Muszynie i kolejny obóz, podczas którego mieliśmy okazję szkolić i doskonalić technikę gry w tenisa. Jak zwykle nie brakowało atrakcyjnych zajęć dodatkowych oraz turnieju podsumowującego włożony trud i wysiłek podczas zajęć na kortach. Rowery, kłady, ognisko, dyskoteka – to stałe punkty programu podczas naszego pobytu w Muszynie.

Obóz rowerowy nad Bałtykiem

Można powiedzieć, że to nasza sztandarowa propozycja na spędzenie wolnego czasu – aktywnie, na dwóch kółkach, podążając wzdłuż wybrzeża Bałtyku (ze Świnoujścia na Hel). Noclegi na kempingach, wspólne przygotowywanie posiłków, rozpalanie ogniska, praca z mapą, zachody słońca na plaży no i przede wszystkim wspaniała atmosfera, która panuje podczas tego typu wyjazdów. Wzajemna pomoc, wsparcie, wspólne rozwiązywanie trudnych sytuacji. Nasze kameralne grupy dają możliwość szybkiego poznania się, uczą szacunku i zrozumienia drugiej osoby, a także dyscypliny i wywiązywania się z powierzonych funkcji czy obowiązków. Obóz rowerowy nad Bałtykiem na długo zostaje w pamięci uczestników…

 

 

Obóz sportowo rekreacyjny w Harasiukach i Czorsztynie

To nasze dwie nowe miejscówki na lato, gdzie postanowiliśmy organizować wypoczynek dla dzieci i młodzieży. Sprawdzone i bezpieczne miejsca, dobrze dobrana kadra, masa atrakcji na miejscu to idealna kompilacja aby zapewnić naprawdę ciekawy wypoczynek. Do Harasiuków i Czorsztyna na pewno będziemy wracać bo wiemy, że dzieci które z nami tam były spędziły wspaniały czas, nawiązały nowe znajomości i na pewno nie miały czasu na nudę.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dziękujemy

Maxisport Team