606 141 330 ms@maxisport.com.pl

Licencjonowana Szkoła Narciarska Maxisport

Licencjonowana Szkoła Narciarska Maxisport
10 października 2021 Marcin
In weekendowe wyjazdy narciarskie

MAXISPORT – Licencjonowana Szkoła Narciarska Rzeszów

Kochani! 2021/2022 to kolejny sezon, w którym otrzymaliśmy licencję oraz uprawnienia do prowadzenia podstawowego szkolenia narciarskiego, a także szkolenia dzieci – zgodnie z wytycznymi i programem nauczania narciarstwa zjazdowego SITN PZN (Stowarzyszenie Trenerów i Instruktorów Narciarstwa Polskiego Związku Narciarskiego).

Szkolenie narciarskie

To nasz priorytet, dlatego chcemy robić to jak najlepiej, bezpiecznie a zarazem zgodnie z wytycznymi dzięki którym możecie być pewni, że szkolenie zostanie przeprowadzone we właściwy sposób i da wymierne efekty. Pragniemy zauważyć, że Szkołę Narciarską Maxisport prowadzą instruktorzy narciarstwa z wieloletnim doświadczeniem, mogący się poszczycić licznymi uprawnieniami oraz odpowiednim przeszkoleniem, również w zakresie programu nauczania narciarstwa dzieci. Powierzając nam w opiekę swoje pociechy, możecie mieć Państwo pewność, że otoczymy je należytą troską i zapewnimy najwyższy poziom zajęć, zgodnie z wytycznymi SITN PZN. Głęboko wierzymy, iż jakość usług oferowanych przez szkołę narciarską Maxisport przyniesie naszym kursantom sam korzyści – zarówno podczas szkoleń, jak i półkolonii oraz obozów narciarskich.

Dziękujemy za zaufanie

Kadra instruktorów narciarstwa Maxisport stara się nieustannie podnosić swoje kwalifikacje, aby móc sprostać rosnącym standardom usług, świadczonych zarówno w zakresie nauki, jak i doskonalenia jazdy na nartach. Jesteśmy dumni, że zaufało nam już tak wielu miłośników sportów zimowych, za co z tego miejsca z całego serca dziękujemy. A tych, którzy dopiero planują rozpocząć swoja przygodę z narciarstwem, serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług i liczymy na owocną współpracę.

 

 

 

Maxisport Team