606 141 330 ms@maxisport.com.pl

Weekendowe wyjazdy rowerowe

Lato 2021

Weekendowe wyjazdy rowerowe z Rzeszowa

Na nasze wyjazdy rowerowe zapraszamy wszystkich miłośników “dwóch kółek. Zarówno dorosłych, młodzież jak i rodziny z dziećmi. Szczególnie tych, którzy w sposób aktywny chcieliby spędzić sobotę/niedzielę lub weekend podróżując z nami po zaproponowanych przez nas trasach i odwiedzając ciekawe miejsca.

Dla kogo nasze wyjazdy

Trasy jakie wybieramy na nasze weekendowe wyjazdy rowerowe, to trasy sprawdzone, ciekawe oraz zróżnicowane pod względem atrakcji jak i ukształtowania terenu. Z reguły mają charakter rekreacyjny dlatego też z pewnością poradzi sobie z nimi każdy kto lubi jeździć na rowerze. Dla ambitniejszych rowerzystów znajdą się również trudniejsze i bardziej wymagające wyjazdy.

Gwarantujemy niezapomniane wrażenia, wspaniałe widoki, dobrą zabawę i towarzystwo. Oprócz pedałowania przewidujemy czas na odpoczynek, zwiedzanie oraz dodatkowe atrakcje. Czas spędzony przy grillu czy ognisku na pewno zapadnie Wam również w pamięci.

Organizacja wyjazdów rowerowych

Nasza propozycja to kameralne wyjazdy z Rzeszowa busem (9 os.) lub autokarem z przyczepką do wybranych miejsc z których rozpoczynamy jazdę na rowerze. Być może przejechaliście już wiele tras w pobliżu Rzeszowa i wciąż szukacie nowych atrakcyjnych miejscówek – my Wam w tym pomożemy. Jeśli nie chcecie tracić czasu na dojazd do miejsca startu – zorganizujemy dla Was i Waszych rowerów transport oraz opiekę instruktora turystyki rowerowej. Zapewnimy także podstawowy serwis rowerowy na trasie oraz pomoc w przypadku drobnych awarii. Uczestników naszych wyjazdów ubezpieczamy od NNW na kwotę 10 000 PLN.

 

PROPOZYCJE NASZYCH WYJAZDÓW W SEZONIE 2020/2021

“VELO CZORSZTYN + SZCZAWNICA”

  05.06.2021 (sobota)

  wyjazd z Rzeszowa: 6:00

  parking dolny przy Hali Podpromie w Rzeszowie

  130 Pln

Velo Czorsztyn to obowiązkowy punkt na mapie każdego cyklisty 🙂 Unikalne położenie na styku krain historycznych i geograficznych sprawa, że miejsce to określić można wyjątkowym. Trasa wiodąca dookoła jeziora odsłania przepiękne widoki na Pieniny, Tatry, Gorce, Babią Górę. Jednymi z ciekawszych obiektów na trasie są zamki – polski w Czorsztynie i węgierski w Niedzicy o które warto zahaczyć będąc w okolicy. Trasa rekreacyjna, bardzo przyjemna z jednym większym podjazdem.

Sprawdź szczegóły

 

“DOLINA SANU”

  23.05.2021 (niedziela)

  wyjazd z Rzeszowa: 8:30

  parking dolny przy Hali Podpromie w Rzeszowie

  30 Pln

Pogórze Dynowskie, to wyjątkowe miejsce z pięknymi terenami. Bogate w lasy, przepiękną przyrodę, rzadkie gatunki roślin i zwierząt. Wybrana przez nas trasa, prowadząca przez atrakcyjne tereny Pogórza Dynowskiego jest jedną z wielu jakie wchodzą w skład sieci tras rowerowych o wdzięcznej nazwie “Dolina Sanu“.

Sprawdź szczegóły

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

NAPISZ DO NAS

 

    ZADZWOŃ

     

    +48 606 141 330

    Prosimy o tel. w godz. 15:00 – 21:00