606 141 330 ms@maxisport.com.pl

Półkolonia zimowa Maxisport

Półkolonia zimowa Maxisport
14 stycznia 2021 Marcin
In Bez kategorii

Ferie 2021 w Rzeszowie – małe podsumowanie.

W piątek po południu zakończyliśmy nasze sportowe półkolonie zimowe „Maxisport”. W ciągu ostatnich dwóch tygodni udało nam się zorganizować i przeprowadzić 2 turnusy sportowe dla dzieci. Podczas nich nasi przemili uczestnicy, mieli możliwość aktywnie spędzać czas w gronie rówieśników, uczyć się i bawić, zawierać nowe znajomości oraz pogłębiać swoje zainteresowania. Jednym słowem staraliśmy się na Maxa wypełnić czas spędzony z nami poprzez różnego rodzaju aktywności ruchowe jednocześnie budząc w najmłodszych ducha zabawy i działania zespołowego.

Zajęcia sportowe i kreatywne, sanki, wycieczki piesze.

Tak właśnie spędzaliśmy czas na naszych feriach 2021. Podczas każdych zajęć, wkładaliśmy dużo serca, aby zapewnić naszym podopiecznym jak najlepsze warunki i samopoczucie, dobrą i bezpieczną zabawę, a także przekazać trochę wiedzy i umiejętności, które z całą pewnością zaprocentują w przyszłości (także w dorosłym życiu). Każdy uczestnik, czy uczestniczka mógł znaleźć coś dla siebie. Chłopcy grali w piłkę nożną, dziewczyny uczyły się układów tanecznych. Zorganizowaliśmy też wspólne warsztaty z karate, judo, a także gry i zabawy w terenie. Wybraliśmy się na piesze wycieczki po bulwarach nad Wisłokiem. Na 100% nikt się nie nudził w żadnym momencie. A to tylko część tego, co u nas się działo tej zimy.

Jeszcze więcej atrakcji z „Maxisport” w Rzeszowie – kilka szczegółów.

Z nami nie ma szans na nudę, każdy dzień jest inny, pełen wrażeń i uśmiechów, czyli przede wszystkim dobrej zabawy. Pod czujnym okiem wychowawców dzieci miały możliwość kształtowania umiejętności współpracy w grupie na różnych obszarach – warsztaty chemiczne, tworzenie biżuterii, zajęcia ruchowe, turnieje X-Box kinect, slackline – chodzenie po linie, trickboard – ćwiczenia równoważne i wiele innych.

Dzięki uprzejmości Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, podczas spotkania z Panią policjantką i jej psem – dzieci dowiedziały się jak bezpiecznie zachowywać się w stosunku do zwierząt oraz w jaki sposób „pracuje” pies policyjny. Do tego dorzuciliśmy dużą dawkę zajęć sportowych w tym m.in. piłka nożna, siatkówka, tenis stołowy, gra w zbijaka oraz dużo ruchu na świeżym powietrzu. Wiemy, jak sprawić by na twarzach Waszych milusińskich, zagościł szczery uśmiech, co potwierdzają zdjęcia i nasze wspólne miłe wspomnienia.

 

 

 

Dziękujemy Kochani ;).

Wszystkim Rodzicom dziękujemy za zaufanie, dzieciom za wspólnie spędzony świetny czas. Długo będziemy pamiętać wszystkie miłe chwile, które i nam dostarczyły sporo uśmiechu. Jesteśmy pełni radości i satysfakcji z MAXI dobrze wykonanego zadania. Do zobaczenia wkrótce, czyli koniecznie latem ?.

 

Półkolonia zimowa Maxisport

U nas nie ma czasu na nudę, każdy dzień jest inny, pełen wrażeń, nowych atrakcji a przede wszystkim dobrej zabawy. Pod czujnym okiem wychowawców dzieci miały możliwość kształtowania umiejętności współpracy w grupie a dzięki uprzejmości Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, podczas spotkania z Panią policjantką i jej psem – dowiedziały się jak bezpiecznie zachowywać się w stosunku do zwierząt oraz w jaki sposób “pracuje” pies policyjny. Do tego duża dawka zajęć sportowych oraz ruchu na świeżym powietrzu. Wiemy jak sprawić by na twarzach naszych milusińskich zagościł szczery uśmiech.

 

Dziękujemy

Wszystkim rodzicom za zaufanie, dzieciom za wspólnie spędzony czas. Długo będziemy pamiętać wszystkie miłe chwile, które i nam dostarczyły wiele radości i satysfakcji z dobrze wykonanego zadania. Mamy nadzieję, że widzimy się ponownie już latem 🙂

Maxisport Team