606 141 330 ms@maxisport.com.pl

Wspieramy Rzeszów Slalom Battle !

Wspieramy Rzeszów Slalom Battle !
18 listopada 2018 Marcin
In Bez kategorii

Rzeszów Slalom Beattle 2018

To już kolejna edycja Slalom Beattle (ujęta w cyklu zawodów World Slalom Skaters Association), która odbyła się po raz kolejny w stolicy Podkarpacia. Do Rzeszowa przyjechali zawodnicy z wielu odległych zakątków polski (Kraków, Otwock, Warszawa, Gdańsk) jak również z kilku krajów europejskich (Ukraina, Rosja, Słowacja, Hiszpania, Francja, Włochy). Dwudniowa impreza odbyła się rzeszowskim Centrum Kulturalno-Handlowym Millenium HALL.

Wspieramy młodych rolkarzy

Ponieważ sami wiemy jak dużo wysiłku kosztuje przygotowanie do zawodów sportowych, postanowiliśmy osłodzić najmłodszym zawodnikom czas poświęcony na treningi i przygotowanie do startu w Slalom Beattle a dokładnie speed slalomie (przejazd slalomem na jednej nodze między kubeczkami) – czyli jednej z kilku konkurencji rozgrywanych podczas imprezy w Rzeszowie.

Z rolek na narty ?

Dla trójki najlepszych dziewcząt i chłopców w kategorii wiekowej kadet ufundowaliśmy bony rabatowe, do wykorzystania już podczas najbliższego sezonu zimowego. Zamieniając rolki na narty, młodzi rolkarze będą mogli wyjechać z nami na półkolonie, obozy czy weekendowe wyjazdy narciarskie a także skorzystać ze szkolenia z naszymi instruktorami. Mamy nadzieję, że będzie to fajna odskocznia od rolek, nie mniej jednak wiemy, że jazda na nartach podobnie jak jazda na rolkach korzystnie wpłynie na sprawność i siłę młodych sportowców – co może się przełożyć na wyniki już podczas kolejnych zawodów…