606 141 330 ms@maxisport.com.pl

Weekendowe wyjazdy rowerowe

PROPOZYCJE NASZYCH WYJAZDÓW W TYM SEZONIE (2022)

Weekendowe wyjazdy rowerowe z Rzeszowa

Na nasze wyjazdy rowerowe zapraszamy wszystkich miłośników “dwóch kółek. Zarówno dorosłych, młodzież jak i rodziny z dziećmi. Szczególnie tych, którzy w sposób aktywny chcieliby spędzić sobotę/niedzielę lub weekend podróżując z nami po zaproponowanych przez nas trasach i odwiedzając ciekawe miejsca.

Dla kogo nasze wyjazdy

Trasy jakie wybieramy na nasze weekendowe wyjazdy rowerowe, to trasy sprawdzone, ciekawe oraz zróżnicowane pod względem atrakcji jak i ukształtowania terenu. Z reguły mają charakter rekreacyjny dlatego też z pewnością poradzi sobie z nimi każdy kto lubi jeździć na rowerze. Dla ambitniejszych rowerzystów znajdą się również trudniejsze i bardziej wymagające wyjazdy.

Gwarantujemy niezapomniane wrażenia, wspaniałe widoki, dobrą zabawę i towarzystwo. Oprócz pedałowania przewidujemy czas na odpoczynek, zwiedzanie oraz dodatkowe atrakcje. Czas spędzony przy grillu czy ognisku na pewno zapadnie Wam również w pamięci.

Organizacja wyjazdów rowerowych

Nasza propozycja to kameralne wyjazdy z Rzeszowa busem (9 os.) lub autokarem z przyczepką do wybranych miejsc z których rozpoczynamy jazdę na rowerze. Być może przejechaliście już wiele tras w pobliżu Rzeszowa i wciąż szukacie nowych atrakcyjnych miejscówek – my Wam w tym pomożemy. Jeśli nie chcecie tracić czasu na dojazd do miejsca startu – zorganizujemy dla Was i Waszych rowerów transport oraz opiekę instruktora turystyki rowerowej. Zapewnimy także podstawowy serwis rowerowy na trasie oraz pomoc w przypadku drobnych awarii. Uczestników naszych wyjazdów ubezpieczamy od NNW na kwotę 10 000 PLN.