606 141 330 ms@maxisport.com.pl

Półkolonie letnie dla dzieci w Rzeszowie 2023

Terminy

Terminy

8 turnusów

 

Cena półkolonii

Cena półkolonii

690 zł

Wiek uczestników

Wiek uczestników

6 – 12 lat

PÓŁKOLONIA REKREACYJNO SPORTOWA

Ponownie jak w latach ubiegłych również i w tym sezonie, postanowiliśmy przygotować półkolonie letnie w Rzeszowie, tym razem o tematyce rekreacyjno – sportowej. Propozycja skierowana jest dla dzieci w wieku 6 – 12 lat, spragnionych pozytywnych emocji i aktywności sportowych z elementami rywalizacji. Gwarantujemy różnego rodzaju atrakcje zaplanowane podczas każdego turnusu, pod okiem doświadczonej kadry wychowawczo – opiekuńczej.

Dla uczestników przygotowaliśmy codzienną dawkę zajęć sportowych i nie tylko. Na poszczególnych turnusach znajdą się niektóre z atrakcji wymienionych poniżej:

PLAN ATRAKCJI GŁÓWNYCH

Na każdym turnusie przygotowaliśmy dla dzieci zajęcia plastyczne, kreatywne, gry i zabawy ruchowe na boiskach i w świetlicy, które będą realizowane niezależnie od głównych atrakcji wymienionych –> TUTAJ

PLAN ATRAKCJI GŁÓWNYCH NA PÓŁKOLONIACH

PÓŁKOLONIA REKREACYJNO - SPORTOWA W RZESZOWIE

Dzieci będą mogły rywalizować ze sobą podczas gier i zabaw sportowych, a wszystko to oczywiście w duchu fair play. Znakomita zabawa i maksymalne wrażenia gwarantowane. Zapewniamy opiekę wykwalifikowanej kadry w godzinach 07:30 – 16:30 od poniedziałku do piątku, codzienne aktywności sportowe, drugie śniadanie, ciepły dwudaniowy obiad, woda i owoce, ciekawe wyjścia oraz aktywne spędzanie czasu!

Wszystkie nasze półkolonie zgłaszamy do Kuratorium Oświaty, gwarantując tym samym dopełnienie wymogów dotyczących organizacji wypoczynku dzieci i młodzieży.

TURNUS 1

24-28.06.2024

Cena: 690 zł

TURNUS 2

01-05.07.2024

Cena: 690 zł

TURNUS 3

08-12.07.2024

Cena: 690 zł

TURNUS 4

15-19.07.2024

Cena: 690 zł

TURNUS 5

22-26.07.2024

Cena: 690 zł

TURNUS 6

29.07-02.08.2024

Cena: 690 zł

TURNUS 7

05-09.08.2024

Cena: 690 zł

TURNUS 8

12-16.08.2023

Cena: 552 zł

INFRASTRUKTURA

Nasze turnusy stacjonować będą w SP Nr 10 na ul. Dominikańskiej 4, gdzie do dyspozycji uczestników: świetlica z pełnym węzłem sanitarnym, stołówka, stół do tenisa stołowego, sala gimnastyczna, wyposażenie świetlicy (tv, gry edukacyjne, planszowe, x-box kinect, trickboard, puzzle, artykuły plastyczne) przy szkole boiska sportowe do piłki nożnej, koszykówki, siatkówki, tenisa.

WIĘCEJ INFORMACJI

Program

 • 7.30 – 8.00 Zbiórka na świetlicy
 • 8.00 – 8.30 Zabawy integracyjne
 • 8.30 – 9.00 II śniadanie
 • 9.00 – 13.00 Zajęcia programowe
 • 13.00 – 14.00 Obiad
 • 14.00 -16.30 Gry i zabawy

Do godz. 16.30 Odbiór dzieci ze świetlicy

*KOLEJNOŚĆ ATRAKCJI W PLANIE PÓŁKOLONII może ulec zmianom w przypadku złych warunków atmosferycznych

Warunki

CENA ZAWIERA:

 • Ubezpieczenie NNW 10 000 PLN,
 • wyżywienie (II śniadanie, ciepły obiad dwudaniowy, woda i owoce w ciągu dnia),
 • opiekę kadry pedagogicznej,
 • zajęcia tematyczne,
 • bilety wstępu, bilety mpk,
 • upominek dla każdego uczestnika,

Ubezpiecznie

Wszyscy uczestnicy naszych półkolonii są objęci ubezpieczeniem NNW na kwotę 10 000 zł – od pierwszego do ostatniego dnia turnusu

Pytania i odpowiedzi

Gdzie stacjonujemy podczas półkolonii ?

Jak co roku naszą bazą będzie Szkoła Podstawowa nr 10 w Rzeszowie przy ul. Dominikańskiej 4. Do naszej dyspozycji: świetlica z pełnym węzłem sanitarnym, stołówka, stół do tenisa, piłkarzyki, sala gimnastyczna, gry edukacyjne, planszowe, przy szkole boiska sportowe.

Co zabrać na półkolonie?

Obowiązkowe rzeczy do zabrania (spakowane najlepiej do podpisanego woreczka): czapka przeciwsłoneczna, krem z filtrem, woda lub inny napój (organizator zapewnia wodę tylko w świetlicy) w razie niepogody buty na zmianę, kurtka przeciwdeszczowa. Dodatkowo w dniu wyjścia na basen: stój kąpielowy, ręcznik, klapki.

Czego nie zabierać na półkolonie?

Nie polecamy zabierać ze sobą drogich zabawek i sprzętu elektronicznego, który może ulec zniszczeniu lub zginąć. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za takie zdarzenia.

Co jeśli z nagłych przyczyn uczestnik opuści jeden lub kilka dni?

Za opuszczone dni organizator nie zwraca kosztów. W zamian proponujemy wykorzystanie opłaconego dnia półkolonii na innym turnusie – w miarę dostępnych miejsc.

Jakim środkiem transportu przemieszczamy się na półkolonii?

Najczęściej przemieszczamy się pieszo lub korzystamy z komunikacji miejskiej (MPK).

Kto będzie opiekował się dziećmi ?

Nasi wychowawcy to osoby z odpowiednimi uprawnieniami, doświadczeniem, z którymi współpracujemy od kliku lat, które wiedzą jak zadbać o uśmiech dziecka.

Co jeśli dziecko ma alergie pokarmową, nie je mięsa, niektórych owoców itp.)?

W takich sytuacjach bardzo prosimy o wcześniejsze zgłoszenie pokarmów, których dziecko nie może jeść, tak abyśmy mogli dopasować jadłospis do preferencji uczestników. Oczywiście w ramach zdrowego rozsądku i naszych możliwości.

Czy dawać dziecku jakieś pieniądze ?

W ramach opłaty za półkolonie uczestnicy mają zagwarantowane posiłki i napoje oraz bilety wstępu czy mpk. Nie jest więc konieczne, aby dziecko miało przy sobie pieniądze, zwłaszcza duże kwoty. Jednakże z doświadczenia wiemy że w sytuacji wyjścia do kina lub na basen dzieci często chcą kupować dostępne w takich miejscach przekąski i napoje. Pozostawiamy Państwu ostateczną decyzję.

Co jeśli dziecko nie umie pływać ?

Przed wejściem do basenu opiekunowie sprawdzają umiejętności pływackie uczestników i dzielą je na grupy. Dzieci, które nie potrafią pływać wchodzą do brodzika i przebywają na małej głębokości pod okiem opiekuna. Oczywiście pozostałe dzieci również przebywają w wodzie pod nadzorem wychowawcy.

Czy dziecko może samo wracać do domu?

Oczywiście, jeśli rodzic/opiekun prawny napisze oświadczenie zezwalające na samodzielny powrót dziecka do domu i złoży go u organizatora.

Kto może odebrać dziecko po zajęciach?

W karcie uczestnika, którą należy uzupełnić przy zapisywaniu dziecka na półkolonie rodzic/opiekun prawny może wpisać dane osób upoważnionych do przyprowadzania i odbierania dziecka z półkolonii. Każdorazowo osoba ta składa podpis u wychowawcy potwierdzający odbiór dziecka.

Czy można otrzymać fakturę ?

Tak. Prośbę o fakturę najlepiej zgłosić u organizatora w pierwszym dniu półkolonii.

Czy półkolonia jest zgłoszona w Kuratorium?

Tak. Jak co roku nasze półkolonie zgłaszane są do Kuratorium Oświaty. Już wielokrotnie przeszliśmy bez zastrzeżeń kontrole kuratorium i sanepidu.

RABATY

Przewidujemy następujące rabaty (można wybrać tylko jeden rabat, rabaty nie łączą się)

dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny

dla rodzeństwa na tym samym turnusie

za pobyt na dwóch lub kilku turnusach

za wpłaty całej kwoty do końca kwietnia

DOKUMENTY DO POBRANIA

Pobierz dokumenty, z którymi należy się zapoznać przed półkolonią.

REGULAMIN PÓŁKOLONII

WARUNKI UCZESTNICTWA

KARTA KWALIFIKACYJNA

WARUNKI UBEZPIECZENIA

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

NAPISZ DO NAS

 

  ZADZWOŃ

   

  +48 606 141 330

  Tak bawiliśmy się na poprzednich turnusach…

  Po dokonaniu rezerwacji przez nasz formularz prześlemy mailem na wskazany adres niezbędne dokumenty oraz informacje dotyczące półkolonii.

  Od momentu otrzymania od nas potwierdzenia rezerwacji oraz niezbędnych dokumentów, prosimy o wpłatę zaliczki 200 zł do 7 dni. Brak wpłaty zaliczki w wymaganym terminie będzie jednoznaczny z rezygnacją i usunięciem z listy.

  Nr rachunku bankowego:

  Maxisport Szkoła Aktywnego Wypoczynku
  PL 85 1050 1562 1000 0097 3631 9410