606 141 330 ms@maxisport.com.pl

Półkolonie letnie 2018

Półkolonie letnie 2018
27 sierpnia 2018 Marcin
In Bez kategorii

Wakacje dobiegają końca

Kończymy zatem nasze półkolonie. Przez całe lato udało nam się zrealizować dziewięć turnusów tematycznych, podczas których nasi mali uczestnicy, mieli możliwość aktywnie spędzać czas w gronie rówieśników, uczyć się i bawić, zawierać nowe znajomości oraz pogłębiać swoje zainteresowania.

Piłka nożna, taniec, edukacja, kulinaria, krajoznawstwo, przygoda

To właśnie tematy przewodnie naszych turnusów, podczas których wkładaliśmy dużo serca aby zapewnić naszym podopiecznym jak najlepsze warunki, dobrą i bezpieczną zabawę a także przekazać trochę wiedzy i umiejętności, które mamy nadzieję zaprocentują w przyszłości. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Chłopaki grając w piłkę nożną, dziewczyny tańcząc zumbę, podczas wspólnych warsztatów kulinarnych, nauki jazdy na rolkach, gry w kręgle, na wycieczkach krajoznawczych, podczas gier i zabaw w terenie, wizyt na basenie, w kinie… na pewno nikt się nie nudził. A to tylko część tego co u nas się działo tego lata.

Półkolonie letnie Maxisport

U nas nie ma czasu na nudę, każdy dzień jest inny, pełen wrażeń, nowych atrakcji a przede wszystkim dobrej zabawy. Pod czujnym okiem wychowawców dzieci miały możliwość kształtowania umiejętności współpracy w grupie, uczyły się zasad zdrowego odżywiania, pierwszej pomocy czy rozpalania ognia i wyznaczania kierunków świata. Do tego duża dawka zajęć na świeżym powietrzu, ścianka wspinaczkowa, rowerki wodne, mini golf … Wiemy jak sprawić by na twarzach naszych milusińskich zagościł szczery uśmiech.

Dziękujemy

Wszystkim rodzicom  za zaufanie, dzieciom za wspólnie spędzony czas. Długo będziemy pamiętać wszystkie miłe chwile, które i nam dostarczyły wiele radości i satysfakcji z dobrze wykonanego zadania. Mamy nadzieję, że widzimy się ponownie już za rok 😉

Maxisport Team