606 141 330 ms@maxisport.com.pl

Zimowa półkolonia sportowa 2022 w Rzeszowie

Terminy

Terminy

14-18.02.2022

21-25.02.2022

 

Cena półkolonii

Cena półkolonii

 

600 zł

600 zł

Wiek uczestników

Wiek uczestników

6 – 12 lat

 

  ZIMOWA PÓŁKOLONIA SPORTOWA

Tym razem propozycja w naszej zimowej ofercie skierowana jest dla wszystkich spragnionych ruchu, emocji oraz sportowej rywalizacji i dobrej zabawy. Dla uczestników turnusu sportowego przygotowaliśmy codzienną dawkę zajęć sportowych m.in.: zajęcia z piłki nożnej, trening karate, wyjście na ściankę wspinaczkową lub Flayparku, turnieje piłkarzyków, tenisa stołowego, trick board, X-box kinect, gry i zabawy na śniegu. Nasi młodzi sportowcy będą mogli rywalizować ze sobą podczas zespołowych gier sportowych i zawodów, a wszystko to oczywiście w duchu fair play. Znakomita zabawa i maksymalne wrażenia gwarantowane:) Zapewniamy opiekę wykwalifikowanej kadry w godzinach 07:30 – 16:30 od poniedziałku do piątku, codzienne aktywności sportowe, drugie śniadanie, ciepły dwudaniowy obiad, ciekawe zajęcia dodatkowe (kreatywne) oraz aktywne spędzanie czasu! Wszystkie nasze półkolonie zgłaszamy do Kuratorium Oświaty i zapewniamy spełnienie wszystkich wymogów sanitarnych związanych z Covid-19 oraz organizacją wypoczynku dzieci i młodzieży.

*W przypadku niezrealizowania jednej z atrakcji (np. Fly Park/Fly Wall – zorganizowane zostaną inne ciekawe zajęcia, tak aby program nie stracił na atrakcyjności.

Tak bawiliśmy się na turnusie letnim

INFRASTRUKTURA

Nasze turnusy stacjonować będą w SP Nr 10 na ul. Dominikańskiej 4, gdzie do dyspozycji uczestników: salka zabaw (tv, gry edukacyjne, planszowe, puzzle, artykuły plastyczne) + węzeł sanitarny, stołówka, stół do tenisa stołowego, sala gimnastyczna,

WIĘCEJ INFORMACJI

Program

 • 7.30 – 8.00 Zbiórka na świetlicy
 • 8.00 – 8.30 Zabawy integracyjne
 • 8.30 – 9.00 II śniadanie
 • 9.00 – 13.00 Zajęcia programowe
 • 13.00 – 14.00 Obiad
 • 14.00 -16.30 Gry i zabawy

Do godz. 16.30 Odbiór dzieci ze świetlicy

* KOLEJNOŚĆ ATRAKCJI W PLANIE PÓŁKOLONII może ulec zmianom w przypadku złych warunków atmosferycznych

*W przypadku niezrealizowania jednej z atrakcji (np. Fly Park/Fly Wall – zorganizowane zostaną inne ciekawe zajęcia, tak aby program nie stracił na atrakcyjności.

Warunki

CENA ZAWIERA:

 • Ubezpieczenie NNW,
 • wyżywienie (II śniadanie, obiad dwudaniowy, woda i owoce w ciągu dnia),
 • opiekę kadry pedagogicznej,
 • zajęcia tematyczne,
 • bilety wstępu, bilety mpk,
 • upominek dla każdego uczestnika,

Ubezpiecznie

Wszyscy uczestnicy naszych półkolonii są objęci ubezpieczeniem NNW w UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. na kwotę 10 000 zł – od pierwszego do ostatniego dnia turnusu

Pytania i odpowiedzi

Gdzie stacjonujemy podczas półkolonii ?

Jak zawsze naszą bazą będzie Szkoła Podstawowa nr 10 w Rzeszowie przy ul. Dominikańskiej 4. Do naszej dyspozycji: świetlica z pełnym węzłem sanitarnym, stołówka, stół do tenisa, sala gimnastyczna, gry edukacyjne, planszowe, puzzle, X-box kinect.

Co zabrać na półkolonie?

Obowiązkowe rzeczy do zabrania (spakowane najlepiej do podpisanego woreczka): buty sportowe na zmianę,  wygodne ubranie, strój sportowy do zajęć na sali gimnastycznej.

Czego nie zabierać na półkolonie?

Nie polecamy zabierać ze sobą drogich zabawek i sprzętu elektronicznego, który może ulec zniszczeniu lub zginąć. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za takie zdarzenia.

Co jeśli z nagłych przyczyn uczestnik opuści jeden lub kilka dni?

Za opuszczone dni organizator nie zwraca kosztów. W zamian proponujemy wykorzystanie opłaconego dnia półkolonii na innym turnusie.

Jakim środkiem transportu przemieszczamy się na półkolonii?

Najczęściej przemieszczamy się pieszo lub korzystamy z komunikacji miejskiej (MPK). Podczas zaplanowanych wycieczek korzystamy z usługi firmy przewozowej (BUS)

Kto będzie opiekował się dziećmi ?

Nasi wychowawcy to osoby z odpowiednimi uprawnieniami, doświadczeniem, nauczyciele z którymi współpracujemy od wielu lat, którzy wiedzą jak zadbać o uśmiech dziecka.

Co jeśli dziecko ma alergie pokarmową, nie je mięsa, niektórych owoców itp.)?

W takich sytuacjach bardzo prosimy o wcześniejsze zgłoszenie pokarmów, których dziecko nie może jeść, tak abyśmy mogli dopasować jadłospis do preferencji uczestników. Oczywiście w ramach zdrowego rozsądku i naszych możliwości.

Czy dawać dziecku jakieś pieniądze ?

W ramach opłaty za półkolonie uczestnicy mają zagwarantowane posiłki i napoje oraz bilety wstępu czy mpk. Nie jest więc konieczne, aby dziecko miało przy sobie pieniądze, zwłaszcza duże kwoty.

Czy dziecko może samo wracać do domu?

Oczywiście, jeśli rodzic/opiekun prawny napisze oświadczenie zezwalające na samodzielny powrót dziecka do domu i złoży go u organizatora.

Kto może odebrać dziecko po zajęciach?

W karcie uczestnika, którą należy uzupełnić przy zapisywaniu dziecka na półkolonie rodzic/opiekun prawny może wpisać dane osób upoważnionych do przyprowadzania i odbierania dziecka z półkolonii. Każdorazowo osoba ta składa podpis u wychowawcy potwierdzający odbiór dziecka.

Czy można otrzymać fakturę ?

Tak. Prośbę o fakturę najlepiej zgłosić u organizatora w pierwszym dniu półkolonii.

Czy półkolonia jest zgłoszona w Kuratorium?

Tak. Jak co roku nasze półkolonie zgłaszane są do Kuratorium Oświaty. Już wielokrotnie przeszliśmy bez zastrzeżeń kontrole kuratorium i sanepidu.

ZIMOWA PÓŁKOLONIA SPORTOWA - TERMINY

14-18.02.2022

21-25.02.2022

RABATY

Rabaty nie sumują się. Można wybrać tylko 1 rabat !

dla rodzeństwa na tym samym turnusie

dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny

za wpłatę całej kwoty do 30.11

DOKUMENTY DO POBRANIA

Pobierz dokumenty, z którymi należy się zapoznać przed półkolonią.

REGULAMIN PÓŁKOLONII

KARTA KWALIFIKACYJNA

ZIMOWA PÓŁKOLONIA SPORTOWA - TERMINY

14-18.02.2022

21-25.02.2022

Sprawdź jak zrealizować bon

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

NAPISZ DO NAS

 

  ZADZWOŃ

   

  +48 606 141 330

  Prosimy o tel. w godz. 15:00 – 20:00

  Po dokonaniu rezerwacji przez nasz formularz prześlemy mailem na wskazany adres niezbędne dokumenty oraz informacje dotyczące półkolonii.

  Od momentu otrzymania od nas potwierdzenia rezerwacji oraz niezbędnych dokumentów, prosimy o wpłatę zaliczki 200 zł do 7 dni. Brak wpłaty zaliczki w wymaganym terminie będzie jednoznaczny z rezygnacją i usunięciem z listy.

  Nr rachunku bankowego:

  Maxisport Szkoła Aktywnego Wypoczynku
  PL 85 1050 1562 1000 0097 3631 9410