606 141 330 ms@maxisport.com.pl

Słotwiny Arena, 22.12.2018

Słotwiny Arena, 22.12.2018
22 grudnia 2018 Marcin
In weekendowe wyjazdy narciarskie

Kolejny wyjazd weekendowy

Krynica a dokładniej mówiąc Słotwiny Arena. To tutaj wybraliśmy się na drugi nasz wyjazd weekendowy. Frekwencja znowu dopisała – o czym świadczy pełny autokar spragnionych białego szaleństwa narciarzy i snowboardzistów. Cieszymy się, że nasze wyjazdy stają się coraz bardziej popularne w Rzeszowie i nie tylko.

Pogoda zmienna jest

Niemniej jednak nie przeszkodziło nam to aby dobrze się bawić na Słotwinach. Początkowo padająca mżawka trochę nas przestraszyła jednak w miarę upływu czasu opady ustępowały a warunki zrobiły się nieco lepsze. Wszyscy wykorzystali czas na stoku w 100%. I chociaż na pogodę nie mamy wpływu to nikt nie narzekał na brak “sztruksiku” i mrozu. Nawet mgła w środkowej części stoku nie była nam straszna.

Wrócimy do Krynicy jeszcze w tym sezonie

A dokładniej mówiąc już 09.02.2019 r. Wiemy, że jest to lubiana i popularna stacja narciarska dlatego zdecydowaliśmy się powtórzyć wyjazd na Słotwiny. Mamy nadzieję, że ponownie odwiedzimy Beskid Sądecki w tak licznym gronie a być może i pogoda okaże się łaskawsza i Krynica powita nas w lutym zimową scenerią oraz wspomnianym “sztruksikiem” i super “warunem” na stoku…

Maxisport Team