606 141 330 ms@maxisport.com.pl

Jednodniowe szkolenie narciarskie dla dzieci

NARCIARSKIE WYJAZDY SZKOLENIOWE

Terminy:

13.02 Chyrowa Ski, 14.02 Tylicz Ski, 20.02 Chyrowa Ski,

21.02 Tylicz Ski, 27.02 Chyrowa Ski, 28.02 Tylicz Ski,

Nowy termin: 06.03 Wierchomla

Wiek uczestników: 6 – 15 lat

Cena za jeden wyjazd:

230 Pln – Tylicz Ski i Wierchomla, 200 Pln – Chyrowa Ski

Istnieje możliwość płatności BONEM TURYSTYCZNYM – należy zaznaczyć taką opcję w formularzu rezerwacyjnym.

Mając na uwadze zainteresowanie rodziców oraz sprzyjającą póki co pogodę i warunki na stokach a przede wszystkim możliwość korzystania z infrastruktury narciarskiej, przygotowaliśmy ofertę jednodniowych wyjazdów narciarskich dla dzieci i młodzieży.

Wyjazdy będą odbywać się w weekendy (sobota / niedziela) do następujących stacji narciarskich (Chyrowa Ski, Tylicz Ski, Wierchomla).  Oczywiście najlepszym rozwiązaniem pod względem szkoleniowym byłby udział we wszystkich zaplanowanych przez nas wyjazdach jednak każdy dzień spędzony na stoku, pod okiem instruktora, zaprocentuje zapewne nowymi umiejętnościami a aktywnie spędzony czas pozwoli na oderwanie się od komputerowej codzienności naszych milusińskich 🙂

Jeżeli tylko przepisy epidemiologiczne oraz warunki nam na to pozwolą, planujemy zorganizować podobne wyjazdy w kolejnych tygodniach.

 

INFORMACJE

Miejsce zbiórki w Rzeszowie:

Parking dolny przy Hali Podpromie

 • Zbiórka i wyjazd do Chyrowej godz. 7:30
 • Zbiórka i wyjazd do Tylicza godz 6:30
 • Zbiórka i wjazd do Wierchomli 6:00

Istnieje możliwość zabrania dzieci (po wcześniejszym umówieniu się) bezpośrednio z Boguchwały i Strzyżowa

Powrót do Rzeszowa:

Orientacyjne godziny przyjazdu:  z Chyrowej ok. 16:30, z Tylicza ok. 18:00, z Wierchomli ok. 19:00-20:00)

Godziny powrotu są orientacyjne i zależą od warunków atmosferycznych na drodze. W trakcie powrotu będzie można się kontaktować z instruktorami, którzy podadzą bardziej dokładny czas przyjazdu.

 

Ramowy plan wyjazdu

 • 7:00-7.30  – Zbiórka uczestników i wyjazd z Rzeszowa
 • 9:00-10.00 –  rozpoczynamy zajęcia na stoku: nauka i doskonalenie jazdy na nartach w grupach z instruktorami
 • 12.30 – przerwa na ciepły posiłek
 • 13:30-14:30 – Koniec zajęć i wyjazd w drogę powrotną
 • ok. 16:30-18:00 Przyjazd na miejsce do Rzeszowa (z Wierchomli ok. 19:00-20:00)

* W zależności od wybranego w danym dniu stoku, podajemy orientacyjne godziny przyjazdu.

Warunki

CENA ZAWIERA:

 • transport w obie strony,
 • ubezpieczenie (NNW 10 000 Pln),
 • ciepły posiłek – zupa, herbata,
 • opiekę kadry pedagogicznej,
 • karnety,
 • zajęcia szkoleniowe z instruktorami – 4h,
 • podatek Vat

CENA NIE ZAWIERA:

 • dodatkowego wyżywienia (zalecamy spakować dziecku drugie śniadanie, batonik, kawałek czekolady)

Ubezpiecznie

Wszyscy uczestnicy naszych wyjazdów są objęci ubezpieczeniem (AXA) NNW na kwotę 10 000 zł – od pierwszego do ostatniego dnia turnusu

Pytania i odpowiedzi

Dla kogo jest ten wyjazd ?

Zapraszamy dzieci i młodzież (od 6 roku życia do lat 15), zarówno tych, którzy mieli już do czynienia z nartami jak i tych, którzy dopiero zamierzają rozpocząć swoją przygodę z narciarstwem.

Czy zapewniamy sprzęt (narty,buty,kije,kask) ?

Zabezpieczenie sprzętu leży po stronie rodziców. Odpowiednio dobrany i wyregulowany przynosimy do autokaru. Na Państwa prośbę możemy polecić zaprzyjaźnioną wypożyczalnię, w której będziecie mogli Państwo skompletować i wyregulować sprzęt dla dzieci.

Co jeśli z nagłych przyczyn uczestnik opuści jeden lub kilka dni?

Za opuszczone a opłacone dni organizator nie zwraca kosztów. W zamian proponujemy wykorzystanie opłaconego dnia na innym wyjeździe. Istnieje również możliwość przeniesienia uprawnień na inną osobę.

Co w przypadku gdy nie będzie odpowiednich warunków śniegowych?

Jeżeli pogoda nie dopisze i okaże się, że warunki na stokach uniemożliwiają bezpieczne przeprowadzenie zajęć narciarskich, zmuszeni będziemy odwołać nasze wyjazdy – zwracamy wtedy pełne wpłacone kwoty. Ostateczną decyzję o odwołaniu wyjazdu przekażemy najpóźniej na 24 h przed rozpoczęciem wyjazdu.

Jakim środkiem transportu jeździmy ?

Dojazdy do stoków odbywać się będą autokarem, ze sprawdzonej firmy przewozowej zgodnie z aktualnymi przepisami (wolne miejsca w autokarze)

Kto będzie opiekował się dziećmi ?

Nasi wychowawcy/instruktorzy to osoby z odpowiednimi uprawnieniami, doświadczeniem, z którymi współpracujemy od kliku lat, które sumiennie wykonują swoje obowiązki.

Czy dawać dziecku jakieś pieniądze ?

W ramach opłaty za wyjazd uczestnicy mają zagwarantowany ciepły posiłek (zupa + herbata oraz karnety). Nie jest więc konieczne, aby dziecko miało przy sobie pieniądze, zwłaszcza duże kwoty. Jednakże z doświadczenia wiemy że podczas przerwy na stoku “parę drobnych” może się przydać 😉 (gorąca czekolada, słodkie przekąski, frytki)

Co jeśli dziecko nie umie jeździć na nartach ?

Jesteśmy po to aby zaszczepić w dzieciach chęć do jazdy na nartach. A nasi instruktorzy zrobią wszystko aby ułatwić im poznanie tajników tego sportu.

Czy dziecko może samo wracać do domu (po przyjeździe do Rzeszowa) ?

Oczywiście, jeśli rodzic/opiekun prawny napisze oświadczenie zezwalające na samodzielny powrót dziecka do domu i złoży go u organizatora.

Kto może odebrać dziecko po zajęciach?

rodzic/opiekun prawny może upoważnić inne osoby  do przyprowadzania i odbierania dziecka z wyjazdu. Każdorazowo osoba ta składa podpis u instruktora potwierdzający odbiór dziecka.

Czy można otrzymać fakturę ?

Tak. Prośbę o fakturę najlepiej zgłosić u organizatora mailowo.

REGULAMIN WYJAZDU SZKOLENIOWEGO

1. Organizator

Organizatorem wyjazdów jest: MAXISPORT SZKOŁA AKTYWNEGO WYPOCZYNKU z siedzibą w Rzeszowie, ul. Stojałowskiego 8/54, NIP: 813-296-02-09, tel. 606-141-330

2. Uczestnicy

a) Uczestnikami wyjazdów mogą być dzieci w wieku 6-15 lat za zgodą rodziców/opiekunów prawnych

3. Bezpieczeństwo i ochrona

a) Wszyscy uczestnicy wyjazdów szkoleniowych, (osoby zawierające umowę w imieniu dzieci) wyrażając zgodę na wyjazd potwierdzają tym samym, że uczestnicy wyjazdu są zdrowi i nie posiadają przeciwwskazań do uprawiania sportów zimowych – w szczególności jazdy na nartach.

b) Organizator dodatkowo ubezpiecza wszystkich uczestników wyjazdu od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków (NNW) do wysokości 10 000 zł w AXA Ubezpieczenia TUiA S.A.

c) Wszyscy uczestnicy wyjazdów szkoleniowych, rodzice lub opiekunowie prawni uczestników niepełnoletnich, ponoszą wszelką odpowiedzialność, w tym również finansową za celowe lub z ich winy wyrządzone szkody na rzecz organizatora bądź innych uczestników wyjazdu oraz użytkowników stoków narciarskich i zobowiązani są do ich naprawienia.

d) Podczas jazdy na stoku wszystkich obowiązuje tzw. „dekalog narciarski”

4. W ramach szkoleniowego wyjazdu narciarskiego organizator zapewnia

 • transport autokarem/busem w obie strony
 • ubezpieczenie
 • szkolenie narciarskie z instruktorem (w wymiarze do 4 godz. w małych grupach.
 • ciepły posiłek – zupa, herbata
 • karnety

5. Sprzęt narciarski:

a) każdy uczestnik/rodzic, opiekun prawny odpowiada za przygotowanie  sprzętu narciarskiego,

b) kask narciarski OBOWIĄZKOWO !

6. Obowiązki i prawa organizatora

Obowiązki:

a) Organizator ma obowiązek zabezpieczyć odpowiedni transport zarówno dla uczestników jak i sprzętu narciarskiego.

b) Kadra instruktorska zatrudniona przez organizatora musi posiadać niezbędne uprawnienia i kwalifikacje do prowadzenia szkolenia narciarskiego.

Prawa:

a) Organizator ma prawo odwołać wyjazd w przypadku zbyt małej liczby uczestników.

b) W przypadku złych warunków atmosferycznych organizator ma prawo zmienić miejsce docelowe wyjazdu na takie, które będzie spełniać oczekiwania uczestników.

7. Zapisy i płatności

a) Zgłoszenia uczestnictwa w wyjeździe można dokonać za pomocą formularza dostępnego na stronie internetowej www.maxisport.com.pl lub w inny sposób uzgodniony z organizatorem.

b) Dokonując zgłoszenia, osoba zgłaszająca potwierdza tym samym fakt, iż zapoznała się z ofertą dotyczącą szkoleniowego wyjazdu narciarskiego, warunkami uczestnictwa, regulaminem oraz opłatami.

c) Wymagana jest zaliczka.

d) Pozostałą kwotę za wyjazdy należy wpłacić przelewem.

e) W przypadku rezygnacji z wyjazdu – prosimy o niezwłoczne poinformowanie organizatora.

8. Dane osobowe

Osoby zgłaszające oraz uczestnicy wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Maxisport Szkoła Aktywnego Wypoczynku (art 23 ust 1 i 2 ustawy z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych) w celach realizacji oferty.

WYJAZDY I REZERWACJA MIEJSC

UWAGA ! Przyjmujemy zapisy, jednak ostateczna decyzja o wyjeździe zostanie podana przez nas w piątek 26.02 – po ogłoszeniu decyzji w sprawie pozostawienia otwartych stoków. Prosimy nie dokonywać wpłat przelewem. Jeżeli wyjazd się odbędzie – płatność będziemy przyjmować gotówką w dniu wyjazdu.

UWAGA ! Przyjmujemy zapisy, jednak ostateczna decyzja o wyjeździe zostanie podana przez nas w piątek 26.02 – po ogłoszeniu decyzji w sprawie pozostawienia otwartych stoków. Prosimy nie dokonywać wpłat przelewem. Jeżeli wyjazd się odbędzie – płatność będziemy przyjmować gotówką w dniu wyjazdu.

Wrz09
Nauka pływania w SP Nr 1 i SP Nr 3
Nauka pływania w SP Nr 1 i SP Nr 3

Wznawiamy zajęcia z pływania na basenie ROSiR Wraz z rozpoczęciem roku szkolnego 2021/2022 wznawiamy współpracę ze Szkołą Podstawową nr 1…

Maj16
Maxisport Rzeszów na portalu Signs.pl
Maxisport Rzeszów na portalu Signs.pl

Piszą o nas na portalu Signs.pl Na portalu Signs.pl, jednym z największych portali w kraju, zajmującym się przekazywaniem ciekawych treści…

Mar14
Kończymy sezon zimowy 2020/2021
Kończymy sezon zimowy 2020/2021

Sezon zimowy zakończony Był to trudny czas dla nas wszystkich. Pomimo wielu ograniczeń i obostrzeń, udało nam się zorganizować (zgodnie…

Sty26
Licencja “D” dla Maxisport Rzeszów
Licencja “D” dla Maxisport Rzeszów

„Maxisport Rzeszów” zdobywamy kolejną licencję Polskiego Związku Narciarskiego Chociaż aktualny sezon narciarski nie jest dla nas łatwy, my działamy ambitnie…

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

NAPISZ DO NAS

  ZADZWOŃ

  zapytaj o szczegóły dotyczące wyjazdu

  600 710 397

   

   

  Dokonanie zgłoszenia jest równoznaczne z akceptacją warunków uczestnictwa, zobowiązaniem się do ich przestrzegania oraz wyrażeniem zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych przez MAXISPORT SZKOŁA AKTYWNEGO WYPOCZYNKU, zgodnie z przepisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 r.

  000