606 141 330 ms@maxisport.com.pl

Weekendowe wyjazdy rowerowe z Rzeszowa

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dotyczącą organizacji wyjazdów rowerowych dla osób w każdym wieku i o różnym poziomie zaawansowania.

 

WYJAZDY ROWEROWE Z RZESZOWA

Jeśli szukasz aktywnego spędzenia wolnego czasu, wyjazdy rowerowe z Rzeszowa są idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Nasze wycieczki rowerowe pozwolą Ci zobaczyć najpiękniejsze zakątki Podkarpacia i nie tylko, a rajdy rowerowe w okolicach Rzeszowa będą świetnym sposobem na zwiedzenie miasta i okolicy.

Organizujemy również wyjazdy rowerowe dla dzieci, które są idealnym sposobem na wprowadzenie najmłodszych w świat sportu i aktywnego wypoczynku. Dzieci uczestniczące w naszych wyjazdach mają okazję rozwijać swoje umiejętności rowerowe, nawiązywać nowe znajomości oraz spędzać czas na świeżym powietrzu.

ORGANIZACJA WYJAZDÓW ROWEROWYCH

Zapewniamy kompleksową organizację wyjazdów rowerowych z Rzeszowa, w tym transport, zakwaterowanie oraz opiekę wykwalifikowanych instruktorów. Nie musisz martwić się o nic poza przygotowaniem swojego roweru i dobrym humorem.

OBOZY ROWEROWE, WYPRAWY ROWEROWE

Jeśli interesują Cię dłuższe wyjazdy rowerowe, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą obozów rowerowych dla dzieci i wypraw rowerowych. W czasie tych wyjazdów uczestnicy będą mieli okazję poznać nowych ludzi, przeżyć niezapomniane przygody oraz podziwiać malownicze krajobrazy.

GDZIE JEŹDZIMY ?

Trasy jakie wybieramy na nasze weekendowe wyjazdy rowerowe, to trasy sprawdzone, ciekawe oraz zróżnicowane pod względem atrakcji jak i ukształtowania terenu. Z reguły mają charakter rekreacyjny dlatego też z pewnością poradzi sobie z nimi każdy kto lubi jeździć na rowerze. Dla ambitniejszych rowerzystów znajdą się również trudniejsze i bardziej wymagające wyjazdy.

Gwarantujemy niezapomniane wrażenia, wspaniałe widoki, dobrą zabawę i towarzystwo. Oprócz pedałowania przewidujemy czas na odpoczynek, zwiedzanie oraz dodatkowe atrakcje. Czas spędzony przy grillu czy ognisku na pewno zapadnie Wam również w pamięci.

 

Nasza oferta to kameralne wyjazdy z Rzeszowa busem (9 os.) lub autokarem z przyczepką do wybranych miejsc z których rozpoczynamy jazdę na rowerze. Być może przejechaliście już wiele tras w pobliżu Rzeszowa i wciąż szukacie nowych atrakcyjnych miejscówek – my Wam w tym pomożemy. Jeśli nie chcecie tracić czasu na dojazd do miejsca startu – zorganizujemy dla Was i Waszych rowerów transport oraz opiekę instruktora turystyki rowerowej. Zapewnimy także podstawowy serwis rowerowy na trasie oraz pomoc w przypadku drobnych awarii. Uczestników naszych wyjazdów ubezpieczamy od NNW na kwotę 10 000 PLN.

Aktualnie, ze względu na możliwości techniczne nie jesteśmy w stanie zabrać na nasze wyjazdy rowerów elektrycznych. Są one zazwyczaj cięższe i mają grubsze obręcze/opony, co może być problematyczne podczas montowania roweru na naszej przyczepce do transportu. Pracujemy nad tym, aby opcja przewiezienia “elektryków” była też niebawem możliwa.

Na nasze wyjazdy rowerowe zapraszamy wszystkich miłośników “dwóch kółek”. Zarówno dorosłych, młodzież jak i rodziny z dziećmi. Szczególnie tych, którzy w sposób aktywny chcieliby spędzić sobotę/niedzielę lub weekend podróżując z nami po zaproponowanych przez nas trasach i odwiedzając ciekawe miejsca.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wyjazdów rowerowych z Rzeszowa i dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów.

PROPOZYCJE NASZYCH WYJAZDÓW W TYM SEZONIE (2024)