606 141 330 ms@maxisport.com.pl

Zimowa półkolonia sportowa 2024 w Rzeszowie

Terminy

Terminy

05 – 09.02.2024

 

Cena półkolonii

Cena półkolonii

690 zł


Wiek uczestników

Wiek uczestników

6 – 12 lat

ZIMOWA PÓŁKOLONIA SPORTOWA

Tym razem propozycja w naszej zimowej ofercie skierowana jest dla wszystkich spragnionych ruchu, emocji oraz sportowej rywalizacji i dobrej zabawy. Dla uczestników turnusu sportowego przygotowaliśmy codzienną dawkę zajęć sportowych m.in.: zajęcia z piłki nożnej, trening karate, wyjście na ściankę wspinaczkową lub Flayparku, turnieje piłkarzyków, tenisa stołowego, trick board, X-box kinect, gry i zabawy na śniegu. Nasi młodzi sportowcy będą mogli rywalizować ze sobą podczas zespołowych gier sportowych i zawodów, a wszystko to oczywiście w duchu fair play. Znakomita zabawa i maksymalne wrażenia gwarantowane:) Zapewniamy opiekę wykwalifikowanej kadry w godzinach 07:30 – 16:30 od poniedziałku do piątku, codzienne aktywności sportowe, drugie śniadanie, ciepły dwudaniowy obiad, ciekawe zajęcia dodatkowe (kreatywne) oraz aktywne spędzanie czasu! Wszystkie nasze półkolonie zgłaszamy do Kuratorium Oświaty i zapewniamy spełnienie wszystkich wymogów sanitarnych związanych z Covid-19 oraz organizacją wypoczynku dzieci i młodzieży.

*W przypadku niezrealizowania jednej z atrakcji (np. Fly Park/Fly Wall – zorganizowane zostaną inne ciekawe zajęcia, tak aby program nie stracił na atrakcyjności.

Tak bawiliśmy się na turnusie letnim

INFRASTRUKTURA

Nasze turnusy stacjonować będą w SP Nr 10 na ul. Dominikańskiej 4, gdzie do dyspozycji uczestników: salka zabaw (tv, gry edukacyjne, planszowe, puzzle, artykuły plastyczne) + węzeł sanitarny, stołówka, stół do tenisa stołowego, sala gimnastyczna,

WIĘCEJ INFORMACJI

Program

 • 7.30 – 8.00 Zbiórka na świetlicy
 • 8.00 – 8.30 Zabawy integracyjne
 • 8.30 – 9.00 II śniadanie
 • 9.00 – 13.00 Zajęcia programowe
 • 13.00 – 14.00 Obiad
 • 14.00 -16.30 Gry i zabawy

Do godz. 16.30 Odbiór dzieci ze świetlicy

* KOLEJNOŚĆ ATRAKCJI W PLANIE PÓŁKOLONII może ulec zmianom w przypadku złych warunków atmosferycznych

*W przypadku niezrealizowania jednej z atrakcji (np. Fly Park/Fly Wall – zorganizowane zostaną inne ciekawe zajęcia, tak aby program nie stracił na atrakcyjności.

Warunki

CENA ZAWIERA:

 • Ubezpieczenie NNW,
 • wyżywienie (II śniadanie, obiad dwudaniowy, woda i owoce w ciągu dnia),
 • opiekę kadry pedagogicznej,
 • zajęcia tematyczne,
 • bilety wstępu, bilety mpk,
 • upominek dla każdego uczestnika,

Ubezpiecznie

Wszyscy uczestnicy naszych półkolonii są objęci ubezpieczeniem NNW w UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. na kwotę 10 000 zł – od pierwszego do ostatniego dnia turnusu

Pytania i odpowiedzi

Gdzie stacjonujemy podczas półkolonii ?

Jak zawsze naszą bazą będzie Szkoła Podstawowa nr 10 w Rzeszowie przy ul. Dominikańskiej 4. Do naszej dyspozycji: świetlica z pełnym węzłem sanitarnym, stołówka, stół do tenisa, sala gimnastyczna, gry edukacyjne, planszowe, puzzle, X-box kinect.

Co zabrać na półkolonie?

Obowiązkowe rzeczy do zabrania (spakowane najlepiej do podpisanego woreczka): buty sportowe na zmianę, wygodne ubranie, strój sportowy do zajęć na sali gimnastycznej.

Czego nie zabierać na półkolonie?

Nie polecamy zabierać ze sobą drogich zabawek i sprzętu elektronicznego, który może ulec zniszczeniu lub zginąć. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za takie zdarzenia.

Co jeśli z nagłych przyczyn uczestnik opuści jeden lub kilka dni?

Za opuszczone dni organizator nie zwraca kosztów. W zamian proponujemy wykorzystanie opłaconego dnia półkolonii na innym turnusie.

Jakim środkiem transportu przemieszczamy się na półkolonii?

Najczęściej przemieszczamy się pieszo lub korzystamy z komunikacji miejskiej (MPK). Podczas zaplanowanych wycieczek korzystamy z usługi firmy przewozowej (BUS)

Kto będzie opiekował się dziećmi ?

Nasi wychowawcy to osoby z odpowiednimi uprawnieniami, doświadczeniem, nauczyciele z którymi współpracujemy od wielu lat, którzy wiedzą jak zadbać o uśmiech dziecka.

Co jeśli dziecko ma alergie pokarmową, nie je mięsa, niektórych owoców itp.)?

W takich sytuacjach bardzo prosimy o wcześniejsze zgłoszenie pokarmów, których dziecko nie może jeść, tak abyśmy mogli dopasować jadłospis do preferencji uczestników. Oczywiście w ramach zdrowego rozsądku i naszych możliwości.

Czy dawać dziecku jakieś pieniądze ?

W ramach opłaty za półkolonie uczestnicy mają zagwarantowane posiłki i napoje oraz bilety wstępu czy mpk. Nie jest więc konieczne, aby dziecko miało przy sobie pieniądze, zwłaszcza duże kwoty.

Czy dziecko może samo wracać do domu?

Oczywiście, jeśli rodzic/opiekun prawny napisze oświadczenie zezwalające na samodzielny powrót dziecka do domu i złoży go u organizatora.

Kto może odebrać dziecko po zajęciach?

W karcie uczestnika, którą należy uzupełnić przy zapisywaniu dziecka na półkolonie rodzic/opiekun prawny może wpisać dane osób upoważnionych do przyprowadzania i odbierania dziecka z półkolonii. Każdorazowo osoba ta składa podpis u wychowawcy potwierdzający odbiór dziecka.

Czy można otrzymać fakturę ?

Tak. Prośbę o fakturę najlepiej zgłosić u organizatora w pierwszym dniu półkolonii.

Czy półkolonia jest zgłoszona w Kuratorium?

Tak. Jak co roku nasze półkolonie zgłaszane są do Kuratorium Oświaty. Już wielokrotnie przeszliśmy bez zastrzeżeń kontrole kuratorium i sanepidu.

RABATY

Rabaty nie sumują się. Można wybrać tylko 1 rabat !

dla rodzeństwa na tym samym turnusie

dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny

za wpłatę całej kwoty do 30.11

DOKUMENTY DO POBRANIA

Pobierz dokumenty, z którymi należy się zapoznać przed półkolonią.

REGULAMIN PÓŁKOLONII

KARTA KWALIFIKACYJNA

WARUNKI UCZESTNICTWA

WARUNKI UBEZPIECZENIA

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

NAPISZ DO NAS

 

  ZADZWOŃ

   

  +48 606 141 330

  Po dokonaniu rezerwacji przez nasz formularz prześlemy mailem na wskazany adres niezbędne dokumenty oraz informacje dotyczące półkolonii.

  Od momentu otrzymania od nas potwierdzenia rezerwacji oraz niezbędnych dokumentów, prosimy o wpłatę zaliczki 200 zł do 7 dni. Brak wpłaty zaliczki w wymaganym terminie będzie jednoznaczny z rezygnacją i usunięciem z listy.

  Nr rachunku bankowego:

  Maxisport Szkoła Aktywnego Wypoczynku
  PL 85 1050 1562 1000 0097 3631 9410