606 141 330 ms@maxisport.com.pl

Szczyrk, 25-26.01.2019

Szczyrk, 25-26.01.2019
26 stycznia 2019 Marcin
In weekendowe wyjazdy narciarskie

Mountain Resort w Szczyrku po raz drugi

Pierwszy raz odwiedziliśmy to miejsce rok temu. Spodobało się – dlatego wracamy. Ponownie wyjazd do Szczyrku zaplanowaliśmy w formie dwudniowej z noclegiem. A wszystko po to, żeby już od rana ruszyć wraz z pierwszą kolejką na górę i skorzystać ze wspaniałych warunków i  tras jakie mieliśmy do dyspozycji. A jest w czym wybierać… Szczyrk Mountain Resort jest jednym z największych ośrodków narciarskich w Polsce. Zlokalizowany w Beskidzie Śląskim na zboczach szczytów Małe Skrzyczne 1211 m n.p.m. i Wierch Pośredni 1000 m n.p.m.

Trasy, wyciągi, koleje

Ośrodek posiada przeszło 22 km zróżnicowanych tras zjazdowych (w tym 5 km oświetlonych) co sprawia, że każdy fan białego szaleństwa znajdzie tutaj coś dla siebie. Od sezonu 2017 dzięki współpracy z Centralnym Ośrodkiem Sportu i Beskid Sport Arena klienci ośrodków mogą korzystać ze wspólnego skipassu na 40 km tras.

Szczyrk zdobyty po raz drugi

I na pewno nie po raz ostatni. Kolejny wyjazd w Beskid Śląski zaliczamy do udanych tym bardziej, że w stosunku do roku ubiegłego pogoda i warunki były znacznie bardziej sprzyjające. Mogliśmy się cieszyć zarówno z ilości i długości tras, które mogliśmy pokonać w ciągu dnia na zboczach Skrzycznego i Wierchu Pośredniego, jak i z przepięknych widoków rozpościerających się ze wspomnianych szczytów. Do tego bajkowo-zimowa sceneria… To był udany weekendowy wyjazd narciarski… z Maxisportem 🙂

 

Maxisport Team