606 141 330 ms@maxisport.com.pl

Półkolonie letnie dla dzieci w Rzeszowie

Terminy

Terminy

proponujemy 9 pięciodniowych turnusów

(szczegółowe terminy w tabelce poniżej)

Cena półkolonii

Cena półkolonii

350 zł – Turnus 4 dniowy

450 zł – Turnus kulinarny

420 zł – Pozostałe turnusy

 

Wiek uczestników

Wiek uczestników

6 – 12 lat

  PÓŁKOLONIA MAKSYMALNIE SPORTOWA

To nowa propozycja w naszej wakacyjnej ofercie dla wszystkich spragnionych ruchu, sportowej rywalizacji i adrenaliny. Dla uczestników turnusu maksymalnie sportowego przygotowaliśmy codzienną dawkę zajęć sportowych m.in.: park trampolin, crossfit, park linowy czy basen. Nasi młodzi sportowcy będą mogli rywalizować ze sobą podczas zespołowych gier sportowych i zawodów, a wszystko to oczywiście w duchu fair play. Znakomita zabawa i maksymalne wrażenia gwarantowane:)

ZOBACZ SZCZEGÓŁOWĄ OFERTĘ

SZCZEGÓŁY

    PÓŁKOLONIA PIŁKARSKA

Największym atutem półkolonii piłkarskiej są oczywiście codzienne zajęcia z piłki nożnej z naszym trenerem. Nie są to jednak jedyne atrakcje tego turnusu. Czas na półkolonii będziemy spędzać podczas zabawy na wielkim placu zabaw, basenie czy podczas zajęć crossfitu dla dzieci. Zaplanowaliśmy również specjalne warsztaty żywieniowe dla młodych sportowców oraz wizytę w kinie i na basenie.

ZOBACZ SZCZEGÓŁOWĄ OFERTĘ

SZCZEGÓŁY

  PÓŁKOLONIA KULINARNA

Dla wszystkich miłośników programu Master Chef Junior, którzy chcieliby spróbować własnych sił pod okiem szefa kuchni przygotowaliśmy turnus kulinarny. Uczestnicy wezmą udział dwukrotnie w trakcie półkolonii w warsztatach kulinarnych, na których poznają tajniki przygotowania kilku potraw a także zdobędą wiedzę na temat zdrowego odżywiania. Dużo radości zapewni również samodzielne przygotowanie lizaka i czekoladowych słodkości. Wiadomo, że apetytu nie zaostrza lepiej nic jak codzienna porcja ruchu i zabawy na świeżym powietrzu oraz w sali zabaw Fantazja, którą również gwarantujemy.

ZOBACZ SZCZEGÓŁOWĄ OFERTĘ

SZCZEGÓŁY

PÓŁKOLONIA KREATYWNA

Kolejna propozycja na spędzenie ciekawych pięciu dni to turnus kreatywny. Stałym punktem programu będą zajęcia plastyczne pozwalające na ekspresję twórczych pomysłów i kreatywności np. malowanie rękami czy projektowanie koszulki. Będziemy mieli okazję wziąć udział w warsztatach lepienia z gliny w trakcie wycieczki do zagrody agroturystycznej SZMER, gdzie kontakt ze zwierzętami i przyrodą dostarczy nam tematów do prac artystycznych. Swoją ekspresję będziemy również wyrażać w trakcie gier i zabaw sportowych.

ZOBACZ SZCZEGÓŁOWĄ OFERTĘ

SZCZEGÓŁY

INFRASTRUKTURA

Turnusy od 1-9 stacjonować będą w SP Nr 10 na ul. Dominikańskiej 4, gdzie do dyspozycji uczestników: świetlica z pełnym węzłem sanitarnym, stołówka, stół do tenisa stołowego, sala gimnastyczna, sala taneczna, wyposażenie świetlicy (tv, gry edukacyjne, planszowe, puzzle, artykuły plastyczne) a w niedalekiej odległości kompleks boisk „ORLIK”.

WIĘCEJ INFORMACJI

Ramowy plan dnia

 • 7.30 – 8.00 Zbiórka na świetlicy
 • 8.00 – 8.30 Zabawy integracyjne
 • 8.30 – 9.00 II śniadanie
 • 9.00 – 13.00 Zajęcia programowe wg. tematu przewodniego
 • 13.00 – 14.00 Obiad
 • 14.00 -16.30 Gry i zabawy

Do godz. 16.30 Odbiór dzieci ze świetlicy

*KOLEJNOŚĆ ATRKACJI W PLANIE PÓŁKOLONII może ulec zmianom w przypadku złych warunków atmosferycznych

Warunki

CENA ZAWIERA:

 • Ubezpieczenie NNW,
 • wyżywienie (II śniadanie, obiad dwudaniowy, woda i owoce w ciągu dnia),
 • opiekę kadry pedagogicznej,
 • zajęcia tematyczne,
 • bilety wstępu, bilety mpk,
 • upominek dla każdego uczestnika,
 • podatek Vat

CENA NIE ZAWIERA:

 • pamiątkowej koszulki Maxisport (20 zł)

Ubezpiecznie

Wszyscy uczestnicy naszych półkolonii są objęci ubezpieczeniem NNW na kwotę 10 000 zł – od pierwszego do ostatniego dnia turnusu

Pytania i odpowiedzi

Gdzie stacjonujemy podczas półkolonii ?

Jak co roku naszą bazą będzie Szkoła Podstawowa nr 10 w Rzeszowie przy ul. Dominikańskiej 4. Do naszej dyspozycji: świetlica z pełnym węzłem sanitarnym, stołówka, stół do tenisa, sala gimnastyczna, sala lustrzana wyposażona w sprzęt nagłaśniający (taneczna), gry edukacyjne, planszowe, puzzle a w niedalekiej odległości kompleks boisk „Orlik”.

Co zabrać na półkolonie?

Obowiązkowe rzeczy do zabrania (spakowane najlepiej do podpisanego bagażu): czapka przeciwsłoneczna, krem z filtrem, woda lub inny napój (organizator zapewnia wodę tylko w świetlicy) w razie niepogody buty na zmianę, kurtka przeciwdeszczowa
dodatkowo w dniu wyjścia na basen: stój kąpielowy, ręcznik, klapki

Czego nie zabierać na półkolonie?

Nie polecamy zabierać ze sobą drogich zabawek i sprzętu elektronicznego, który może ulec zniszczeniu lub zginąć. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za takie zdarzenia.

Co jeśli z nagłych przyczyn uczestnik opuści jeden lub kilka dni?

Za opuszczone dni organizator nie zwraca kosztów. W zamian proponujemy wykorzystanie opłaconego dnia półkolonii na innym turnusie.

Jakim środkiem transportu przemieszczamy się na półkolonii?

Najczęściej przemieszczamy się pieszo lub korzystamy z komunikacji miejskiej (MPK). Podczas zaplanowanych wycieczek korzystamy z usługi firmy przewozowej (BUS)

Kto będzie opiekował się dziećmi ?

Nasi wychowawcy to osoby z odpowiednimi uprawnieniami, doświadczeniem, z którymi współpracujemy od kliku lat, które wiedzą jak zadbać o uśmiech dziecka.

Co jeśli dziecko ma alergie pokarmową, nie je mięsa, niektórych owoców itp.)?

W takich sytuacjach bardzo prosimy o wcześniejsze zgłoszenie pokarmów, których dziecko nie może jeść, tak abyśmy mogli dopasować jadłospis do preferencji uczestników. Oczywiście w ramach zdrowego rozsądku i naszych możliwości.

Czy dawać dziecku jakieś pieniądze ?

W ramach opłaty za półkolonie uczestnicy mają zagwarantowane posiłki i napoje oraz bilety wstępu czy mpk. Nie jest więc konieczne, aby dziecko miało przy sobie pieniądze, zwłaszcza duże kwoty. Jednakże z doświadczenia wiemy że w sytuacji wyjścia do kina lub na basen dzieci często chcą kupować dostępne w takich miejscach przekąski i napoje. Pozostawiamy Państwu ostateczną decyzję.

Co jeśli dziecko nie umie pływać ?

Przed wejściem do basenu opiekunowie sprawdzają umiejętności pływackie uczestników i dzielą je na grupy. Dzieci, które nie potrafią pływać wchodzą do wody z opiekunem i przebywają na małej głębokości. Oczywiście pozostałe dzieci również przebywają w wodzie pod nadzorem wychowawcy.

Czy dziecko może samo wracać do domu?

Oczywiście, jeśli rodzic/opiekun prawny napisze oświadczenie zezwalające na samodzielny powrót dziecka do domu i złoży go u organizatora.

Kto może odebrać dziecko po zajęciach?

W karcie uczestnika, którą należy uzupełnić przy zapisywaniu dziecka na półkolonie rodzic/opiekun prawny może wpisać dane osób upoważnionych do przyprowadzania i odbierania dziecka z półkolonii. Każdorazowo osoba ta składa podpis u wychowawcy potwierdzający odbiór dziecka.

Czy można otrzymać fakturę ?

Tak. Prośbę o fakturę najlepiej zgłosić u organizatora w pierwszym dniu półkolonii.

Czy półkolonia jest zgłoszona w Kuratorium?

Tak. Jak co roku nasze półkolonie zgłaszane są do Kuratorium Oświaty. Już wielokrotnie przeszliśmy bez zastrzeżeń kontrole kuratorium i sanepidu.

TURNUSY I REZERWACJA MIEJSC

 Temat przewodniTerminDostępne miejscaCenaRezerwacja
1Piłkarski24-28.06.2019zakończony420 zł

ZAREZERWUJ

2Kulinarny01-05.07.2019zakończony450 zł

ZAREZERWUJ

3Maksymalnie sportowy08-12.07.2019zakończony420 zł

ZAREZERWUJ

4Kreatywny15-19.07.2019zakończony 420 zł

ZAREZERWUJ

5Piłkarski22-26.07.2019zakończony420 zł

ZAREZERWUJ

6Kulinarny29.07-02.08.2019zakończony450 zł

ZAREZERWUJ

7Maksymalnie sportowy05-09.08.2019zakończony420 zł

ZAREZERWUJ

8Kreatywny12-16.08.2019 (4 dni)zakończony350 zł

ZAREZERWUJ

9Maksymalnie sportowy19-23.08.2019brak miejsc420 zł

ZAREZERWUJ

RABATY

Przewidujemy następujące rabaty:

dla rodzeństwa

z Kartą Dużej Rodziny

za 2 i więcej turnusów

za zapisy do 30.04

DOKUMENTY DO POBRANIA

Pobierz dokumenty, z którymi należy się zapoznać przed półkolonią.

REGULAMIN PÓŁKOLONII

KARTA KWALIFIKACYJNA

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

NAPISZ DO NAS

 

ZADZWOŃ

 

+48 606 141 330

ZAREZERWUJ

Po dokonaniu rezerwacji przez nasz formularz prześlemy mailem na wskazany adres niezbędne dokumenty oraz informacje dotyczące półkolonii.

Od momentu otrzymania od nas potwierdzenia rezerwacji oraz niezbędnych dokumentów, do trzech dni należy wpłacić zaliczkę w wysokości 100 zł. Brak wpłaty zaliczki w wymaganym terminie skutkować będzie wykreśleniem z listy.

Nr rachunku w Banku Millennium:

Maxisport Szkoła Aktywnego Wypoczynku
67 1160 2202 0000 0002 1410 4303