606 141 330 ms@maxisport.com.pl

Obóz rekreacyjno-rowerowy Jezioro Czorsztyńskie 2024

Termin

Termin

6.07-13.07.2024

Cena obozu

Cena obozu

2150 zł

Wiek uczestników

Wiek uczestników

10 lat – 17 lat

INFORMACJE O OBOZIE

Polska | Maniowy n.Jeziorem Czorsztyńskim | 8 dni | dużo atrakcji

Organizowany przez nas obóz odbędzie się nad Jeziorem Czorsztyńskim, gdzie występują bardzo dogodne warunki do uprawiania różnych dyscyplin sportowych

Dla uczestników przygotowaliśmy wiele atrakcji sportowo-turystycznych.

Powstałe w ostatni czasie ścieżki rowerowe umożliwiają zwiedzanie Pienin na dwóch kółkach dlatego zabieramy ze sobą rowery aby cieszyć się z każdej trasy, którą będziemy przemierzać.

Linię brzegową jeziora zajmują liczne przystanie, w których można wypożyczać rowery wodne, kajaki, łodzie wiosłowe i jachty a także modne w ostatnim czasie deski SUP . Można odbyć rejs po jeziorze statkiem wycieczkowym, przemieszczać się gondolami wodnymi oraz zwiedzić regionalne zabytki, w tym muzeum krajoznawcze na zamku Niedzica.

Jezioro otaczają malownicze tereny Pienin, a wypoczywając można podziwiać panoramę Tatr.

DOJAZD WŁASNY

Istnieje możliwość dojazdu własnego na miejsce (Maniowy). Koszt obozu zostanie wtedy pomniejszony o 50 zł/osoba. Uczestnika należy odebrać z obozu w ostatni dzień po śniadaniu.

WIĘCEJ INFORMACJI

Program obozu

 • wycieczki rowerowe min. dookoła jeziora Czorsztyńskiego, Szczawnica – rowery zabieramy ze sobą
 • pływanie na rowerkach wodnych, deskach SUP
 • 1 dzień pływanie na żaglach
 • spływ pontonami RAFTING
 • rejs po jeziorze
 • paintball
 • termy Chochołów
 • park linowy
 • wycieczka w góry, zwiedzanie Zamku w Niedzicy i Czorsztynie,
 • gry sportowe i terenowe
 • plażowanie i kąpiele w jeziorze, grill, dyskoteki, konkursy,

Warunki

CENA ZAWIERA:

 • Transport: autokar/bus (wyjazd i powrót do Rzeszowa),
 • Transport rowerów
 • Zakwaterowanie: 7 noclegów w Zajeździe Czorsztyńskim
 • Wyżywienie: śniadanie, obiad, kolacja
 • ​Opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogiczno-instruktorskiej, ratownika wodnego
 • Realizację pełnego programu sportowego
 • ​Ubezpieczenie: NNW – 10 000 zł
 • Podatek VAT

CENA NIE ZAWIERA:

 • Biletów wstępu i opłat za korzystanie z dodatkowych, nieprzewidzianych w programie obozu atrakcji, oraz wydatków na lody, słodycze, napoje 🙂

Ubezpiecznie

Ubezpieczenie podstawowe

W trakcie obozu uczestnicy objęci są ubezpieczeniem od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków (NNW) – do 10 000 PLN

Ubezpieczenie dodatkowe

Dodatkowa możliwość ubezpieczenia (możliwa we własnym zakresie u każdego agenta ubezpieczeniowego):

 • koszty rezygnacji (KR) 2,5 % wartości imprezy
 • (KR+CP) 5,0 % wartości imprezy

“Umowa ubezpieczenia kosztów rezygnacji z imprezy turystycznej lub jej przerwania oraz kosztów rezygnacji z biletu może być za­warta w terminie najpóźniej 5 dni od daty zawarcia umowy uczest­nictwa w imprezie turystycznej lub wpłaty całości lub części zalicz­ki, o ile ma to miejsce później niż zawarcie umowy uczestnictwa albo daty zakupu biletu. W przypadku gdy do rozpoczęcia imprezy turystycznej lub wylotu jest mniej niż 30 dni umowę ubezpiecze­nia można zawrzeć jedynie w dniu zawarcia umowy uczestnictwa w imprezie turystycznej lub kupna biletu.”

 

 

Pytania i odpowiedzi

Jakie rzeczy należy zabrać ze sobą?

Obowiązkowo każdy uczestnik MUSI posiadać KASK ROWEROWY ! Jeżeli rower posiada nietypowe śruby/nakrętki również specjalistyczny kluczyk. Rękawiczki rowerowe, okulary przeciwsłoneczne, krem z filtrem, legitymacja szkolna. Wygodne ubranie do jazdy na rowerze, buty typu adidasy, klapki, ręcznik. Na wpadek załamania pogody przyda się też kurtka przeciwdeszczowa lub ponczo, bluza z długim rękawem (dres).

Czy dam sobie radę?

Nasz wyjazd to propozycja dla dzieci i młodzieży w wieku 10-16 lat, lubiących aktywny wypoczynek i szukających nowych wrażeń. W ramach obozu i pobytu nad Jeziorem Czorsztyńskim będziemy zapewniać codziennie dużo atrakcji i ruchu – jakże potrzebnego naszym najmłodszym, po tak długim okresie pandemii.

Czym dojeżdżamy na miejsce?

Z Rzeszowa wyruszamy na miejsce obozu autokarem lub busem (w zależności od ilości uczestników). Uczestnicy jadą w wraz z opiekunami. Rowery podróżują na specjalnej przyczepie. Istnieje możliwość dojazdu własnego do miejscowości Maniowy (koszt obozu zostaje wtedy pomniejszony o 50 zł)

Jakimi drogami będziemy jeździć na rowerach?

Dominować będą drogi asfaltowe, ścieżki rowerowe, czasami utwardzona ziemista nawierzchnia, niewielkie odcinki drogami szutrowymi, polnymi.

Jak przygotować rower?

Zalecamy aby rower przed wyjazdem przeszedł serwis w autoryzowanym punkcie. Może to zaoszczędzić trochę czasu i nerwów na ewentualnych naprawach podczas jazdy.

Gdzie będziemy spać?

Podczas obozu zaplanowaliśmy noclegi w Zajeździe Czorsztyńskim w miejscowości Maniowy w pokojach 2,3,4 osobowych w podziale na chłopców/dziewczęta.

Jak będziemy się żywić?

Zapewniamy smaczne śniadania, obiady i kolacje w restauracji na terenie ośrodka.

Jakie mamy ubezpieczenie podczas obozu?

Każdy uczestnik obozu jest objęty ubezpieczeniem w AXA TUiA S.A. Szczegółowe informacje w zakładce powyżej – UBEZPIECZENIE.

Dokumenty/pieniądze?

Każdy uczestnik musi posiadać ważną legitymację szkolną. Pieniądze według uznania (lody, słodycze, napoje) – sugerujemy 150-200 zł

Zasady, regulaminy, przepisy podczas obozu?

Wszyscy uczestnicy przed wyjazdem zostają zaznajomieni z regulaminem obozu na który się zgadzają i zobowiązują się do jego przestrzegania. Wszystkich uczestników obowiązują również przepisy ruchu drogowego podczas poruszania się na rowerach i pieszo oraz inne wewnętrzne regulaminy. Podczas obozu współpracujemy w grupach, rozwiązujemy bieżące sprawy, uczymy się przydatnych umiejętności.

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

NAPISZ DO NAS

 

  ZADZWOŃ

  w godzinach: 15:00 – 20:00

   

  +48 600 710 397

  Po dokonaniu rezerwacji, otrzymają Państwo sms oraz maila na wskazany adres wraz z niezbędnymi dokumentami oraz informacjami dotyczącymi obozu.

  Od chwili potwierdzenia przez nas rezerwacji należy do 7 dni wpłacić zaliczkę w wysokości 300 zł. Brak wpłaty zaliczki w wymaganym terminie skutkować będzie wykreśleniem z listy.

  Nr rachunku bankowego:

  Maxisport Obozy Sportowe
  PL 51 1050 1562 1000 0097 5155 9692

  OBÓZ ROWEROWO-REKREACYJNY – JEZIORO CZORSZTYŃSKIE

  cena: 2150 PLN

  termin: 06.07-13.07.2024

  wiek uczestników: 10 – 17 lat