606 141 330 ms@maxisport.com.pl

Tylicz-Ski, 05.01.2019

Tylicz-Ski, 05.01.2019
5 stycznia 2019 Marcin
In weekendowe wyjazdy narciarskie

Tylicz jako trzeci

Tak, to już trzeci wyjazd weekendowy z Maxisportem. Po raz kolejny zabieramy kilkudziesięciu sympatyków białego puchu do znanej i lubianej stacji narciarskiej Tylicz-Ski. W istnie zimowej scenerii ruszamy przez Jasło, Gorlice i Krynicę do Tylicza. Ponieważ kilka dni wcześniej opady śniegu były dosyć intensywne, spodziewaliśmy się naprawdę zimowej atmosfery – nie zawiedliśmy się.

Zimo trwaj…

I chociaż w sobotnie przedpołudnie na stoku w Tyliczu, oprócz uczestników wyjazdu z Maxisportem pojawiły się tłumy ludzi, chyba każdy znalazł miejsce dla siebie. Jedni szkoląc się z naszymi instruktorami, inni eksplorując po kolei wszystkie trasy a jeszcze inni odwiedzając co jakiś czas przytulne restauracje i bary u podnóża stoków. Śniegu i miejsca starczyło dla wszystkich.

Jazda sportowa – proszę bardzo

W tym samym czasie (co nasz wyjazd) na wydzielonej części stoku przy nowej kanapie odbywały się zawody w slalomie (SG), które część ekipy Maxisport przygotowała dla Stowarzyszenia Absolwentów i Pracowników Uniwersytetu Rzeszowskiego. Po zakończonych zawodach, chętne osoby z naszego wyjazdu mogły spróbować swoich sił w jeździe sportowej na rozstawionym slalomie. Zatem każdy znalazł cos dla siebie i tym samym zaliczamy kolejny udany wyjazd. Dziękujemy i zapraszamy na kolejne…

 

Maxisport Team