606 141 330 ms@maxisport.com.pl

Półkolonie letnie dla dzieci w Rzeszowie 2022

Terminy

Terminy

8 turnusów

 

Cena półkolonii

Cena półkolonii

 

600 zł

Wiek uczestników

Wiek uczestników

6 – 12 lat

 

  PÓŁKOLONIA MAKSYMALNIE SPORTOWA

Ta propozycja w naszej wakacyjnej ofercie skierowana jest zdecydowanie dla wszystkich spragnionych emocji, sportowej rywalizacji i lubiących być w ruchu. Dla uczestników turnusu maksymalnie sportowego przygotowaliśmy codzienną dawkę zajęć sportowych m.in.: zajęcia z piłki nożnej (Orlik), wyjście na ściankę wspinaczkową Fly Wall, trening rugby, wyjście na basen lub kręgle, trening judo. Na każdym turnusie planujemy również wizytę w kinie. Nasi młodzi sportowcy będą mogli rywalizować ze sobą podczas zespołowych gier sportowych i zawodów, a wszystko to oczywiście w duchu fair play. Znakomita zabawa i maksymalne wrażenia gwarantowane:) Zapewniamy opiekę wykwalifikowanej kadry w godzinach 07:30 – 16:30 od poniedziałku do piątku, codzienne aktywności sportowe, drugie śniadanie, ciepły dwudaniowy obiad, ciekawe wyjścia oraz aktywne spędzanie czasu! Wszystkie nasze półkolonie zgłaszamy do Kuratorium Oświaty, gwarantując tym samym dopełnienie wymogów dotyczących organizacji wypoczynku dzieci i młodzieży. Zapewniamy również spełnienie zaleceń sanitarnych w związku z Covid-19

Tak bawiliśmy się na poprzednich turnusach…

PÓŁKOLONIA MAKSYMALNIE SPORTOWA – TERMINY

TURNUS 1

27.06-01.07.2022

cena: 600 PLN

wiek uczestników:

6 – 12 lat

TURNUS 4

18-22.07.2022

cena: 600 PLN

wiek uczestników:

6 – 12 lat

TURNUS 7

08-12.08.2022

cena: 600 PLN

wiek uczestników:

6 – 12 lat

PÓŁKOLONIA TENISOWA

 

Półkolonia tenisowa w Rzeszowie, według programu “Tenis 10” to pięć dni treningów, zabawy i pozytywnej rywalizacji sportowej dla dzieci. „Tenis 10” to: miękkie i wolniejsze piłki, mniejsze i lżejsze rakiety, niższe siatki, pomniejszone korty. Przede wszystkim to atrakcyjna forma zabawy dla najmłodszych. Półkolonia skierowana jest do dzieci w wieku 6-10 lat, które poprzez zabawę chciałyby spróbować przygody z tenisem.  Podobnie jak na turnusie piłkarskim zajęcia z elementami tenisa będą się odbywać na  “Orliku” a w razie niesprzyjającej pogody na sali gimnastycznej. Codziennie czekają nas też inne atrakcje tj. wyjście do kina, na ściankę wspinaczkową – Fly Wall, na basen. Oprócz zabawy, treningów i innych atrakcji czas wypełniać nam będzie spora dawka gier i zabaw ruchowych, tenis stołowy, piłkarzyki, trickboard, zabawy na świeżym powietrzu. Zgodnie z ideą Maxisport będziemy maksymalnie aktywnie spędzać czas. Zapewniamy opiekę wykwalifikowanej kadry w godzinach 07:30 – 16:30 od poniedziałku do piątku, codzienne treningi z tenisa, drugie śniadanie, ciepły dwudaniowy obiad, ciekawe wyjścia oraz aktywne spędzanie czasu! Wszystkie nasze półkolonie zgłaszamy do Kuratorium Oświaty, gwarantując tym samym dopełnienie wymogów dotyczących organizacji wypoczynku dzieci i młodzieży. Zapewniamy również spełnienie zaleceń sanitarnych w związku z Covid-19

 

Zobacz więcej informacji na temat programu “TENIS 10″…

PÓŁKOLONIA TENISOWA – TERMINY

TURNUS 3

11-15.07.2022

cena: 600 PLN

wiek uczestników:

6 – 12 lat

    PÓŁKOLONIA PIŁKARSKA

Półkolonia piłkarska w Rzeszowie to pięć dni treningów, zabawy i pozytywnej rywalizacji sportowej dla dzieci niezależnie od tego czy i gdzie trenują piłkę nożną. Zajęcia piłkarskie będą się odbywać na boiskach “Orlik” a w razie niesprzyjającej pogody na sali gimnastycznej. Codziennie czekają nas też inne atrakcje tj. wyjście do kina, do parku trampolin, na basen lub kręgle. Oprócz treningów i większych atrakcji czas wypełniać nam będzie spora dawka gier i zabaw ruchowych, tenis stołowy, piłkarzyki, trickboard, zabawy na świeżym powietrzu. Zgodnie z ideą Maxisport będziemy maksymalnie aktywnie spędzać czas. Zapewniamy opiekę wykwalifikowanej kadry w godzinach 07:30 – 16:30 od poniedziałku do piątku, codzienne treningi piłkarskie, drugie śniadanie, ciepły dwudaniowy obiad, ciekawe wyjścia oraz aktywne spędzanie czasu! Dla każdego uczestnika turnusu piłkarskiego mamy koszulkę z numerem i wybranym napisem. Wszystkie nasze półkolonie zgłaszamy do Kuratorium Oświaty, gwarantując tym samym dopełnienie wymogów dotyczących organizacji wypoczynku dzieci i młodzieży. Zapewniamy również spełnienie zaleceń sanitarnych w związku z Covid-19

Tak bawiliśmy się na poprzednich turnusach…

TURNUS 2

04-08.07.2022

cena: 600 PLN

wiek uczestników:

6 – 12 lat

TURNUS 6

01-05.08.2022

cena: 600 PLN

wiek uczestników:

6 – 12 lat

PÓŁKOLONIA KREATYWNA

Ciesząca się dużym zainteresowaniem  półkolonia kreatywna to wspaniała propozycja dla wszystkich młodych twórców na spędzenie ciekawych pięciu dni. Stałym punktem programu będą zajęcia plastyczne/kreatywne pozwalające na ekspresję twórczych pomysłów z wykorzystaniem ciekawych technik oraz rozwijanie wyobraźni. Będziemy mieli okazję wziąć udział w warsztatach lepienia z gliny w trakcie wycieczki do zagrody garncarskiej (Medynia Głogowska) oraz w warsztatach w Muzeum Etnograficznym w Rzeszowie. Swoją ekspresję będziemy również wyrażać w trakcie gier i zabaw ruchowych a także podczas wyjścia na basen lub kręgle czy wycieczki na Lisią Górę (gry terenowe). Zapewniamy opiekę wykwalifikowanej kadry w godzinach 07:30 – 16:30 od poniedziałku do piątku, codzienne gry i zabawy ruchowe, drugie śniadanie, ciepły dwudaniowy obiad, ciekawe wyjścia oraz aktywne spędzanie czasu! Wszystkie nasze półkolonie zgłaszamy do Kuratorium Oświaty, gwarantując tym samym dopełnienie wymogów dotyczących organizacji wypoczynku dzieci i młodzieży. Zapewniamy również spełnienie zaleceń sanitarnych w związku z Covid-19

Tak bawiliśmy się na poprzednich turnusach…

TURNUS 5

25-29.07.2022

cena: 600 PLN

wiek uczestników:

6 – 12 lat

TURNUS 8

16-19.08.2022

cena: 480 PLN

wiek uczestników:

6 – 12 lat

INFRASTRUKTURA

Nasze turnusy stacjonować będą w SP Nr 10 na ul. Dominikańskiej 4, gdzie do dyspozycji uczestników: świetlica z pełnym węzłem sanitarnym, stołówka, stół do tenisa stołowego, sala gimnastyczna, wyposażenie świetlicy (tv, gry edukacyjne,  planszowe, x-box kinect, trickboard, puzzle, artykuły plastyczne) a w niedalekiej odległości kompleks boisk „ORLIK”.

WIĘCEJ INFORMACJI

Program

 • 7.30 – 8.00 Zbiórka na świetlicy
 • 8.00 – 8.30 Zabawy integracyjne
 • 8.30 – 9.00 II śniadanie
 • 9.00 – 13.00 Zajęcia programowe wg. tematu przewodniego
 • 13.00 – 14.00 Obiad
 • 14.00 -16.30 Gry i zabawy

Do godz. 16.30 Odbiór dzieci ze świetlicy

*KOLEJNOŚĆ ATRAKACJI W PLANIE PÓŁKOLONII może ulec zmianom w przypadku złych warunków atmosferycznych

Warunki

CENA ZAWIERA:

 • Ubezpieczenie NNW 10 000 PLN,
 • wyżywienie (II śniadanie, ciepły obiad dwudaniowy, woda i owoce w ciągu dnia),
 • opiekę kadry pedagogicznej,
 • zajęcia tematyczne,
 • bilety wstępu, bilety mpk,
 • upominek dla każdego uczestnika,
 • koszulkę piłkarską – na turnusie piłkarskim

Ubezpiecznie

Wszyscy uczestnicy naszych półkolonii są objęci ubezpieczeniem NNW na kwotę 10 000 zł – od pierwszego do ostatniego dnia turnusu

Pytania i odpowiedzi

Gdzie stacjonujemy podczas półkolonii ?

Jak co roku naszą bazą będzie Szkoła Podstawowa nr 10 w Rzeszowie przy ul. Dominikańskiej 4. Do naszej dyspozycji: świetlica z pełnym węzłem sanitarnym, stołówka, stół do tenisa, sala gimnastyczna, sala lustrzana wyposażona w sprzęt nagłaśniający (taneczna), gry edukacyjne, planszowe, puzzle a w niedalekiej odległości kompleks boisk „Orlik”.

Co zabrać na półkolonie?

Obowiązkowe rzeczy do zabrania (spakowane najlepiej do podpisanego bagażu): czapka przeciwsłoneczna, krem z filtrem, woda lub inny napój (organizator zapewnia wodę tylko w świetlicy) w razie niepogody buty na zmianę, kurtka przeciwdeszczowa
dodatkowo w dniu wyjścia na basen: stój kąpielowy, ręcznik, klapki

Czego nie zabierać na półkolonie?

Nie polecamy zabierać ze sobą drogich zabawek i sprzętu elektronicznego, który może ulec zniszczeniu lub zginąć. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za takie zdarzenia.

Co jeśli z nagłych przyczyn uczestnik opuści jeden lub kilka dni?

Za opuszczone dni organizator nie zwraca kosztów. W zamian proponujemy wykorzystanie opłaconego dnia półkolonii na innym turnusie.

Jakim środkiem transportu przemieszczamy się na półkolonii?

Najczęściej przemieszczamy się pieszo lub korzystamy z komunikacji miejskiej (MPK). Podczas zaplanowanych wycieczek korzystamy z usługi firmy przewozowej (BUS)

Kto będzie opiekował się dziećmi ?

Nasi wychowawcy to osoby z odpowiednimi uprawnieniami, doświadczeniem, z którymi współpracujemy od kliku lat, które wiedzą jak zadbać o uśmiech dziecka.

Co jeśli dziecko ma alergie pokarmową, nie je mięsa, niektórych owoców itp.)?

W takich sytuacjach bardzo prosimy o wcześniejsze zgłoszenie pokarmów, których dziecko nie może jeść, tak abyśmy mogli dopasować jadłospis do preferencji uczestników. Oczywiście w ramach zdrowego rozsądku i naszych możliwości.

Czy dawać dziecku jakieś pieniądze ?

W ramach opłaty za półkolonie uczestnicy mają zagwarantowane posiłki i napoje oraz bilety wstępu czy mpk. Nie jest więc konieczne, aby dziecko miało przy sobie pieniądze, zwłaszcza duże kwoty. Jednakże z doświadczenia wiemy że w sytuacji wyjścia do kina lub na basen dzieci często chcą kupować dostępne w takich miejscach przekąski i napoje. Pozostawiamy Państwu ostateczną decyzję.

Co jeśli dziecko nie umie pływać ?

Przed wejściem do basenu opiekunowie sprawdzają umiejętności pływackie uczestników i dzielą je na grupy. Dzieci, które nie potrafią pływać wchodzą do wody z opiekunem i przebywają na małej głębokości. Oczywiście pozostałe dzieci również przebywają w wodzie pod nadzorem wychowawcy.

Czy dziecko może samo wracać do domu?

Oczywiście, jeśli rodzic/opiekun prawny napisze oświadczenie zezwalające na samodzielny powrót dziecka do domu i złoży go u organizatora.

Kto może odebrać dziecko po zajęciach?

W karcie uczestnika, którą należy uzupełnić przy zapisywaniu dziecka na półkolonie rodzic/opiekun prawny może wpisać dane osób upoważnionych do przyprowadzania i odbierania dziecka z półkolonii. Każdorazowo osoba ta składa podpis u wychowawcy potwierdzający odbiór dziecka.

Czy można otrzymać fakturę ?

Tak. Prośbę o fakturę najlepiej zgłosić u organizatora w pierwszym dniu półkolonii.

Czy półkolonia jest zgłoszona w Kuratorium?

Tak. Jak co roku nasze półkolonie zgłaszane są do Kuratorium Oświaty. Już wielokrotnie przeszliśmy bez zastrzeżeń kontrole kuratorium i sanepidu.

RABATY

Przewidujemy następujące rabaty (można wybrać tylko jeden rabat, rabaty nie łączą się)

dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny

dla rodzeństwa na tym samym turnusie

za pobyt na dwóch lub kilku turnusach

DOKUMENTY DO POBRANIA

Pobierz dokumenty, z którymi należy się zapoznać przed półkolonią.

REGULAMIN PÓŁKOLONII

KARTA KWALIFIKACYJNA

WARUNKI UCZESTNICTWA

Sprawdź jak zrealizować BON

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

NAPISZ DO NAS

 

  ZADZWOŃ

   

  +48 606 141 330

  Prosimy o tel. w godz. 15:00 – 20:00

  Po dokonaniu rezerwacji przez nasz formularz prześlemy mailem na wskazany adres niezbędne dokumenty oraz informacje dotyczące półkolonii.

  Od momentu otrzymania od nas potwierdzenia rezerwacji oraz niezbędnych dokumentów, prosimy o wpłatę zaliczki 200 zł do 7 dni. Brak wpłaty zaliczki w wymaganym terminie będzie jednoznaczny z rezygnacją i usunięciem z listy.

  Nr rachunku bankowego:

  Maxisport Szkoła Aktywnego Wypoczynku
  PL 85 1050 1562 1000 0097 3631 9410