606 141 330 ms@maxisport.com.pl

Szkolenie narciarskie z instruktorem

Sezon 2019/2020

Szkolenie narciarskie

To kolejna oferta naszej szkoły. Zapraszamy serdecznie na szkolenia z naszymi instruktorami zarówno dzieci, młodzież, dorosłych a także grupy. Służymy pomocą zarówno tym, którzy chcą stawiać swe pierwsze kroki na nartach jak i osobom już jeżdżącym. Doradzimy również tym, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności pod okiem wykwalifikowanych instruktorów.

Gdzie szkolimy

Szkolenie możliwe jest podczas naszych weekendowych wyjazdów a także po wcześniejszym umówieniu się z instruktorem na dowolnie wybranym stoku.

Preferujemy następujące stacje narciarskie w niedalekiej odległości od Rzeszowa: Pod Dziedzicem” – Gogołów, Oaza Ski” – Strzyżów, “Chyrowa Ski”, Kiczera” – Puławy.

Cennik

  • 1 osoba = 60 zł / godz.
  • 2 osoby = 50 zł / godz.
  • 3 osoby = 40 zł / godz.
  • 4-7 osób = 30 zł / godz.
  • Przy zakupie pakietu 10 godzin/osobę – 2 godziny GRATIS

Rabaty dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny

  • 1 osoba – Rabat 10%
  • 2 osoby – druga godzina gratis dla jednej osoby

Informacje dodatkowe

Dojazd na stok (na ustaloną godzinę) leży po stronie klienta. Oczywiście jesteśmy otwarci na inne propozycje (wspólny przejazd) lub dojazd naszym busem (zalecamy dla małych grup).

Karnety dla instruktora oraz kursanta pokrywa klient !

Jak umówić się na szkolenie

Wystarczy wypełnić formularz i wpisać: planowany termin, ilość godzin, ilość osób do szkolenia, stok narciarski na którym miałoby odbyć się szkolenie, poziom umiejętności od 1 do 5 (gdzie 1 oznacza pierwszy raz na nartach a 5 jeżdżę bardzo dobrze)  a także sposób dojazdu (transport własny czy nasz transport). Postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej i podać więcej informacji.

 

 

 

UMÓW SIĘ NA SZKOLENIE

NAPISZ DO NAS

606 141 330

600 710 397