606 141 330 ms@maxisport.com.pl

Półkolonie letnie

WIEK UCZESTNIKÓW: 6-12 LAT
ILOŚĆ UCZESTNIKÓW: max 24 OSOBY

PÓŁKOLONIA PRZYGODOWO-KRAJOZNAWCZA

Oprócz stałych punktów półkolonii przygotowaliśmy dla wszystkich żądnych przygód uczestników zajęcia z udzielania pierwszej pomocy, slackline czyli gry i zabawy na linie, naukę wiązania węzłów, gry i zabawy plenerowe, grę terenową (Lisia Góra i jej tajemnice), zajęcia survivalowe (nauka rozpalania ogniska, praca z kompasem i mapą, orientacja w terenie). Niezapomnianych wrażeń dostarczy wycieczka do zagrody agroturystycznej SZMER i jej atrakcje: *przejażdżka bryczką, *przejażdżka kolejka elektryczną, *warsztaty lepienia z gliny, *ognisko z kiełbaskami, *oprowadzanie po zagrodzie, karmienie zwierząt, poznanie zwyczajów zwierząt hodowlanych. Niezwykłą przygodą będą na pewno zajęcia na ściance wspinaczkowej.

ZOBACZ SZCZEGÓŁOWĄ OFERTĘ

SZCZEGÓŁY

PÓŁKOLONIA PIŁKARSKO-TANECZNA

Największym atutem półkolonii piłkarsko- tanecznej są codzienne zajęcia z piłki nożnej (dla osób, które wybrały grupę piłkarską) lub zajęcia muzyczno-taneczne( dla osób, które wybrały grupę taneczną). Nie są to jednak jedyne propozycje. Czas aktywnie będziemy spędzać również korzystając z atrakcji takich jak: mini golf, zabawa na wielkim placu zabaw basen lub kręgle. Dzięki Szkółce Rolkowej Wodzu poznamy podstawy jazdy na rolkach.

ZOBACZ SZCZEGÓŁOWĄ OFERTĘ

SZCZEGÓŁY

PÓŁKOLONIA EDUKACYJNO-KULINARNA

Dla wszystkich miłośników programu Master Chef Junior, którzy chcieliby spróbować własnych sił pod okiem szefa kuchni przygotowaliśmy turnus edukacyjno-kulinarny. Uczestnicy wezmą udział trzykrotnie w trakcie półkolonii w warsztatach kulinarnych, na których poznają tajniki przygotowania kilku potraw a także zdobędą wiedzę na temat zdrowego odżywiania. Dużo radości zapewnią nam zajęcia w Fabryce Słodyczy i Sali zabaw Fantazja. Wiadomo apetytu nie zaostrza lepiej nic jak codzienna porcja ruchu i zabawy na świeżym powietrzu, którą również gwarantujemy.

ZOBACZ SZCZEGÓŁOWĄ OFERTĘ

SZCZEGÓŁY

PÓŁKOLONIA ARTYSTYCZNO-EKOLOGICZNA

Jeśli wciąż szukacie czegoś innego oferujemy Wam turnus artystyczno-ekologiczny. Stałym punktem programu będą zajęcia plastyczne pozwalające na ekspresję twórczych pomysłów i kreatywności. Będziemy mieli okazję wziąć udział w warsztatach lepienia z gliny w trakcie wycieczki do zagrody agroturystycznej SZMER, gdzie kontakt ze zwierzętami i przyrodą dostarczy nam tematów do prac artystycznych. Swoją ekspresję będziemy również wyrażać w trakcie zajęć sportowych. Wiedzy o oszczędzaniu energii dostarczy nam wycieczka do pełnego interaktywnych zabaw Muzeum Energetyki Podkarpackiej.

ZOBACZ SZCZEGÓŁOWĄ OFERTĘ

SZCZEGÓŁY

INFRASTRUKTURA

Turnusy od 1-8 stacjonować będą w SP Nr 10 na ul. Dominikańskiej 4, gdzie do dyspozycji uczestników: świetlica z pełnym węzłem sanitarnym, stołówka, stół do tenisa stołowego, sala gimnastyczna, sala taneczna, wyposażenie świetlicy (tv, gry edukacyjne, planszowe, puzzle, artykuły plastyczne) a w niedalekiej odległości kompleks boisk „ORLIK”. Ostatni 9 turnus piłkarsko-taneczny wyjątkowo w SP Nr 8 na ul. Dąbrowskiego 66A – tuż przy “ORLIKU”.

WIĘCEJ INFORMACJI

Ramowy plan dnia

 • 7.30 – 8.00 Zbiórka na świetlicy
 • 8.00 – 8.30 Zabawy integracyjne
 • 8.30 – 9.00 II śniadanie
 • 9.00 – 13.00 Zajęcia programowe wg. tematu przewodniego
 • 13.00 – 14.00 Obiad
 • 14.00 -16.30 Gry i zabawy

Do godz. 16.30 Odbiór dzieci ze świetlicy

*KOLEJNOŚĆ ATRKACJI W PLANIE PÓŁKOLONII może ulec zmianom w przypadku złych warunków atmosferycznych

Warunki

CENA ZAWIERA:

 • Ubezpieczenie NNW,
 • wyżywienie (II śniadanie, obiad dwudaniowy, woda i owoce w ciągu dnia),
 • opiekę kadry pedagogicznej,
 • zajęcia tematyczne,
 • bilety wstępu, bilety mpk,
 • upominek dla każdego uczestnika,
 • podatek Vat

CENA NIE ZAWIERA:

 • pamiątkowej koszulki Maxisport (20 zł)

Ubezpiecznie

Wszyscy uczestnicy naszych półkolonii są objęci ubezpieczeniem NNW na kwotę 10 000 zł – od pierwszego do ostatniego dnia turnusu

Pytania i odpowiedzi

Co zabrać na półkolonie?

Obowiązkowe rzeczy do zabrania (spakowane najlepiej do podpisanego bagażu): czapka przeciwsłoneczna, krem z filtrem, woda lub inny napój (organizator zapewnia wodę tylko w świetlicy) w razie niepogody buty na zmianę, kurtka przeciwdeszczowa
dodatkowo w dniu wyjścia na basen: stój kąpielowy, ręcznik, klapki

Czego nie zabierać na półkolonie?

Nie polecamy zabierać ze sobą drogich zabawek i sprzętu elektronicznego, który może ulec zniszczeniu lub zginąć. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za takie zdarzenia.

Co jeśli z nagłych przyczyn uczestnik opuści jeden lub kilka dni?

Za opuszczone dni organizator nie zwraca kosztów. W zamian proponujemy wykorzystanie opłaconego dnia półkolonii na innym turnusie.

Jakim środkiem transportu przemieszczamy się na półkolonii?

Najczęściej przemieszczamy się pieszo lub korzystamy z komunikacji miejskiej (MPK). Podczas zaplanowanych wycieczek korzystamy z usługi firmy przewozowej (BUS)

Kto będzie opiekował się dziećmi ?

Nasi wychowawcy to osoby z odpowiednimi uprawnieniami, doświadczeniem, z którymi współpracujemy od kliku lat, które wiedzą jak zadbać o uśmiech dziecka.

Co jeśli dziecko ma alergie pokarmową, nie je mięsa, niektórych owoców itp.)?

W takich sytuacjach bardzo prosimy o wcześniejsze zgłoszenie pokarmów, których dziecko nie może jeść, tak abyśmy mogli dopasować jadłospis do preferencji uczestników. Oczywiście w ramach zdrowego rozsądku i naszych możliwości.

Czy dawać dziecku jakieś pieniądze ?

W ramach opłaty za półkolonie uczestnicy mają zagwarantowane posiłki i napoje oraz bilety wstępu czy mpk. Nie jest więc konieczne, aby dziecko miało przy sobie pieniądze, zwłaszcza duże kwoty. Jednakże z doświadczenia wiemy że w sytuacji wyjścia do kina lub na basen dzieci często chcą kupować dostępne w takich miejscach przekąski i napoje. Pozostawiamy Państwu ostateczną decyzję.

Co jeśli dziecko nie umie pływać ?

Przed wejściem do basenu opiekunowie sprawdzają umiejętności pływackie uczestników i dzielą je na grupy. Dzieci, które nie potrafią pływać wchodzą do wody z opiekunem i przebywają na małej głębokości. Oczywiście pozostałe dzieci również przebywają w wodzie pod nadzorem wychowawcy.

Czy dziecko może samo wracać do domu?

Oczywiście, jeśli rodzic/opiekun prawny napisze oświadczenie zezwalające na samodzielny powrót dziecka do domu i złoży go u organizatora.

Kto może odebrać dziecko po zajęciach?

W karcie uczestnika, którą należy uzupełnić przy zapisywaniu dziecka na półkolonie rodzic/opiekun prawny może wpisać dane osób upoważnionych do przyprowadzania i odbierania dziecka z półkolonii. Każdorazowo osoba ta składa podpis u wychowawcy potwierdzający odbiór dziecka.

Czy można otrzymać fakturę ?

Tak. Prośbę o fakturę najlepiej zgłosić u organizatora w pierwszym dniu półkolonii.

Czy półkolonia jest zgłoszona w Kuratorium?

Tak. Jak co roku nasze półkolonie zgłaszane są do Kuratorium Oświaty. Już wielokrotnie przeszliśmy bez zastrzeżeń kontrole kuratorium i sanepidu.

TURNUSY I REZERWACJA MIEJSC

 Temat przewodniTerminDostępne miejscaCenaRezerwacja
1Piłkarsko - taneczny25-29.06.2018brak miejsc390 zł
Turnus zakończony
2Artystyczno-ekologiczny02-06.07.2018brak miejsc390 zł
Turnus zakończony
3Przygodowo-krajoznawczy09-13.07.2018brak miejsc390 zł
Turnus zakończony
4Edukacyjno-kulinarny16-20.07.2018 brak miejsc420 zł
Turnus zakończony
5Piłkarsko - taneczny23-27.07.2018brak miejsc390 zł
Turnus zakończony
6Artystyczno-ekologiczny30.07-03.08.2018brak miejsc390 zł
Turnus zakończony
7Edukacyjno-kulinarny06-10.08.2018brak miejsc420 zł
Turnus zakończony
8Przygodowo-krajoznawczy13-17.08.2018 (4 dni)brak miejsc320 zł
Turnus zakończony
9Piłkarsko - taneczny20-24.08.2018brak miejsc390 zł
Turnus zakończony

RABATY

Przewidujemy następujące rabaty:

dla rodzeństwa

z Kartą Dużej Rodziny

za 2 i więcej turnusów

za zapisy do 15.05

DOKUMENTY DO POBRANIA

Pobierz dokumenty, z którymi należy się zapoznać przed półkolonią.

REGULAMIN PÓŁKOLONII

KARTA KWALIFIKACYJNA

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

NAPISZ DO NAS

LUB ZADZWOŃ

tel. 606 141 330
Marcin

Aby dokończyć rezerwację należy wpłacić zaliczkę

(do 3 dni po zgłoszeniu)

Nr konta Bank Millennium:

67 1160 2202 0000 0002 1410 4303

Maxisport Szkoła Aktywnego Wypoczynku ul. Stojałowskiego 8/54, 35-120 Rzeszów

Dokonanie zgłoszenia jest równoznaczne z akceptacją warunków uczestnictwa, zobowiązaniem się do ich przestrzegania oraz wyrażeniem zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych przez MAXISPORT SZKOŁA AKTYWNEGO WYPOCZYNKU, zgodnie z przepisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 (Dz. U. Nr 133 poz. 833).

000

ZAREZERWUJ