606 141 330 ms@maxisport.com.pl

Licencja “D” dla Maxisport Rzeszów

Licencja “D” dla Maxisport Rzeszów
26 stycznia 2021 Marcin
In Bez kategorii

„Maxisport Rzeszów” zdobywamy kolejną licencję Polskiego Związku Narciarskiego

Chociaż aktualny sezon narciarski nie jest dla nas łatwy, my działamy ambitnie i racjonalnie. Cały czas myślimy o przyszłości i o tym jak miło będzie się spotkać na stoku już niebawem. Jak wiecie na początku tego sezonu nasza szkoła narciarska z Rzeszowa, czyli Maxisport uzyskała Licencję Polskiego Związku Narciarskiego w zakresie nauczania narciarstwa podstawowego. Tym samym, możecie być pewni, że nauczanie narciarstwa dzieci pod okiem naszych instruktorów, odbywa się na najwyższym poziomie a przede wszystkim zgodnie z wytycznymi i programem szkolenia opracowanym i rekomendowanym przez PZN.

Licencja „D” SITN PZN

Nasi instruktorzy w ostatnim czasie nie próżnowali. Doskonaląc się na kursach i szkoleniach, zdobywaliśmy kolejne umiejętności i wiedzę oraz podnosiliśmy swoje kwalifikacje, aby później w odpowiedni sposób, przekazać ją Wam.

Podczas jednego z takich szkoleń, które odbyło się w grudniu na terenie stacji Czorsztyn Ski w Kluszkowcach, nasi instruktorzy doskonalili się w zakresie nauczania dzieci – czyli najbardziej wymagających adeptów narciarstwa. Dzięki zajęciom i wiedzy, jaka została nam przekazana, uzyskaliśmy kolejną licencję – tym razem „D”, która uprawnia nas, jako Licencjonowaną Szkołę Narciarską do prowadzenia zajęć i szkolenia dzieci w wieku 4-12 lat, według Programu Nauczania Narciarstwa Dzieci SITN PZN.

„SITNUSIOWY” Schemat Szkolenia obejmuje następujące poziomy:

Ten autorski Program Nauczania Narciarstwa Dzieci został opracowany przez Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN. Wprowadza standardy nauczania oraz podnoszenia umiejętności jazdy na nartach przez dzieci i młodzież. Składa się z 8 poziomów/etapów następujących po sobie zgodnie z zasadą narastającej trudności – od pierwszych kroków na nartach do jazdy sportowej. Każdy z poziomów składa się z jednej głównej umiejętności, do opanowania której dążymy oraz innych, które naturalnie ją uzupełniają.

  • Biały
  • Zielony
  • Niebieski
  • Czerwony
  • Czarny

oraz

  • Brązowy
  • Srebrny
  • Złoty

Dla dzieci biorących udział w szkoleniu mamy SITNUSIOWY INDEKS dokumentujący poszczególne poziomy oraz odznaki główne i pocieszenia odpowiadające osiągniętemu poziomowi nauczania.

 

Już teraz zapraszamy najmłodszych na nasze obozy, półkolonie, szkolenia i zajęcia z instruktorami.

Gwarantujemy rzetelność, najwyższy poziom zajęć oraz bezpieczne wyjazdy na narty dla dzieci i dorosłych.

Śledźcie nasze profile na social media, Facebook i Instagram. Nie przegapcie fajnych propozycji dla Was i Waszych dzieci.

Do zobaczenia na stoku 🙂

 

Maxisport Team