606 141 330 ms@maxisport.com.pl

Kończymy sezon letni 2020

Kończymy sezon letni 2020
31 sierpnia 2020 Marcin
In Bez kategorii
Maxisport Rzeszów obóz żeglarski

Lato 2020 za nami

Nie był to sezon łatwy ale daliśmy radę. Zgodnie z założeniami zrealizowaliśmy większość naszych planów. Podczas tegorocznych wakacji odbyły się półkolonie w Rzeszowie a także obozy żeglarskie nad Soliną i obóz tenisowy w Muszynie. Pomimo trudności i ograniczeń związanych z COVID-19 udało się bezpiecznie doprowadzić do końca wyrzyskie formy wypoczynku, które zorganizowaliśmy.

Półkolonie w Rzeszowie

Jak co roku, nasze półkolonie cieszyły się dużym zainteresowaniem. Wszystkie zaplanowane turnusy odbyły się zgodnie z planem. Podczas każdego turnusu na dzieciaki czekała moc atrakcji, które były realizowane pod czujnym okiem naszej doświadczonej kadry. Nie obyło się jak zawsze bez kontroli sanepidu, którą również jak w poprzednich latach przeszliśmy bez zarzutów:)

Maxisport Rzeszów półkolonie letnie

Obozy żeglarskie

Tym razem nad Soliną gościliśmy aż na trzech turnusach. Z sezonu na sezon przybywa nam młodych adeptów żeglarstwa – co bardzo nas cieszy. Oprócz samego pływania na łodziach, na uczestników obozów czekały dodatkowe, atrakcyjne zajęcia, dzięki którym na nudę nie było czasu.

Maxisport Rzeszów obóz żeglarski

Obóz tenisowy

To kolejna nasza wizyta w Muszynie i kolejny obóz, podczas którego szkoliliśmy i doskonaliliśmy technikę gry w tenisa. Jak zwykle nie brakowało atrakcyjnych zajęć dodatkowych oraz turnieju podsumowującego włożony trud i wysiłek podczas zajęć na kortach.

Maxisport Rzeszów obóz tenisowy

 

Bardzo dziękujemy wszystkim za cały sezon letni, za to że z nami byliście i że bezpiecznie dotrwaliśmy do końca wakacji. Przestrzegając nałożonych wytycznych, wprowadzając trochę dodatkowych elementów ochrony, czasem modyfikując delikatnie plany udało się zrealizować wszystkie zaplanowane turnusy. Dziękujemy i do zobaczenia z rok…

 

Maxisport Team