606 141 330 ms@maxisport.com.pl

Szkolenie narciarskie z instruktorem Rzeszów

Sezon 2023/2024

Szkolenie narciarskie z instruktorem – odkryj z nami swoją zimową pasję!

Szkolenie narciarskie z instruktorami Maxisport to doskonały sposób na rozpoczęcie niezapomnianej przygody z narciarstwem. Serdecznie zapraszamy każdego miłośnika zimowych aktywności fizycznych, który chce stawiać swoje pierwsze kroki na nartach, jak również tego, który pragnie wciąż udoskonalać swoje umiejętności narciarskie.

Oferta naszej szkoły skierowana jest do każdego, bez względu na wiek, płeć i wielkość grupy. Szkolimy dzieci, młodzież i dorosłych, a także grupy zorganizowane. Z naszego szkolenia narciarskiego korzystają m.in. całe rodziny, grupy przyjaciół, jak również grupy pracowników. Zajęcia prowadzone są pod czujnym okiem naszych wykwalifikowanych trenerów i instruktorów narciarstwa, którzy dokładają wszelkich starań, by dostosowywać program do możliwości i umiejętności kursanta.

Narciarstwo to dla nas przede wszystkim pasja, którą pragniemy zarażać każdego. Wierzymy, że zaszczepiając w innych miłość do sportów zimowych, zapewnimy im nie tylko świetną zabawę, ale także możliwość osiągania kolejnych postępów w nauce jazdy na nartach.

Maxisport – Licencjonowana Szkoła Narciarska Rzeszów

Od sezonu 2020/2021 jesteśmy trzecią szkołą narciarską w Rzeszowie, która posiada licencję oraz uprawnienia do prowadzenia szkolenia narciarskiego, zgodnie z wytycznymi i programem nauczania narciarstwa zjazdowego SITN PZN (Stowarzyszenie Trenerów i Instruktorów Narciarstwa Polskiego Związku Narciarskiego).

Dlaczego warto nam zaufać ?

Naszą Szkołę Narciarską Maxisport prowadzą instruktorzy narciarstwa z wieloletnim doświadczeniem, uprawnieniami oraz odpowiednim przeszkoleniem, również w zakresie programu nauczania narciarstwa dzieci. Dzięki temu mają Państwo pewność, że oddając nam w opiekę swoje pociechy, zapewnimy im maksimum bezpieczeństwa, a zajęcia będą prowadzone przez nas najwyższym poziomie, zgodnie z wytycznymi SITN PZN. Jesteśmy przekonani, że jakość oferowanych przez nas usług przyniesie wymierną korzyść dla uczestników naszych szkoleń, półkolonii, a także obozów narciarskich.

Kadra MAXISPORT

Kadra instruktorów narciarstwa Maxisport cały czas podnosi swoje kwalifikacje, aby móc sprostać najwyższym standardom usług świadczonych zarówno w zakresie nauki, jak i doskonalenia jazdy na nartach. Jesteśmy dumni, że zaufało nam tak wielu miłośników sportów zimowych, za co z tego miejsca z całego serca dziękujemy. A tych, którzy dopiero planują rozpocząć swoja przygodę z narciarstwem, serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług i liczymy na owocną współpracę.

Gdzie szkolimy

Szkolenie możliwe jest podczas naszych weekendowych wyjazdów, a także po wcześniejszym umówieniu się z instruktorem na dowolnie wybranym stoku.

Preferujemy następujące stacje narciarskie w niedalekiej odległości od Rzeszowa: “Pod Dziedzicem” – Gogołów, “Kiczera-Ski” – Puławy, Chyrowa-Ski

Cennik

  • 1 osoba = 100 zł / godz.
  • 2 osoby = 80 zł / godz.
  • 3 osoby = 70 zł / godz.
  • Przy zakupie pakietu 10 godzin/osobę – 2 godziny GRATIS

Informacje dodatkowe

Dojazd na stok (na ustaloną godzinę) leży po stronie klienta. Oczywiście jesteśmy otwarci na inne propozycje (wspólny przejazd) lub dojazd naszym busem (zalecamy dla małych grup).

Karnety dla instruktora oraz kursanta pokrywa klient !

Jak umówić się na szkolenie

Wystarczy wypełnić formularz i wpisać: planowany termin, ilość godzin, ilość osób do szkolenia, stok narciarski, na którym miałoby odbyć się szkolenie, poziom umiejętności od 1 do 5 (gdzie 1 oznacza pierwszy raz na nartach, a 5 jazdę na poziomie zaawansowanym), a także sposób dojazdu (transport własny czy nasz transport). Postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej i podać więcej informacji.

 

 

 

UMÓW SIĘ NA SZKOLENIE

NAPISZ DO NAS

    606 141 330

    600 710 397